Blázen do rybaření (28.6. - 4.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 27/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak jsem zatím získala ty dva stonky z minulých akcí.
    Vybrala jsem SK a všechny tajemné plus banány a hvězdičky.
    Další vyberu až podle toho co nachytám - možná tedy i ten nový stonek.
     
  2. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    bozenka567260 - je možné, že jsi se uklikla a koupila jednu dekorku 2x.
     
    eli2006, petaM2001 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. bozenka567260

    bozenka567260 Rádoby autor

    • Necituj příspěvek pod, který píšeš. Stačí oslovit jménem.
    ***odstraněna zbytečná citace***
    ale jak jsem mohla koupit jednu 2x , když tá druhá už koupit nejde ? a kde ji seženu
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 2/7/17
    eli2006 tohle ocenil(a).
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    ale jde - cituji z OFI: Novinky - dekorace lze koupit opakovaně, řadu na stonku pouze jednou
    Takže můžeš nastřádat další mince a chybějící dekorku si dokoupit ;)
     
    eli2006, petaM2001 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  5. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj bozenka567260,
    všechny dekorace jdou koupit víckrát, omezením je pouze počet tvých mincí.
     
    zejdy66, eli2006 a petaM2001 tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    bozenka567260: jak napsaly skalára a nezmarka.cz, všechny dekorace jdou koupit opakovaně. Mohlo se stát, že jsi klikla na jednu dvakrát a nezbyly ti už mince na třetí. Podívej se v diskusi o stránku zpátky, psala jsem ti tam, proč ti možná nejde odeslat dotaz na podporu; nikdo jiný ti nepomůže.
     
    eli2006 a petaM2001 tohle ocenili.
  7. Hagerr

    Hagerr Expert fóra

    Stonek jsem si doplnil ráno, takže už je funkční :D jen co mne mrzí, že stále mi z TCH nepadl Bizon :mad:, já se ho snad nikdy nedočkám :sleepy:
     
  8. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bozenka567260 a co si takhle zkontrolovat bednu s dekoracemi a zjistit které dekorky tam máš? ;)
     
    eli2006, petaM2001 a Kolomajzník tohle ocenili.
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Momentálně mám 52 deluxe nástrah, ale na notebooku mi nejde internet, takže je zatím nemůžu použít, protože na mobilu se minihry hrají blbě. Co se týče toho notebooku, tak je to problém se serverem DNS, který neodpovídá. Díval jsem se na to, ale asi to nezvládnu opravit, takže ntb asi budu muset dát známému, ať se na to podívá. Kdyby tu náhodou někdo věděl co s tím, tak mi prosím napište herní poštou, zkusil bych to ještě jednou opravit sám.
     
  10. Nenince

    Nenince Aktivní autor

    Toto je poriadna lotéria.8 pokusov,osemkrát sa kruhy prekrývali a ani jeden merlin.Je to smiešne.
     
    eli2006 a petaM2001 tohle ocenili.
  11. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Já už mám také stonek jupííí ty starší nepotřebuju mám, ale stejně ještě lovím, třeba by mohl být i bizon, kdyby bylo štěstí hodně unavené :p
    Dvakrát stejnou dekorku už jsem taky koupila omylem při jiných akcích, vždy se našla dobrá duše se kterou se mi to podařilo vyměnit k oboustranné spokojenosti a to jen po domluvě tady na foru, farmáři jsou ochotni si pomáhat, tedy většinou :)))
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    stonek stonkuje různé vykoupeno ale vesele lovím dál už jsem zakoupil i nějaké starší dekorky mě to prostě baví;)xDxD
     
  13. Emo-haunter™

    Emo-haunter™ Perspektivní autor

  14. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    Tahle akce se opravdu povedla, jen jsem sklízela a mlela nástrahy, už mám všechno - celý stonek je už aktivní, ty minulé mám taky a z ostatního zůstala jen zcela vyškrtaná plocha. Kdyby snad někomu něco chybělo - napište mi poštou co mám koupit, až bude O-D pošlu.
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stonek hotov, vybrane odmeny hotovy, ted pockam co to da... ale vidim ze musim delat zakladni a deluxe, protoze prebyva hodne peri - a kovovy krouzky absolutne nestihaji... jenze kdyz dam vic stromu, tak prave zbyde to peri a skoda nevyuzit, ty pomery jsou zcela nevyvazeny...
    Tak konec bude zase hekticky mleti po jednom :)
     
  16. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak už mi stonkují oba stonky
     
  17. doben

    doben Ikona fóra

    Problém s internetem jsem už vyřešil, takže jsem si mohl konečně zalovit. Využil jsem všech 52 deluxe návnad a mince vystačily na komplet stonek, vše z kategorie různé a zbylo mi jich 550. Do konce akce ještě něco nasbírám, takže asi koupím všechny ty nové dekorky navíc 2x a třeba o ně bude při OaD zájem.
     
  18. simca67

    simca67 Rádoby autor

    Ahoj Tahle akce je super jedna z nejlepších tak rychle na ryby:)
     
  19. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky už mám milovaný stonek.Teď vyzobávám co se mi hodí.Akce dobrá.
     
  20. angee93

    angee93 Rádoby autor

    Ahojky tak i já se přidávám nový stonek taktéž mám ze starých vyzbilo jen na řádky ale to nevadí :) jsem ráda že se mi konečně povedl clý jeden řádek :) ještě se pokusím o bizona a hurá k dalším akcím :D závislost roste každým dalším dnem :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.