Blázen do rybaření (18.1. - 24.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. laumars

    laumars Aktivní autor

    Vyrobene 200 navnad Deluxe a celkovo nazbierane [​IMG]
    Meciar-201x
    Chobotnica-227x
    Štvorzubec-158x
    Scarus-35x
    Homar-3x
    Po dlhsom case vyborna strategicka akcia.
    A ide sa do obchodu nakupovat.
     
  2. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Teda padají tady úctyhodná čísla nasbíraných mincí, klobouk dolů lidi, já teda slabě pod 1500 mincí, hlavně jsem na začátku mlela obyč návnady a ještě blbě zasekávala, holt zkusit jsem to musela :-D a dnes teda žádnej marlín, čtverzubce nechci vidět ALE mám nad očekávání všechny ceny, ještě čekám 5min na chlívky, jestli přece jen nevypadne posledních pár pírek, nemám žádné přebytky, jenom asi 40ks háčků ale počítám že aspoň nějakou návnadu ještě umelu.

    Nakonec spokojenost a taky moc děkuji mým sousedům za posílání dárků, poctivě se snažím vracet ale 7ks denně je málo ale i tak to pomohlo snad.

    Teď abych neprošvihla konec!! :)

    edit: Tak takový konec jsem opravdu nečekala, padlo snad 15 marlínů, 2x jsem koupila za fl deluxe krmivo (když ono to tak dobře padalo :music:) takže na finále ještě vyšlo na 2 dekorace a párty lístky, jediné co jsem nebrala byly banány a hvězdy, dekorace mám některé víckrát a taky bych brala, kdyby se mohlo protočit víc SH a SK z "různých"
     
    Naposledy upraveno: 24/1/16
  3. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    jana151049: Ahoj (snad nevadí že tykám?). Asi nebudeš souhlasit s názorem, že je chyba na tvé straně, ale je to tak.... pochybuji že zrovna na tebe si RT zasedl a nechce ti dopřát pár kreslených obrázků ,-) Chápu, že bez JC, SH + kaštánků atd nemůžeš udělat ty kvanta co někteří z nás, ale i tak dle odhadu by si měla akci udělat bez problémů... tím myslím stonky+ nějaké drobnosti z ostatního. To že je soused kovaný neznamená že je neomylný a vševědoucí.... můžete určitou chybu dělat oba. Taky jsem na začátku akce uvěřil "kovaným" hráčům že je lov o náhodě a zastával se jich, až jsem si to vyzkoušel sám a zjistil že zasekávají jinde než mají ,-) Nevím jak máš udělaný poháry a zda v runně... dle lvl snad ano. Ale už jen podle toho co píšeš, tak nikde nevidím jaké chlévy? Píšeš 77+17 ale to je info o ničem.... jsou to slepice nebo bobři (např)... jaký je jejich základní čas chovu? Pokud je nakrmíš večer a ráno sklidíš, tak je tam možná prostoj spoustu hodin. Pochopil jsem že ti chybí hlavně pírka? .... proč tedy tak málo chlévů..... proč nepřidáš? Chce to s farmou pracovat (jak nazvala Robinela "poladit") a ne ji nechat stále stejnou, když chci něco získat. Chybí pírka.... přidám chlévy, mám jich moc... uberu chlévy a přidám stromy nebo pole..... atd. Ale hlavně dávám takové věci, aby po jejich dozrání nebyly prostoje.... A ještě další věc.... zasekáváš ve správném místě nebo jako někteří na střed? Je toho opravdu dost co může ovlivnit tvoje výsledky a někde bude chyba, ikdyž jsi lvl 95 a máš kovaného souseda ,-)
     
  4. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Poslední deluxe návnada dala 3 chobotnice a celkově tedy 115 pírek (pardon, mincí). Na dekorku to nebylo, tak jsem vzala SK a hvězdičky (potřebuji je na legendu). Nálepka nebyla nutná, ale je to moje první akce, tak ji mám na památku. K tomu mám oba řádky, sice bez dekorek, ale na začátečníka je to myslím dobré a jsem s akcí maximálně spokojená. Zbylo 1 peříčko.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 24/1/16
  5. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Casey, máš určitě pravdu, chtělo to trochu se zamyslet nad strategií a ne jen sázet-sklízet jako v jiných akcích. To se mi právě líbilo, bylo to jiné a zábavné. Ale musím se zastat i jana151049, protože náhoda zde také sehrála svou docela významnou roli. Někdo nahodil 4x dekuxe a vytáhl 4x 3 marlíny, jiný s tou stejnou návnadou a stejným zásekem dostal 4x3 ploskozubce, což je rozdíl 264 mincí a to už je znát. Tedy, píšu z pohledu 76 lvl hrajícího cca 4 měsíce :p

