Blázen do rybaření (18.1. - 24.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Filipov

    Filipov Pilný autor

    .... tak na první sklizeň 133 háčků, 58 plechů a peříček jen 18 - takže se začne přestavovat ;)
     
  2. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak z 11 premiovych hodov mam 190 minci ;)
    kolko bolo tych vyskakovatiek neviem,ale namlela som 11 premiovych,takze asi ich bolo vcelku dost :)
    akcia este len zacala,netreba nic pestovat,takze pohoda ;)
    na plochach mam od vsetkeho trochu - stromy,chlievy a aj policka,doplnim co bude treba :)
    vsetkym zelam rybolovu zdar a nech vam to skace ako sa patri :inlove:
     
  3. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Ahoj, tak nevím jak líp nastavit plochy o_O
    háčků... 100
    peří....... 75
    třpitek ..40
     
  4. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kaolín11: Asi málo "zavlažuješ".... ryba musí plavat ,-) A nebo možná moc :-D
    [​IMG]

    Jinak 3 plochy slepic s migranty daly 26 peří za 50 min.... no nic jdu to točit :-D Ideál by bylo něco kolem 6hod základ, ale nemám čím krmit :-D A trh letí nahoru.

    Bohužel jak čtu, tak sice je tabulka záseků, návnad a možností, ale zase je jen o náhodě vyhodnocení záseku :-(
     
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    .. se máš.. já nemám žanka žádnýho.. A u Renza za něj chtějí asi 1.300 žetonů, jestli se nepletu, a když jsem zkoušela střílet na žlutý balonky, tak napřed padlo jen asi 44 bodů a potom jenom pár žetonů, max. 4 ks za 1 minutu (dýl mě to střílet nenechalo).. Takže to vidím špatně.. :( Opravdu jenom omalovánky - na koukání, na práci nedosažitelný bez love.. :cry::cry:
    Teď jsem tam dala místo stromů minipole s krátkodobkama, tak jsem zvědavá, co z toho vypadne.. dokud mám aktivní MJS.. A husy asi zkusím taky.. uvidím...
    Ale - vidím to bledě.. asi z toho nebude nic.. jen námaha.. Uvidíme (řekl slepej...)...
    ty pírka asi budou opravdu spíše na sousedech - pokud nebudou posílat něco jinýho...
     
    rebelka1958, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  6. doben

    doben Ikona fóra

    Ten recept na čokoládový sirup se dal sehnat v nějaké akci, myslím, že v nějaké maďarské, ale já sám ho nemám. Jinak po sklizni jsem umlel 3 delux nástrahy a jsem zvědavý, jak to dopadne. :D
     
  7. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    No, takže jak jsem předpokládala - sice máme tabulku záseků, ale podle toho co píšete je tak na dvě věci :( Tak to se ještě uvidí, co budu mlít. Pokud si to zase kvalitu záseku určuje dle libosti, tak to bude akorát k vzteku jako minule.
    Škoda, akce vypadala pěkně.
     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Vůbec mi nepadají peříčka ach jo:cry::cry:
     
  9. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    tak pro mne je asi nejlepší návnada deluxe z 8 záseků (2 obyč, 2 střední a 4 deluxe) 166 mincí.
    musím předělat farmu, chybí peří !!!!
     
  10. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Mám teď všude výrobny a chlévy, jenom po stranách pár stromů a podle toho vypadá i počty:
    háček 28 ks
    kotouč 19 ks

    k tomu z chlévů 111 nástrah, tak to je úspěch tak napůl. Mám směs všech upgradů + základní + classic ++ ;). Snad to bude v průběhu akce víc padat, ať něco stihnu :).​
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    90 hacku + 10 nastrah + 2 kotouce - takze jsem myslel ze se rozhodnu co budu mlejt, ale nejspis rozhodne to, kolik daru prijde...
    vecer pridam chlivky, ale jaky, to je ta otazka, nejspis jen ty co potrebuju stejne na doplneni zvirat, tak uvidime jak to pomuze...
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Možná by to krapet vylepšilo , těch mých 6 zoufalců v liště![​IMG] o_O:p
     
    micka63 tohle ocenil(a).
  13. šebejda

    šebejda Baron fóra

    úžasné....umlel jsem 4 obyč nástrahy a vyrazil jsem na ryby. Zapsaly se mi jenom 3 a konkrétně můj jediný merlin kamsi zmizel. Je to prkotina, nechci tu být jako první remcal. Ale->první "rybaření" obsahovalo dost chyb. Čekal bych, že druhá akce poběží jak má. Jsem to hlupák optimistická.:cry::wuerg:
     
  14. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Od začátku vyhlášení této akce jsem přesvědčen, že zrada bude opět v zásecích, tedy že si RT
    z nás bude zase parádně střílet. A je to tak, rybolov je akce pro mrňata.
    :D
     
  15. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak kromě zmiňované dekorky jsem si pořídila 6 TS na Baha a nálepku...Nebu nic hrotit...ono to nějak dopadne..;)
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Margziam: ... na pírka potřebuješ chlévy a výrobny ... tak jich nasaď co můžeš a pírka budou víc skákat :D. Na krátkodobky se vykašli o_O ... ti tam akorát vyskočí občas nějaký drn xD a nedej bože, aby se ti zadřel traktor :p
    Si nemůžu pomoci, ale jsem si vzpomněla .. jak kdysi čerstvá absolventka ŘP .. jsme se s kamarádkou v "nejmenované vesnici" na povinné "brigádě na poli", při obědním volnu chtěli projet traktorem a protože bylo hodně po dešti a na polích velké a mokré rýhy ... nám to nějak ujelo a traktůrek jsme převrátili na bok :D ... jsme hned utekli, nás nezjistili a vážně supr brigáda xD :p
     
    Naposledy upraveno: 18/1/16
  17. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    háčků 120
    peří 60
    třpitek 95
     
  18. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Zítra se půjdu zeptat do Rybářských potřeb, jestli jim přivezli ty kotouče na štiky nebo na candáty ..... o_OxD:cry:
     
  19. Margziam

    Margziam Stará škola

    evainfo - Hm, když už jsem aktivla kupon 12 h na pomocníky, tak to chci aspoň trochu taky využít. A když tady zkoušejí slepice a padá jim to dobře z nich, tak třeba z té kukuřice taky něco vypadne, si myslím... Háčky potřebuju taky.. Ten kuponový traktor se nezadře..
    Nebo žeby???
    Už jsem měla 12h poslední, teď mám poslední 24 h a 3 ks toho nejdelšího.. Pak už nebudu mít žádný.. :eek:o_O8)

    doben - děkuju moc za info. Tak uvidíme, jestli nám ho dají možnost znovu získat... dříve, než tu Farmeramu zrušej...
     
  20. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Zdravím rybárov, nejak som prišla domov skôr, tak zbieram až za 40 minút, som zvedavá, čo mi napadá.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.