Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    No zítra na to vlítneme a bude hotovo:pJinak nevidím problém v deluxe nástrahách, minule jsem jel jen je a v pohodě, ;)nevím proč tu někdo psal že se nevyplatí o_Oa k tomu mají ještě jednu výhodu nepotřebuji na jejich výrobu nástrahu z peří, tudíž nepotřebuji si zaprat plochy stájemi a výrobnami:D
     
  2. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahoj ve spolek,
    tak toto byla jediná akce, která mě kdy donutila koupit koš :))))
    přečetla jsem, zvážila jsem a mám jasno..
    Díky Královně mám stále dosti SH, suším aj kaštánka, takže tím mám vyřešeno, vypadávátka z polí dohoním na karafiátech, čili háčky vypouštím, tím vzniká prostor na další dva druhy vypadávátek.
    čili má priorita je zazvěřit farmů kvůli pírkům
    ponechám velkokapacitní domy na zvěř a produkty

    obyčejné návnady nezatracuji a budu se na ně soustředit, prémiové, deluxe mi příjdou dosti nevýhodné. ač je vyšší šance získání lepších potvor, 100 x nic umořilo osla... tak klidně 100x obyčejná návnada umoří snad i rybáře :D

    šance získání nejvyšších potvor je u každého pokusu, takže Štěstěno drž se při mě :)))

    17 háčků + 17 kotoučů = 3 mořské potvory = 1 pokus
    15 háčků + 20 pírek = 5 mořských potvor = 5 pokusů
    12 háčků + 12 pírek +12 kotoučů = 4 mořské potvory = 2 pokusy
    zhruba srovnatelné počty vypádávátek

    jdu po řádku, a když bude komplet tak co dům dá vyzobu RŮZNÉ odměny ;)
    o dekorky z minulých rybaření nestojím, řádky mám kompletní ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/6/17
  3. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Těším se na akci i odměny :p:p
     
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Večerní relaxace (Nahodenie siete a oddych) - 150 mincí
    Odpolední šlofík (Dobré zdriemnutie) - 200 mincí
    Potopené divy (Potopené divy) - 250 mincí
    = 600 mincí na dekorky + 150 mincí na stonek (dle PL fóra) = 750 mincí celkem
    (+ 30 mincí na TCH Palladium a pak se uvidí)

    hubabuba1968 - zrovínka jsem přemýšlela nad návnadama a pojedu taktéž Deluxe. Sice je tam vyšší spotřeba materiálu (háčky a kotouče), ale odpadají výrobny a chlívky, bo netřeba peříček. Ze stromů a plodin matroše napadá určitě víc než ze zvířat. A navíc si nezasekám farmu chlívkama a můžu jet vesele plodiny do expertních úkolů...atd....
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak zítra s chutí do toho, snad to půjde. nejdřív budu sbírat mince, pak uvidím na co bude a podle toho vyberu :)
     
  6. Tygřice1970

    Tygřice1970 Stálice fóra

    ahoj, jak píše skalárka a hubabuba , také pojedu jen deluxe návnady. Zvířata ani produkty moc nepotřebuji, tak je nemusím dávat ven. Pojedu čtyřlístek do expertního , tam je ho potřeba nějak moc a ještě víc. :)
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník :) tato akce se mi líbila a opět budu vyrábět de luxe, no jen abych místo medvěda na rybách neviděla Lukáše ...
    zásek a šup mimo xD :p ... snad se to nebude opět sekat. Stále nevím kdy začnu a co zasadím, protože zítra je v denním dárku +75% BZ a hlavní louku určitě nevynechám. Ta tabulka na maximální počet k výměně mořských potvůrek tam minule nebyla, nebo jo? ... si nepamatuji. Jinak stonek je supr, chci ho mít a hlavně aby to padalo, nám držím palečky :p
     
