Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Konečná - vystupovat!
    Celkové skóre je následující: Různé (kompletně vše), Klasické (naprosto nic), Odměny (řádek 1x, dekorace - všechny 3x a jedna /2x2/ 4x)
    A výsledky rybaření (za pomoci mladšího synka):
    Marlín: 70x
    Chobotnice: 51x
    Čtverzubec: 76x
    Ploskozubec: 35x
    Humr: 13x
    Makrela: 2x
    Hezká akce.
     
  2. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG] zostalo [​IMG]

    akcia sa mi páčila, až na to, že mince navyše sa nedajú použiť na niečo zmysluplnejšie, napr. voľné zatočenie alebo skrinky s náradím, alebo iné bedne....
    idem teda nakúpiť dekorky, ktoré sú mi na nič:sleepy:, ak niekto nestíhate, pošlite holuba, kt. dekorku vybrať;)
     
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Z 12 obyčejných byla ještě chobotnice a 2 marlíni, tak jsem vzala ještě jednu malou dekorku a krom hvězdiček, MJS a drobotě za 5 mincí mám vše.
    Jsem fakt ráda, že jsem jela jen de-luxe, protože když jsem teď viděla, co padá i při přesném zásahu, tak se nedivím rozčarování mnohých. Ale to je ten prvek náhody, která u de-luxe byla minimalizovaná.
    Komu budou dekorace chybět, může se mi ozvat při O+D.
     
  4. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky,všechny dekorky mám 3x navic. . Tak co s nima ?
     
  5. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    No, tak jdu roztočit zbylé mince (2148 ) - nakoupím nové dekorky, vezmu od každé něco, však ono se to bude někomu hodit :)
    A ještě mi pokvetou kopretiny, tak něco přibude...
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra


    Ahoj, počkej na OD, dovolenkáři stačili splnit jen stonek, dekorky se budou hodit a ještě můžeš něco získat jejich výměnou.

    Akce fajn, jen se mi nelíbí nevyužité chycené ryby, na 10,12 a 15 mincí mi chybí doplnit jedna ryba, hmm zkusil jsem a chytla se jedna makrela (moje první) a těch tedy chybí 5 (budou vyměněny, ale mince jsou mince ,-)
     
  7. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tak už to taky balím..... nechcu vidět rybu aspoň měsíc a musím si u sousedů "nenápadně" půjčit mrazák ,-) Celkem nachytáno: M 159, CH 142, Č 229, P 31, H 12 a M 1. Pár mincí navíc .... jdu teda pro dekorky, ikdyž ty už nepotřebuju ,-) [​IMG]
     
  8. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak mi chybí 130 mincí na poslední dekorku do stonku snad se poštěstí, když ne někde jí splaším... :music:
    Casey - některé rybičky můžeš dát do udírny, jsou pak mňam, já je tam dám až dochytám naposledy...;) Třeba se mi poštěstí vychytat celý rybník a za rok zase dorostou pokud nepřijdou dříve vlastně nemají nožičky tak nepřijdou, ale připlavou...:music:
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký dník všem rybářům a rybářkám :) tak stále něco padalo a tak jsem mlela už i obyčejné nástrahy, ať nic nezbude - bylo hodně peříček z hangárů ... mince nevycházely, tak zase mlela :D opravdu supr jsem si zachytala a taky jsem si ve městě koupila makrely, naložila a už jsou ve staniolu v troubě ... začínají vonět xD a ještě peču brambůrky no .... vážně hezká tečka za touto skvělou akcí :p i na obyčejné návnady jsem dostala marlíny, zbylo 75 mincí a už není za co je dát, 9 dekorek navíc a ráda je při OD taky nabídnu :p
    celkem:
    Marlín 79x
    Chobotnice 66x
    Čtverzubec 88x jeden navíc
    Ploskej 38x dva navíc
    Humr 9x čtyři navíc
    Makrela 7x jedna navíc

    Casey fakt úžasný ... já jsem tu jenom omylem zatoulaná rybářka :D, na ryby bych už nešla od doby, kdy úplně celá rodina ex-manžela až po jeho prababičku byli všichni závisláci - rybáři :oops: ... vážně rybí život xD
    Tak kdo ještě bojuje a chytá, držím palečky ... jdu baštit ... trouba volá [​IMG]
     
  10. Ria30.

    Ria30. Guest

    danda-vnovis a eli2006 tohle ocenili.
  11. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Konečná statistika: 41x marlín, 68x chobotnice, 77x čtverzubec, 49x ploskozubec, 47x humr, 10x makrela. Používala jsem všechny tři typy návnad, vždy podle toho, na co zrovna byla padátka.
    Mám všechny tři stonky, vše z kategorie "různé" a dvě dekorky navíc. :) Vzhledem k tomu, že jsem si mohla pěstovat i chovat, co jsem chtěla, jsem s akcí poměrně spokojená.
     
