Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Akcička na pohodu. Rybářský obchod vykoupen a ještě zbývá 676 mincí a to ještě není konec. Nakoupím dekorky a snad je při akci O+D vyměním. Ještě jednou super.
     
  2. zelenka91

    zelenka91 Pilný autor

    Tak už mám taky stonek a z různých všechny tajemné a hnojiva. Asi teď počkám, co do úterý napadá a na kolik návnad a mincí to nakonec bude, jestli bych zvládl i jeden ze starších řádků.
    Peří mám hrozné přebytky, na kotouče jsem musel se stromy přitvrdit a vysázet celou jednu plochu. Což se mi původně moc nechtělo, doufal jsem že všeho průběžně napadá dost, nevím, nepřijde mi to vyvážené.
     
  3. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Přidávám se konečně k aktivním stonkařům, zbylo i na 5 "bizonů". Zatím nemám odvahu se nechat ohromit tou žlutou havětí, nechám si to asi až po akci, aby mě z té radosti neprdla cévka 8);).
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    stěby jen nebuď měkkota a vysaď ty kadibudky....já obdržela dvakrát oranžové slépky a zbytek jsem raději neprohlížela, abych se samým štěstím nezalkla xD

    Raději počítej s tím, že bizoni vyhynuli ;)
     
  5. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásný večer, i já mám od včera akční řádek na stonku a vykoupené různé. Jo, jo stěby nebuď srab a odtajni to, ať v tom nejsem s čarodějka007 sama. Já měla 2x oranžového orla a 1 žlutého. Nevylepšil to ani jezevec a oranž. liška. Stromy, to bylo to samé, vlastně jeden udělal radost, byl to eben černý XXL.
    Čarodějka007 má pravdu - bizoni vyhynuli.
     
  6. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    OK, půjdou na noc, abych měl ráno super start do nového týdne :D:inlove:.
     
  7. iDavis

    iDavis Baron fóra

    V tejto chvíli mám už zakúpený tohtoročný stonek s dekoráciami, minuloročný a zároveň vykúpenú celú kategóriu Iné, okrem hviezdičiek a MJZ. To dokúpim zajtra ráno a keďže potom na 3 dni odchádzam, bude to všetko čo získam z tejto, pre mňa veľmi vydarenej akcie. :)
     
  8. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer :) farmička už jede ve svém režimu, koupila jsem 6 nových dekorek navíc ... co s mincemi :D dnes jsem odtajnila a jsem na tom stejně ... místo bizona jelen, jezevec, oranž. včelín, žl. medvěd a lasička ... už je u kamarádek. Držím palečky, ať máte větší štěstí ;)
     
  9. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak nevím, co tentokrát dělám špatně. Ale jak čtu, tak všichni nakupují houfně dekorky navíc atd. Já jsem tentokrát s akcí velmi nespokojená. Návnad udělám snad dost, dělám převážně de luxe a premium, takže dávám do akce stejně jako ostatní. Ale ryby mi padají fakt hnusné - až teď mimořádně padly chobotnice, a ráno jednou merlíni. Ale jinak je to bída. A tak ať lovím, jak lovím, mincí je fakt málo. Tudíž této akci, jako opět akci na náhodu, dávám palec dolů. Nemám ráda, když se dva snaží stejně a každý dostane jinak.
    Nicméně stonek už mám a ostatní pomaličku snad bude, akorát že se k tomu musím dohrabat zvýšeným úsilím.
    Všem přeji, ať si akci užijí a získají vše, no a já už se těším, až skončí.
     
  10. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Stonek konečně stonkuje a zbylo i na stáje a stromy.
    Vypadalo to bledě, ale vyšlo to.
    Uvidím co ještě umelu a vylovím.
    Hezký zbytek večera všem.
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    [​IMG]

    To se teda načekáš, méďo :D

    Chybí mi 9 penízků a jestli systém fofrem nenavalí ten jeden háček, půjdu na ryby s dynamitem xD ... už mě to nebaví
     