  8. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    evainfo: tabulka na maximální počet k výměně mořských potvůrek tam minule nebyla, nebo jo?
    Ale jo, byla tam. A ono je to i logické - když těch ryb budeš mít víc než je maximum v té tabulce, tak se ti okamžitě vymění na mince. Takže opravdu nemůžeš nasbírat 46 makrel nebo 10 marlínů :)
     
  9. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Pekné, pekné ... hlavne, že tie morské potvorky potom nemusím jesť :D Neviete náhodou, či sa oplatí v takejto akcii dávať pohopolia na plodiny čo majú klasický čas do 2 - 3 hodín?
     
    petaM2001, babako a evainfo tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    makak-magot vážně díky ... se mi to nechtělo hledat :p jasně, že tam dáme co pude ... jen kdo nebude moci ... si to jdu přečíst znovu o_O ... mořské potvůrky jsou moc dobré ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/6/17
  11. monča81

    monča81 Pilný autor

    Prosím ten kaštánek , kde najdu obláčku co vše musím mít, ( nemohu v obláčku najít )
     
    petaM2001 a babako tohle ocenili.
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Akce bude super.Už se těším na ty potvůrky ;)
     
  13. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Monča - tento řádek, bílá nevinnost, vánočka,
    + plodina dlouhodobá která je ve skleníku vyšlechtěná s bonusem láska k SH
    pak se zasadí pohnojí SK a je okamžitě ke sklizni..

    Nevím zda hraješ dostatečně dlouho a vlastníš tento řádek a potřebný bonus k plodině..

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  14. backa

    backa Rádoby autor

    rada chodím na ryby...ten prekrásny pokoj, ticho .... to mi hladí dušu,ale keď začne poskakovať plavák....všetko mizne ...stáva sa zo mňa lovec....to je jedno či chytím ,čo chytím....ale ten pocit víťazstva je neopísateľný, ryba znovu skončí vo vode, nikdy by som ju nezabila,ale šupinku z vianočného kapra mám v peňaženke....moc to nepomáha...
     
  15. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Toš sito schrnem...
    750 bodů / o36 = 21 náhozů (+ nálepka,Bizoni a SK takže 23 náhozů.)
    to je 391+391 padátek(háček+plech)
    nebo při větším štěstí
    750/45=17 (+1) =18 náhozů. TJ 306/306 padátek.
    Jedu jen Superdeluxe,na plochy dám stromy a dlouhodobky 2/3 na 1/3,bo plodiny mohu nahnat kaštaňákem. HOW.
     
  16. llew65

    llew65 Vážený autor

    Já tedy nejsem žádný rybář, ale poprvé vidím, že se na háček dá ulovit chobotnice a humr... Asi budu muset prolézt chytrý internet.
    Do akce se hrnout nebudu, ale uvidím, jak to bude padat a nějaké odměny asi zkusím "ulovit". Ale určitě to nebudou tajemné stáje a stromy - ještě mi z nich (získaných v akcích) nevypadlo nic kloudného! Ještě že lišta je neomezená...
     
    petaM2001, Trepifajksl a babako tohle ocenili.
  17. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tak tedy aspoň ty krejcárky, jinak stonek jako normálně.
    Ještě že na ryby chodit nemusím.
    No všem přeji „Petrův zdar!“

    Říká kapr kaprovy nevíš o něčem k jídlu?
    Kapr odpoví- vím ale má to háček
     
    Naposledy upraveno: 27/6/17
  18. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahoj všichni, snad nebude nikdo brblat, akce tohoto typu byly vždycky fajn, nemusí se pěstovat akční, tak se budou plnit stodoly, a zítra po sklizni hezky pruty do ručky a jde se na to.
     
  19. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak mně zaujaly ty dva řádky, které nemám a líbily by se mi tak se snad nějaký zadaří a pak popřemýšlím dále po čem půjdu.
     
    petaM2001 a babako tohle ocenili.
  20. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Po týdenním lenošení, kdy jsem kočkopsy poslal za odměnu k vodě,
    budu zítra připraven na startu v plné síle a zbroji.
    :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.