Blázen do rybaření (18.1. - 24.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Zdravím sousedé...

    Tak já blázen do rybaření jsem.
    :D
    Hlásím řádek hotov!

    [​IMG]

    Rybce se konečně podařilo dostat ven z rybářské sítě.
    Z posledních sil doplavala pod kámen, zapnula mobil a zděšeně čte:
    o_O
    "Vítejte zpátky v síti…"
    :D

    Všem přeji veselé lowe beze zbraní.​
     
  2. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Přišla jsem domů, samozřejmě po nějakých nutných zdržovačkách (úklid nákupu, příprava jídla apod.) jsem vlítla na farmu, nejdřív nadšení - farma se nám krásně vyzdobila, sklizeň průměr, ale jo, dobrý, umlela jsem 17 obyč. návnad a hurá rybařit, když jsem viděla jak to některým padá, tak to musí být ....a zatím se mi potvrdilo, to co posledně - zásah do stejného místa a dvě úplně odlišné ryby, a mám pár usmolených penízků - konkrétně 38:oops:, posledně se mi nepodařilo vše získat, tak to bude zase stejné, ale přesto se mi akce líbí....protože doufám, že se ke mě štěstěna obrátí ..;):p
     
  3. Margziam

    Margziam Stará škola

    Jonsdorf - gratuluju :) Vypadá to pěkně :)
    A ten vtip je bezvadný.. připomíná mi, jak jsem to taky četla kdysi na mobilu.. už je to dlouho.. :)

    evainfo - tak kukuřice není dobrá na padátka, jsem zjistila. Ze 3 ploch plných minipolí (s MJS) mi vypadl jen 1 háček..
    Měla jsem 63 ks z 1. sklizně po začátku akce, jak jsem psala, a teď jsem koukala a mám tam jen 64 a nic jsem ještě nemlela z toho..
    Ale dala jsem to ještě jednou a pak tam dám asi ty chlívky.. a pole jenom kolem.. uvidím, jak co zvládnu... budu mít teď ještě jinou akci.
     
  4. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Proč se třpytka jmenuje kovový kotouč a ve slovenštině dokonce blinker ?????[/QUOTE]

    Blinker alebo blyskáč - obidva výrazy sú OK, chytajú sa s tým dravce a je to kovové.
     
  5. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    První rybaření mi tenkrát nešlo, o druhém nemám kdo ví jaké mínění už je proto, že je potřeba vytáhnout z lišty zvěř a já budu muset snad napsat do pomoci začátečníkům, abych se zeptala, tak se krmí a kydá, protože už jsem to pár let nedělala xD
    Aktivně jsem si sklidila ráno, takže vytahovat se tady s počtem 4 - 0 - 3 je velmi trapné xD
    No uvidíme, co chytnu :p
     
  6. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    dva perfektní zásahy a výsledek - tři chobotničky - dal bych si kalamary kroužky - a tři čverzubci. Celkem tedy za dva záseky 33 mincí. z papoušků vypadne s bídou 4ks peří. -.-
     
  7. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    no přátelé nějak mi to nepadá,bude to asi fuška:(
     
  8. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    To chce mít dobře nabroušené háčky přátelé.
    Já hlásím hotovo...

    [​IMG]

    Všem přeji štěstí...
    To sice nikde asi nechytnete a tak zůstaneme aspoň zdravý!

    [​IMG]

    Všem pěknou hru a podvečer přeji...
    Radek

    PS: Margziam děkuji.
    ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/1/16
  9. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Zatím po všech zásecích jsem zjistila, že to padá z těch obyčejných ůplně nejvíc ty první na řadě.
     
    evainfo a robin2151 tohle ocenili.
  10. anvan

    anvan Dozorce fóra

    eli2006
    asi jak komu....já zasekla, pěkně na tom zeleném kruhu, a vida - makrela!
     
  11. laumars

    laumars Aktivní autor

    Tak to je iny rachot s tym krmivom na trhu , xD
    Ale ved vsetko zle je aj na nieco dobre. :p
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  12. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Jonsdorf to tě snad ani nemůže bavit, co budeš dělat teď!?-.-, my se máme aspoň za čím pachtit:D
     
  13. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    háčik 158, perie 44, blinker 42, idem do mlyna. Zatiaľ z 5 prémium 118 mincí
     
    Naposledy upraveno: 18/1/16
    evainfo, robin2151 a DANKA722 tohle ocenili.
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    mamba54


    No budu pokračovat a kupovat dekorky doaleluja..!
    Ty se hodí hned jak se bude znovu obchodovat, no né..?

    Pak můžu obdarovat své sousedy.
    A to mě baví..!

    :D

    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 18/1/16
  15. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Umlela jsem 15x obyč návnadu a když sečtu vše na mince, mám 129. Bohužel 2 stejné záseky- jiná rybka, pravděpodobnost asi velká.
    Zkusím příště návnady premium nebo deluxe, vyhnu se aspoň humrům a makrelám a budou padat hodnotnější rybky snad..
    Řádek jeden mám komplet z minula, tak snad se dochytám aspoň k tomu novému + co nejvíc z těch volitelných

    Jonsdorf a kolik tě to všechno stálo návnad? A předpokládám, že padly nějaké košíky, to snad ani nejde splnit z toho, co vypadne na farmě ne? :) jinak gratuluju ;)
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    abc23

    Tak přesně nevím, musel bych se podívat na záznam videa.
    Myslím že tři-čtyři?
    Jinak děkuji...
    :D
     
  17. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Jonsdorf tak to tě chválím, to se mi bude určitě hodit, počítej se mnou, všechny dekorky beztak nezvládnu odchytit:D:p...nejsem náhodou tvůj vzdálený soused?!xD
     
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    mamba54

    Vzdálený určitě..!
    :D
    Jo aby to nebylo mimo téma.

    Zkoušel jsem záseky úmyslně kazit!
    A výsledek?

    Byl úplně stejný jako kdybych se snažil zaseknout přesně...
    Ryby padají jak se jim chce, nebo spíš, jak je naprogramováno?
    :)

    Pokud se mýlím ať mě Pánbůh odpustí...
    :D
     
    Naposledy upraveno: 18/1/16
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nějak jsem zpočátku nepobrala, kterej zásah je ten správnej xD:eek: Myslela jsem, že když se pulzující kruh překryje s tím uprostřed - tedy tím nejmenším o_O. A to je špatně, že ? Tím prostředním je myšlen ten hnědý (tedy prostřední = mezi vnějším a vnitřním ?
    Jsem po náročné šichtě...:oops:)
    Takže po trefování co nejvíce ke středu jsou výsledky: 3x fantastické - 9x ploskozubec
    2x nemožné - 6x chobotnice
    1x dobře - 3x humr
    Melu jen Deluxe. Zatím pouze 78 mincí :(
    Půjdu po superku, stonku a pak se uvidí. Nějaké dekorky navíc by se šikly, a receptík na lívanec (třeba se časem dočkáme i receptu na meziprodukt - taky mohli dát oba dva, že, bo takhle s prázdým trhem mi bude na dvě věci - buď to nedomysleli a nebo je to záměr?)
     
  20. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    s tím peřím to fakt vymysleli dobře :(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.