Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    Vypadávátka plus otižnost střední to zas bude u mně masakr a bezesné noci ale do akce jdu jako do všech ostatních i když mně párkrát odnesli na nosítkách. Všem ostatním hodně nástrach a bohaté úlovky.
     
  2. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahojda. O stonek bych tentokrát stála. Zn. Dostanu ho? :music: Ve vypadávátkách ze zvířat se mi kdysi osvědčili ježci, uvidím jak moc jsem se sekla těsně vedle. Tuhle akci joo, akorát mám plný mlýn a než nahodím udičku tak si počkám jako správný vytrvalý rybář. Pivo do vody, nohy s ním a když neulovím nekoupím. Ale přála bych si, chjo uvidím jak mám neschopnou farmu ohledně skákadýlek. Martina
     
  3. rijkax

    rijkax Aktivní autor

    Určitě do toho půjdu, když jde o stonek, tak nevynechám :). Uvidíme, jak to bude padat, kdyby to bylo jó dobrý, tak bych se možná pokusila i o některý z minulých stonků, které nemám...ale moc si nedělám iluze :D
     
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    No jsem mile překvapená nepěstováním akční, tak snad budou padátka jenom lítat.
    Poprvé na padátka vyzkouším bér, snad nezklame. Blinkery si zajistím stromy na Baha a pojedu jen na Deluxe návnady.. možná v průběhu vyzkouším zvěř, kdyby se plodiny a stromy moc nevytáhly.
    Tak jen ty nejlepší záseky všem.
     
  5. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

    Tak to vypadá jako super akcička, líbí se mi hlavně, že nemusíme pěstovat dlouhodobky. Prioritní je samosebou magický stonek, jen nevím, jak moc je obtížné ho získat, nicméně to podle mě až taková hrůza nebude, když se bude dařit v lovení. Další cíle mám pouze Palladium a Párty lístky. Všem farmářům přeji hodně štěstí!
    8)8)8)

    Farma- 83
    Baharama- 163
     
    Naposledy upraveno: 27/6/17
  6. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A jejda, remcal je zase tady: To si překladatel nedokázal přeložit, že kotouč je ve skutečnosti třpytka?
    Tomu odpovídá i německé Blinker. Co vy na to?:p
    P.S. Co myslíte, když si dám přes obrazovku ceduli jak kredenc NESKLÍZET, všimnu si jí zítra? Vyhlašuji anketu.xD
     
    Naposledy upraveno: 27/6/17
  7. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Se třpytkou souhlasím, všemi deseti :).
    Akce vypadá na čtení dobře. Minule jsem ještě nehrála, ale teď nestíhám, v práci frmol, pak odjezd na dovolenou. Nevím, jestli vůbec něco stihnu, a u téhle akce mě to docela mrzí. No co se dá dělat, a nakonec můžu být ráda, že to není Královna :).
    Házení mi úplně jasné není, resp. bojím se, že se mi zase nepodaří zastavit kroužkování ve chvíli, kdy chci - že to bude mít zpoždění jako často při Renzovi u Lukáše a tím úplně nesmyslné výsledky. Ale protože stejně nebudu stíhat, tak je to vlastně jedno, tak všem přeju úspěch, ať berou všechny ty potvory, nejlépe ty nejhodnotnější :) a ať získáte vše, co se hodí.
    Mně by se hodil i starý stonek, ale smůla, tentokrát nemůžu zabojovat naplno a asi ani ten parádní současný stonek mi nemusí vyjít, tak ať se daří tedy všem, kdo hrát mohou a budou.
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    známá akce, tak jdeme na to ... rybaření se mi líbí ;)
     
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jdu po stonku, i když začnu až zítra ve velmi pozdním večeru. A věřím, že zbyde i na něco různého ;).
     
