Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tajemné stáje vydaly své: lasička, oranž méďové, žluté a oranž lišky a světe - to nej nakonec= žlutá střižna ovcí, hu. Stromy se také odporoučely ke svým družkám do lišty. Jediné, co snad stojí za zmínku je makadam xxl.
    A neteř má bizona už po druhé, grrr.
     
    dasa1143, skalara.v a GordonSargent tohle ocenili.
  2. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak finale nebylo uplne do konce, nicmene 2+2+3 dekorky navic... jen zbylo plno peri, nejspis jsem mel ject jen ty nejlepsi a nejhorsi, protoze ta nevyvazenost byla dana rozlozenim na farme... takze spokojenost se ziskama, uz majak dekorky jak ve stonku, tak i v parku (na ostrove uz mi nebavilo zkoumat co je horsi), tak zase budu cekat na jednotlivy lepsi kusy dekorek :)
     
  3. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Dorybařil jsem s mizerným výsledkem ,hold ze mně rybář asi nebude ,stejně jako minule mi to chytání prostě nešlo,občas(cca 4x) jsem ulovil tu nej. rybku,ale jináč ,samá "čudla",takže stonek sice mám,ovšem chybí mi jedna dekorka-- Odpolední šlofík...
    Z tajemných stojí za zmínku bizon-můj první :D,stromy šly jako obvykle do lišty:p
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zasadila jsem a ustájila vylovené tajemno, ještě jsem v liště našla nějaké zblitky kdoví odkud, tak doufám, že mne z toho ráno nepepne klepka 8)
     
    dasa1143 a skalara.v tohle ocenili.
  5. LubicaKrakova

    LubicaKrakova Hrabě fóra

    Pekný večer.
    Tak, na moje počudovanie, mne rybárenie celkom išlo. Aj keď som nepochopila,ako sa to lovilo, lebo podľa mňa to určite nemalo žiadne pravidlá. Ale riadok mám. Obchod som vykúpila a ešte aj nejaké dekorky navyše. ( tie nové - kto bude mať záujem pri ODaD píšte;)).
    Jasné, že zo záhad všetko skončilo v lište, ale aspoň to nič nestálo.:p
     
    Y_n_O, Trepifajksl a skalara.v tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Stromy nic moc, oranžový kravín nesměl chybět, ale tadá, bizon je tam, třetí v pořadí :)

    [​IMG]

    Na Baha dvanáctý hroch, sedmnáctí plameňáci a stromy lištovky... potěšila rajčenka XXL, i když také šestá v pořadí ;)
     
  7. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Já jsem obdržela oranžové medvědy heč :D co si je dnes můžu pořídit za Krejcárky, alespoň základní a žluté :D Heč!!!
    (šílím radostí, stejně jako u myšek, koček, žabiček a dalších znehodnocených tajemných stájí)
    Bizon se mi úspěšně vyhýbá již několik měsíců :D :D :D
    Zřejmě, protože nejsem kopyto, tak dalšího kopytníka nepotřebuji
    jenže já ho chci :D o tom žádná ;)

    za přebytečné hvězdičky jsem vybrala nejdražší dekorky
    [​IMG]
    jedna je zamluvená, a další k dispozici
    při OaD ráda pošlu ;)

     
    Naposledy upraveno: 5/7/17
  8. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Pitrýsek47

    malanek: taky možnost, ale je lepší trefit ten správný ,-)

    Můj příspěvek jsi asi nepochopil. Stejná trefa se stejnou návnadou a dávalo to úplně náhodný úlovek...prostě jestli jsem se snažil nebo ne, tak to vyšlo nastejno. Nicméně teď už je to jedno 8)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, ale pochopil, bylo to míněno jako ironie, legrace (takhle by ti asi odpověděl RT)
     
  10. Dela76

    Dela76 Aktivní autor

    Odtajněno a žádná sláva..no ale abych jen nenadávala,tak aspon jelen a 2x anjou hrušeň co trošičku potěšili..
     
    skalara.v a kiki2305 tohle ocenili.
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Už dochází k přepočtu zbytků nevyužitých úlovků ve vašem inventáři, tak aby vás cedulky nepřekvapily.
    Akce je ukončena a kdyby měl někdo problém, tak se prosím obracejte na technickou podporu hry.
    Děkujeme :)
    danda
     
    Ria30. a skalara.v tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.