Blázen do rybaření (18.1. - 24.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. littlepanda

    littlepanda Perspektivní autor

    Delux se fakt vyplácí xD Měla jsem dvě namleté hned a vyskočil mi na obou marlin xD
     
  2. bedoini

    bedoini Pisálek fóra

    tak jsem chytil 3x marlina,3x ctverzubce,3xploskohubce a dalo mi to jen 90 minci tak nevim kde je chyba
     
    Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
  3. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, prosím Tě, kde můžu získat ten recept na čoko sirup? Mám marmeládníka ve 3. stupni, ale ten recept tam nikde nemám, ani možnost ho koupit za FL ve městě.. :(

    Jinak - po sklizni stromů a dlouhodobek (na farmě na minipolích) mi vypadlo jen 63 kotoučů (které vůbec nevypadají kulatě jako kotouče) a v dárku přišla jedna péřová nástraha..
     
    babako a maribeja tohle ocenili.
  4. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Docela dobrý na normální nástrahu jsem chytil chobotnici.
     
  5. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Háčky (153) - Pírka (85) - Třpytky (132)
    Jak se dalo očekávat, stáje a výrobny vskutku "nezklamaly" a opět mě utvrdily v tom, jak je živočišná výroba neefektivní... Ale když to muší bejt...
    Pozn. Stejně jako někteří výše soudím, že nejlepší dárek, který mohu svým sousedům a přátelům poslat, je právě Nástraha z peří (pracovně "Pírka").
     
  6. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já po prvním rybaření -304 mincí.Zatím nekupuju nic,asi nejdřív našetřím komplet na stonek s dekorkama.
     
  7. misenecka

    misenecka Zelenáč fóra

    Tak jsem se trefila dvakrát do údajně perfektního místa, přesně na zelený kruh a přesto mi to nepočítalo jako perfektní zásek a dostala jsem na návnadu delux tu rybu třetí od zdola, takže koukám že rybaření nefunguje stejně jako minule asi bude zase jedno kam se kdo trefí a bude to jen o náhodě, tak to mě pěkně štve!!! >:(>:(>:(
     
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Jen blázen jde v tomto počasí na ryby ....... [​IMG][​IMG] Nicméně jsem se do akce pustila a jak jsem očekávala, nejméně napadalo peří. Pravdou je, že vzhledem k mému "rozložení sil" na vypadávátka to ani jinak dopadnout nemohlo. A to jsem ještě při přestavbě parku po O+D zapomněla na kouzelné stromy, které dávají právě to peří. Na plochu šly bohužel až dneska ráno.

    Jinak zatím budu sbírat vypadávátka a pak teprve až jich bude víc, budu mlít nástrahy a půjdu zkusit štěstí na pramici. Zatím mám v plánu prémiové nástrahy, tam využiju i ze stromů kotouče. Ale nakonec může být vše jinak, dám i na příspěvky a poznatky jiných hráčů z této diskuze.
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Tak zatím jen 105 mincí.Pochopitelně chybí peří.
     
  10. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Tak jak akce začala, tak i pro mně skončila...
     
    tydýtková, maribeja a micka63 tohle ocenili.
  11. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Blázen jsem já :-D Vůbec to nechápu dám si do večera pauzu a počtu si znovu. Zatím co první rybářská akce mi byla srozumitelná, tohle mi nějak nejde pochopit :cry:
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  12. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    No a teď si 12 hodin počkáme, [​IMG]nádherná akce....

    Proč se třpytka jmenuje kovový kotouč a ve slovenštině dokonce blinker ?????
     
    Naposledy upraveno: 18/1/16
  13. flexka

    flexka Hrabě fóra

    Takže zase děkuji svému náhodnému číslu - všechny záseky vypadaly stejně na zeleném a ze 3 premiových, 3 deluxe a 2 obyč. návnad mám celkově 45 mincí. Když si tu čtu, jak máte přes 200, tak mě přechází chuť. Jdu od toho, akorát mám vztek, jako minule, je jedno, kde zastavím kruh, náhodné číslo mi přidělí čudlu... snad mi ten vztek vydrží až do vydry a konečně nekoupím balíček
     
  14. ...Nepo...

    ...Nepo... Vycházející hvězda fóra

    25 ks Noky Citrónov spravilo svoje, ale stále ich premiestňovať, to nebude pre mňa :eek:
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  15. tomaskomiska

    tomaskomiska Aktivní autor

    U mna tiez nic moc z troch nastrach deluxe 18 minci :(
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  16. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Trochu nechápu, jak může někdo po jednom rybaření mít 304 mincí (bludička) - tedy jedině s nákupem. Sklidila jsem celou farmu, napadalo padátek dost, ale nakonec z toho byly 2 deluxe návnady a 4 ty střední, záseky na zelený kruh a výsledek - 45 mincí. Tedy vyjadřuji naprostou nespokojenost - jen ještě nevím, jestli s vypečenou akcí, nebo s levýma rukama?????
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... tak jsem si to psala :D na jaké ploše mi co dalo (jsem zapomněla s žankama jít na Baha) xD a jinak jsem stěhovala všude a se na těch šest želváků dál vyprdnu, protože na to zítra v práci nebude čas. Ještě musím nacpat na plochu pár chlívků ... háčky 105, třpytky 65, peří 75 .. mám asi 45% chlívků na plochách, tak to zkusím zvýšit, jen nechci rušit obr stromky a stromky v deštném pralese :oops:. Zatím mám na pět "deluxe", ale zásahy si nechám až na volný den, kdy bude klid. Určitě časem použiji i třpytky, které se mi nechtě budou shromažďovat, ale mě možná i Premium překvapí ;) .... zatím to vidím všelijak a "první otočka" se mi líbí, přestože jsou odměny v nedohlednu o_O .. je to výzva a musí se zvládnout :p ... teď jdu chytit pár hus a oškubat je o peří xD :p ... všem držím palečky a ať se daří ..
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    [​IMG] Asi dělám něco špatně.o_O
     
  19. Mona7

    Mona7 Zelenáč fóra

    Těšila jsem se, že tentokrát to bude už vychytané, když jsem si prohlídla tabulku co můžeme vylovit u konkrétního záseku. Čekalo mě pouze zklamání. Na prémiun návnadu při perfektním záseku jsem chytila humra, kterého podle tabulky je možné chytit jen při slabém záseku. >:(
     
    myš59, dana9494 a evainfo tohle ocenili.
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak já na obyčejný háček chytila chobotnici, na premium čtverzubce a na deluxe ploskozubce, což mi na spotřebu materiálu připadá dost neefektivní. A zásek byl 3x do stejného místa, takže zatím mi to vychází, že nejlepší jsou ty obyč.háčky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.