Blázen do rybaření (18.1. - 24.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Julinka11 Mas pravdu - alternativu, ze nekdo hraje, i kdyz na farmu nezbyva cas, jsem nevzala v potaz. Nicmene ja se pozastavila nad tim, ze nekdo sklizi cely den, protoze je doma a i tak se s akci pere.
     
    hanynkach a kiki2305 tohle ocenili.
  2. hanynkach

    hanynkach Pilný autor

    Já v 95 levelu a taky jsem nezískala všechno.Prostě mi nepadaly peříčka.A měla jsem od všeho něco a snažila jsem se,měnila co se dalo.V chytání taky úspěch,záseky docela fajn,ale prostě peříčka nebyly.
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také to nějak nechápu,zvěř sem sklízel 2x denně a peří bylo víc než dost.Je pravda , že jsem si vypomohl kaštanovým řádkem na padání háčků,ale pokud bych chtěl splnit jenom všechny úkoly a nebral dekorky navíc ,tak by to vůbec nebylo potřeba!
     
    danda-vnovis a tomokoco tohle ocenili.
  4. Enigma

    Enigma Pisálek fóra

    Ahoj!
    Viem, že akcia skončila a ešte doteraz nemožem na magickú stonku pripnúť predmety, ktoré som kúpila za 750. Jedna funguje a pro druhej mi píše, že ich nemám v inventári.
    Ďakujem
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Enigma Jake ma nefunkcni radek cislo? A jaka dekorka ti chybi? (kdyz zustanes stat na tom sedem obrazku na stonku,tak ti napise nazev dekorky)?
     
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem konecne hodil tajemny a ziskal :
    - Kravin Oranzovy, Vrani ukryt Zluty, Rodeo ranc Oranzovy, Jezek
    - Javor XXL, Pinie XXL, Japonec XXL, Jerab oskeruse, Broskev XXL, Mispule XXL
    - Nektarinka 2*, Kokos XXL, Garcinia, Hvezdny XL, Budha XXL
    Takze jasne ze nektarinku jsem dostal jako darek o OD, no a tak zadna novinka co nemam tam neni... par XXL jsem uplatnil, ale to bylo vse, nicmene dobry, bude se hodil pro vymeny priste...
     
  7. Enigma

    Enigma Pisálek fóra

    Ahoj!
    Chýba mi riadok 13 s dekorkami najlepší priatelia, jazerná príšera a milovník rybárčenia,
    Vďaka
     
  8. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Enigma,

    ten nebyl za 750 mincí, ale za 500.
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Enigma Je to tak... radky byly dva. Jeden za 750 minci, ktery obsahoval dekorky: rekreacni raj, rybi tanec a cosi ve vode a druhy radek byl jiz ze starsi akce, ale tentokrat se dal ziskat znovu a do nej se usazuji dekorky: nejlepsi kamaradi, prisera z rybniku a rybarska zabava. Takze nejspis mas sice dva radky, ale do jednoho ti chybi ty spravne dekorky.
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  10. Enigma

    Enigma Pisálek fóra

    Ahoj Pajda!
    Je to fajn. ale ja som to kúpila VŠETKO za 750.
     
  11. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Enigma, kúpila si všetko za 750 mincí orámčekované na obr.
    [​IMG]

    Preto nemáš dekorácie: najlepší priatelia, jazerná príšera a milovník rybárčenia. Bola možnosť si ich taktiež zakúpiť, kedže pri prvej rybárskej akcii nemal každý také šťastie si ich uloviť. Ak si si ich neprikúpila, tak ich nemôžeš mať. Môžeš sa pokúsiť ich pri najbližšej akcii O&D získať.
    Peknú hru prajem
     
    tomokoco a danda-vnovis tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.