  10. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Docela dobrá akce, až na to, že nás zase berou hákem v odměnách. 20 SK je fakt nářez!!!!!
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Bože, to zase bude nářez! Komáři budou otravovat celý den:wuerg:, věčně se mi bude zamotávat vlasec do rákosí a ten Čochtan poťouchlec mi bude měnit merlíny za mřenky.:oops::mad: Minule jsem ho - nechtíc - natřel veslem, tak doufám, že mi tam nebude vázat křusky, hrnce a jiné zbytky civilizace....:p;):)
    Po stonku jdu, je to přece třetí... a když něco zbude, tož sk, zb, palladium atp.
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pro jistotu jsem mlela krmivo pro pandy a bobry, ale mohla jsem si oddychnout, chlívky se vytahovat nebudou. V pralese a na mýtině mám stromy stále, jen jsem je ještě přidala i na ostrov. Vzhledem k zítřejšímu bonusu rovnou xxl, kdy je sice vypadávání nižší, ale častější sklizni se to srovná. A stejně nemůžu být na "značce" ve dvě, ale až v devět.

    Trepifajksle, ty čerte, nechtíc povídáš. Když jsem se po odmlce vrátila ,tak jsem začala hledat svého "milovaného" i když poťouchlého souseda Čochtana, už jsem ho nenašla a teď vím pročxD
     
    Naposledy upraveno: 27/6/17
  13. Yfca5

    Yfca5 Pisálek fóra

    Ahojky tak nejdřív jsem si říkala co to je zas za blbost (asi únava po odpolední ;) ) no teď vyspaná jsem si to znovu prošla a v podstatě to bude akce na pohodu. V klidu si budu pěstovat co potřebuji a před koncem akcí dám vyrobit návnady a budu se snažit vylovit co nejvíc mincí ;) vzhledem k tomu že jsem farmu dlouho nehrála a starší stonky nemám mám zálusk na všechny 3 stonky, ale nejsem si jistá jestli je i s dekorkama zvládnu no uvidíme jak to bude padat ;) Rybaření zdar a ať všichni ulovíte odměnu jakou si přejete ;)
     
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak na celé akci je nejdůležitější to, že si slovenští hráči můžou chytit svého mečiara .... :pxD
     
  15. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A napíchnou na háček jako Jánošíka? Za žábry.....xD
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sovinka, nemusíš mít vůbec obavy, i ze špatného záseku se zadaří Merlin a z dobrého Mřenka, je to tak nějak divně nastavené ;)
    A dovolenou jsem prošvihla dva dny královny, to bylo horší xD
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    pechfógl - ještě n e s k l í z e j, vydrž.
    Ty jsi ale kruťas.
    :D
    trepifajksl - jak to má vlastně čert se vztahem k vodě?
    :D
     
    petaM2001 a DANKA722 tohle ocenili.
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    GordonSargent - za to, že Čochtan nemaká, fakt nemůžu. Tolik jsem ho zase nepraštil!:p;)
    Mikešku - já vodu rád. Na lodičce... ;)Hm, čerti se také myjí, i když neradi. :oops:Ale těžko ulovíte nějakou tu dušičku, když z dálky voníte jako tchoř.:wuerg: Se mi zdá, že to by se neulovila ani rýma;)
    Právě jsem se vrátil(z hradu ne, ale z foniatrie), pracně vyšplhal 5 pater, bo nám dělají výtah. Zpocený, zmořený, jsem zapadl do koupelny, že to smyji - ani kapka.
    Tak nevím, ti dělníci, co makají na silnici a nebo Čochtan? A doma žádný zdroj vody... Se nebudu mýt mlékem, nejsem Kleopatra
     
    Naposledy upraveno: 28/6/17
  19. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Odhaduju, že ke svěcené asi stejný jako ke krucifixu.xD Ale to odpovídám za někoho jiného, kompetentnějšího.
     
    petaM2001 a DANKA722 tohle ocenili.
  20. angee93

    angee93 Rádoby autor

    Ještě že o dovolený jedu jen na farmičku :D :D letos výletím virtuálně :D
     
    petaM2001, evainfo a Helena1313 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.