  12. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    ahoj farmari, taky hlasim hotovo, vybrano vse, co se dalo, o stare dekorace nestojim, presto nejake mince zbyvaji. Pokud by se nasel někdo, kdo by mel starsi radek a dekorace do nej nezvladl, poslete holuba, dekorku koupim a při OaD poslu, pokud posilat pujdou ;)
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Když jsem získala stonek a ostatní odměny, jsem pomlela pár peříček ze zvěřinců a vyrazila s obyčejnou nástrahou na humry,že si jen tak zarybařím, a hlavně, že se naučím kde je to správné místo kdy mám kliknout, čtverzubec stále vede, marlín byl včera s velkou ztrátou čtvrtý,ale už dotahuje na druhém místě chobotnici, bude to ještě mezi nimi boj ...ale stále nevím, kdy je ten správný okamžik kliknoutxD
     
  14. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Od začátku jedu de-luxe, nic jiného, 4 plochy stromů, jedna karafiátů (sklizeň ráno a večer).
    Náhozů zatím bylo 47 plus jeden zkušební. Naloveno 43 marlínů, 48 chobotnic, 39 čtverzubců, 12 ploskozubců, dvě poslední jsou na nule. Řádek zakoupen už dříve, na útratu mám ještě 988 mincí. Uvidím zítra, kolik toho celkem bude, na kolik nových dekorek to dá, protože z různého vezmu pár položek (ostatní nepotřebuji).
    Základní stromy jsem ráno vytrhala a posílila políčka s karafiátem kvůli háčkům. Ale i přesto možná zůstane nevyužitých 208 peří, protože mlít obyč nástrahy se mi nechce. Abych dostala za 6 obyčejných pokusů jen 8 mincí, no o to nestojím, to mě to klikání zas tolik nebaví.
    Lovím v momentě, kdy pohyblivý kruh se zmenšuje ke středu. Lépe odhadnu přesný zásah než v opačném případě, kdy se zvětšuje k okraji. Nezdá se mi, že by si to dělalo co chce, ty ploskozubce jsem dostala za zásahy mimo středový kruh. Při přesných zásazích je "náhodné" ulovení třech nejvyšších celkem rovnoměrné.
    Co se týká náhod ve hře, pak bezkonkurenčně určitě vede šlechtění zvířat, přesto je mnohými farmáři velmi oblíbené a jsou ochotni za něj platit reálnou měnou. V tulidomcích prvek náhody nelze nijak ovlivnit. Při rybaření si mohu zvolit typ návnady a zaměřit se na přesnost zásahu. Pokud to někomu odskakuje, může to být i nestabilním připojením. A na maličkém telefonu nebo tabletu pak trefení se může být opravdu zázrak.
     
  15. pompík67

    pompík67 Zelenáč fóra

    :-( koupeno za 200 ..odpolední šlofík,, a ani po opakovaném restartu nemám načteno k umístění na stonku, jako by nebyl koupen, prosím radu, podpora vyzkoušena 8x hlásí chybu nelze zaslat dotaz, hraji 7mým rokem a toto?????? poprvé děkuji
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    krakoramaja - a není to trochu škoda nevyužít peří na obyčejné návnady?
    Vždyť na ty obyčejné jde také normálně ulovit marlina i chobotnici.
    Protože mám háčků dost, využívám všechny typy návnad,
    ale přednost dávám Deluxe.
    Pořád si myslím, že rybolov není o trefení se do středu.
    :D
    Jdu na ryby, zdar všem rybářům.
    :D
     
  17. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Tak jsem včera nějak lovila a odmáčkla jsem to dřív....a přesto ta nejlepší ryba....nechápu.....naopak z těch nejpřesnějších jsou horší ryby.
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    ÓÓÓ! Pardon - óóóóó :D:inlove:. Ta cévka mi fakt asi prdne - je tam, kopytník xD;)! To rybaření je vlastně fantastickááá hra ;).

    [​IMG]
     
  19. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    dobré ráno, ze začátku jsem se snažila dostat do středu a většinou my šli čudli,náhodou jsem klikla u těch barevných a vytahují první tři ryby,což je dobré .Co není dobré,že mám pořád málo háčků oproti nástrahám z peří,těch je 345,kovové kotouče 35 a dva háčky po ranním rybaření :cry: Budu ráda ,když do zítřka vykoupím aspon stonek:oops:
     
  20. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Ahojky nemám pro sebe jméno,celá natěšená že už mám na stonek a dekorky honem utíkám to nakoupit a já koupím 2 stejný dekorky.....:cry:No nejsem já troll....:mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.