  12. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Zrzinka11 - kdybys potřebovala, tak dej při O/D vědět. No problémo :D
    (zatím mám 4 prezidenty, 3x večerní relaxaci a 4 udivené potápěče):p
     
    Naposledy upraveno: 4/7/17
  13. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Skalárko, moc děkuju nakonec se mi to poštěstilo s 2x malým košem rybáře takže stonek je doma i s tou poslední dekorkou pořád jsem tam tahala mečiara z vody - padal zpět do vody...xD Za zbytek jsem vzala baha tajemničky a dvojí lístky na koleso štěstí aspoň mám jistotu, že nevytočím vodu a hnůj jako kdysi...:music:
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám stonek a jednu dekorku-ostatní při OD-, vážně muselo být něco špatně na mé farmě. Zbyla mi 1 chobotnice
    2 ploutvozubci, 3 humři a 4makrely, k tomu 3 mince. Koupila jsem SK a stromy na farmu i Baha, protože na dekorku to nestačilo
    Všem ostatním gratuluji;):p
     
  15. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    U mě adrenalin až do poslední sekundy. Co jsem chtěla, mám. Za mě spokojenost. ;)
     
  16. lase2

    lase2 Magnát fóra

    tak se nakonec zadařilo, vybrala jsem uplně všechno (3 stonky, 9 dekorací do nich a vše z různé kromě hvězdiček, na ty už mi to nedalo a stejně jich mám spoustu nevyužitých) Na tu bídu jak to na začátku vypadalo jsem víc než spokojena. Stálo mne to sice asi 1000 ponožek, ale ještě jich skoro 2tis zbylo a asi 300 SH, ale toho mám taky skoro 5tis ještě skladem (Vivat královně :D) Takže za mne naprostá spokojenost a děkuji :)

    edit: a ještě připojím statistiku úlovků - 40 Marlínů, 48 Chobotnic, 56 Čtverzubců, 48 Ploskozubců, 35 Humrů a 13 Makrel. To jen pro pořádek a statistiku těch co si ji dělají :D
     
    Naposledy upraveno: 4/7/17
  17. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak jsem rybařila do poslední chvíle. Nic to nestálo, naopak jsem doplnila stodolu nějakými plodinami a plody stromů. Nikam jsem nechvátala, dokonce byly i mezi sklizněmi prodlevy. Ve mlýně jsem dělala jenom návnady Deluxe. Získala jsem stonek s dekorkama a všechny dekorky navíc ještě 5x a tu za 250 krejcarů Potopené divy mám 6x. Z různých jsem nevybrala jenom volné zatočení, MJS a zlaté banány. Takže jsem utratila kolem 4tis. krejcarů.

    Krejcary zbyly 2 a háčků, třpytek a peřího takto: [​IMG] Obyčejnou návnadu už jsem neumlela.....
     
  18. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Stonky mám všechny tři,z různého vše.Třetí stonek jsem dokončila na poslední chvíli(poslední zásah byl de-lux marlín,ten pomohl).Opět zklamaly stromy i stáje,teď mně mrzí,že jsem nevzala dekorku,bylo by to užitečnější,ale i tak za mně akce super.
     
  19. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Za mne akce [​IMG] [​IMG] [​IMG] Spokojenost veliká!

    Stonky mám rovněž všechny (i dekorky navíc) a z různého nevybrána pouze MJS, ZB a H.
    Polapeno:
    - 48 mečounů
    - 56 chobotniček
    - 97 čtverzubců
    - 85 ploskozubců
    - 26 humrů
    - 1 makrela
     
  20. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Tak jsem kromě jiného koupil i tajemné stáje. Po odtajnění jsem nevěřil svým očím o_O Žlutá výrobna vajec. :mad:xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.