Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. janina

    janina Zelenáč fóra

    Tak já to asi nestihnu :( mám odpolední košík 2 a potopené divy ne :(
     
    Helena1313 a babina51 tohle ocenili.
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už sa mi o tých rybách aj sníva.Všetko som vybral a naviac aj dekorky.skalara a abc23 vitajte v klube.Ani nebudem písať čo za škraty som dostal ja s tých tajnášov.Ak dajú vláčik aspoň bude do neho čo nakladať.
     
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    janina - pokud nestíhneš, tak mi napiš, jakou dekorku bys potřebovala a já ji vezmu a při O/D ti ji pošlu (pokud teda půjdou posílat), ju ;)
     
  4. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    abc23 moc děkuji, jste všichni moc hodní, už jsem se domluvila - teda doufám.
     
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    Akci jsem pojmul jako vedlejší produkt normálního farmaření. A mám vše co jsem chtěl (tzn. stonek s dekorkami, SK, pomocníci) plus i něco navíc - z různého prakticky vše mimo volných zatočení, nálepky a stromů. Dekorky jsem podruhé nebral - stejně by už skončily v liště. S úklidem to bude asi horší, dovolenkuju se na horách, internet je, ale túry mají přednost. Třeba to nějak půjde a když ne je to jen hra a život má přednost.
     
  6. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Jsem prototyp malověrného, pak můžu být neskutečně mile překvapen. Neboj, za půl roku budou lidi nabízet bizony v OaD a ani pes po nich neštěkne, bo už je bude mít každý x-krát v liště :D;):p
     
  7. milcok

    milcok Pisálek fóra

    No já jsem asi levá jako šavleo_O pořád tahám samé čudli a stonek v nedohlednu.Mám ještě dvě sklizně stromů,tak uvidím co napadá a co na to chytnu:oops::eek:;)
     
    evainfo, Helena1313 a zejdy66 tohle ocenili.
  8. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Musím přiznat, že akce mě baví, ale moc mi nejde. :sleepy: Chybí mi ještě 117 mincí. Nasbíráno mám na jednu deluxe a budu doufat, že mi to zítra napadá na další deluxe, ale hlavně aby má ruka byla hóóóódně přesná, abych nasbírala potřebné mince. Bude o to o fous.

    Čím víc se snažím, tím ta přesnost běží kolem mě velikááánským obloukem. Je to o náhodě, štěstěny a přesnosti. Tak mi držte palce, snad se zadaří. ;)
    Kdo má hotovo .... gratulka a kdo finišuje jako já, tak přeji hodně štěstěny.

    Právě jsem ulovila Marlína (tedy 3 ks), už mi chybí pouze 42 mincí. Vypadá to hodně nadějně ;) Boj do poslední chvíle. Kurňa, ale že to jsou nervy. :D:D
     
    Naposledy upraveno: 3/7/17
  9. janina

    janina Zelenáč fóra

    Děkuji mooc ... :)
     
    Helena1313 a skalara.v tohle ocenili.
  10. dědaZJ

    dědaZJ Zelenáč fóra

    ahoj vzal jsem si šlofíka anenaskočil mi tak jsem si ho vzal znovu pakmi naskočil ale vzalo mi to 2x body to je zlodějna
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  11. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno, zdraví vás úspěšná farmářka.
    Tak stonek stonkuje a ještě mám nějaké mince navíc. Mám radost. ;):D;)
    Poslední stromy budou hotové ve 13,48 hod. Třeba ještě něco vypadne, honem odělat nějakou tu nástrahu, ulovit, vyměnit .... No prostě mám to snad vypočítaný do poslední vteřiny. Hlavně, aby nenastaly nějaké nečekané komplikace ve hře (sekání....). To bych mě asi kleplo. :eek:
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj dědaZJ, škoda no, trebalo chvíľku počkať, prípadne reštartovať hru, on by sa ukázal. Môžeš sa pokúsiť s niekým pri akcii O&D tú navyše dekorku vymeniť, ak meniť pôjde.
    Peknú hru prajem
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    stěby - teď jsem si všiml, že na tom obrázku máš ty kopytníky dva.
    Ten druhý je sice žlutý a má kopýtka poněkud menší,
    ale je to zřejmě také kopytník, možná sudo a přežvýkavý?
    :DxD
    Na návnadu Deluxe jsem opět vylovil ploskozubce, mňauuúúúúúúú,
    jdu se asi utopit.
    xD

    Edit
    Dal jsem na plochu mnoho slepic. Potvory jedny, ani brko.
    Zato sloni to zachránili, dali aspoň jedno.
    xD
     
    Naposledy upraveno: 4/7/17
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Asi poslední statistika: mečoun 48x, chobotnice 36x, bodlináč 40x, ploska 49x, humr 28x, čudla 9x. Jsem myslel, že na premium není možno vylovit humra. je možno. Mi se to podařilo několikrát...o_O:eek:
    Kromě všeho z různého, stonku a dekorek do něj, jsem koupil ještě 3x šlofíčka a 1x ráj. Mám mince ještě na jeden ráj, ale doufám, že ještě něco posbírám, i když to nebude nic moc.
    Fajn akce, mohl jsem mít všehochuť na polích a všechno se bude časem hodit. Po těch brakovacích akcích je znát příděl do stodoly. A to i tehdy, když nějaký ďas zapomene dát MJS...:oops:
    Mikešku, nezoufej! Na naprosto perfektní zásek čudla - tož jsem si zavyl!!!!!
     
  15. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Docela mě to i bavilo. Hotovo bylo druhý den a pak už jen tak pro zábavu, co stačilo napadat. Dekorace z této akce mám všechny ještě jednou, tak pokud by někomu nějaká chyběla, nechť se ozve nebo nechá vzkaz na vrátnici. Při příštím OaD se určitě domluvíme,
    myslím, že tak 6 - 8 JC za jednu dekoraci by bylo adekvátní ... :p:pxD
     
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Mikeš - některé potvory ignoruji :D. Tady jsem jásal nad naprosto konkrétním amerikánským kopytníkem ;).
    P.S.: a nemá jezevec taky nějaké to kopýtko? :p

    A protože jsem vykoupil upe všecko (až na pár ptákovin), konečná statistika chycených ryb: 34 - 43 - 36 - 22 - 6 - 4.
    Howgh - dorybařil jsem!
     
    Helena1313, Trepifajksl a Mikeš tohle ocenili.
  17. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky všem, také se přidávám k těm úspěšným, neb mám vše vybrané a ještě mi zbylo 36 mincí, takže uklidit pruty do stodoly a chystat se na zítřek na velký úklid. Rybaření bylo fajn.
     
  18. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    Akce jednoduchá, trošku nudná, leč efektivní. Nástrah de-luxe vyrobeno celkem 61 plus 1 zkušební. Nachytané úlovky: marlín 64, chobotnice 51, čtverzubec 48, ploskozubec 21. Celkový zisk v mincích 2350. Kromě kompletního řádku zakoupena ještě 2x sada nových dekorací a nakonec z různého bude nejspíš vše. Pokud bude chybět pár mincí, asi semelu ještě pár obyčejných, aby nepřišlo peří úplně nazmar. V podstatě bylo vedlejším produktem skladišť a medvědů.
    No a teď hurá na další akci, na úklid se vyloženě těším :D
     
  19. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce pohodička[​IMG]
     
  20. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Tak jsem si myslela, že stihnu nachytat rybičky za 223 mincí, co mi chybí do stonečku a ono světe div se asi to nestihnu, protože mi šotek někam schovává háčky... xD Snad o ně někde na poli zakopnu... :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.