    Mimochodem, musela jsem se teď smát - zjistila jsem, že mám ještě 4 peříčka, tak co s nimi, umlela jsem 1 (slovy: jeden) obyč.háček a vytáhla jsem na něj zrovna marlína :D Hned jsem si běžela do obchodu ještě pro kupón :)
     
  6. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Maji to dobre vymyslene - tohle jim tam prece nenecham... takze holt dokoupeno pet nastrah, ale alespon nakonec padl merlin, tak je to na Rybarskou zabavu :¤)

    [​IMG]

    Jinak mam dekorace vsechny jeste jednou, nekolik starych a vybrano vse v ruznem krome PP...
     
  7. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky akce pro mě bezvadná mám dokonce i 2 dekorky z minulé akce dohoněné ve stonku. Druhý stonek už také valí, a v obchodě jsem krom hvezdiček, receptu,pinkie pie koláče a párty lístků koupila vše. Za mě naprostá spokojenost :music:. Všem mnoho zdaru;)Janča
     
  8. Skeewe

    Skeewe Stálice fóra

    Akce skončila, sice mám výhrady ke způsobu lovení (snaha o přesný zásek nemá význam), ale vcelku musím uznat, že to bylo povedené a děkuji RT za tento počin.

    Skóre a zůstatkové hodnoty:

    [​IMG]

    Stonky aktivní a ještě pár dekorek na pozdější výměny při OaD:

    [​IMG]

    No comment:

    [​IMG]

    Snad se i Vám dařilo a pokud ne, je to jen hra, zase si říkejte "mě se daří líp v reálu" :)
     
  9. abc23

    abc23 Komisař fóra

    návrh na vylepšení pro rybyření III. - pírka by mohla lítat z chlévů v počtu, v jakém z toho daného chlívku dostáváme hnůj
    a vymazat 4zubce, humry a makrely a bude to top akce
     
  10. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    Ahoj všetkým bola to veľmi pohodova akcia, super a mám cely stonek a ešte aj dekorky po jednom , kupila so všetko okrem hviezdičiek tie mám 1850 a ešte ostali nejaké drobne a rybičky . Da sa to zvládnuť nemám ani JC ani nič čo by pomohlo vypadavatkam a nenakupujem žiadne košiky , urobila som toho dosť, tak prajem všetkým pekné farmarčenie
     
  11. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Akce zdárně dokončena - nasbíráno 2255 mincí. Z různých nakoupeno vše kromě kromě nálepky a hvězdiček. Stonky oba dva celé + 6 dekorek navíc. Prostě vydařená akce, když si můžeme koupit co chceme. :)
    Je pravda, že díky tomu, že padalo málo pírek jsem postupně přidávala chlívky a výrobny - původně na 2 plochách pak na všech, kromě pralesa, kde mám samé stromy. Pak jsem postupně pozorovala z čeho vylétávají a podle toho měnila. Do pátku jsem toho moc nestihla, protože ve všední den stíhám jít na farmu jen 1x večer.
     
  12. ixtori

    ixtori Zelenáč fóra

    Posledním možným hodem chycen Marlín a tím splněny oba stonky. Uffff to byly nervy.:oops: Moc děkuji všem co mě na poslední chvíli poslali nástrahu z peří. Díky,díky moc :p
    PS. ... tenhle adrenalin ti co to mají splněno za "deset minut" neznají .... a o mnoho přicházejí xD
     
  13. DracoAn

    DracoAn Zelenáč fóra

    Prosim mohu se zeptat co je ta řemeslnická bedna ? popřípadně co obsahuje.Děkuji
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    kiki2305: Ahoj..... to co jsem psal je "základ" toho, co může udělat hráč pro splnění akce. To co ovlivní on pěstováním a chováním a z toho získat co nejvíce vypadávátek. Další věc je jaké se rozhodne udělat návnady... kolik získá ryb za pokus a jaké mu mohou padnout... tím může omezit výskyt špatných ryb a následně jak přesně bude zasekávat. Ano o náhodě je to co dostane z možného výběru dle tabulky za rybu..... jsou tam velké rozdíly v mincích (stačilo by, kdyby ten rozdíl nebyl umocněn). Tím myslím, že by body byly stejné za naplnění ukazatele, jen by byl rozdíl v počtu ryb na jeho naplnění ,-) Ikdyž to bylo nastaveno dost rozdílně na příděl mincí, tak nepředpokládám, že by měl někdo na výborné záseky neustále nejhorší rybu z tabulky.... prostě to v nějakém poměru +/- přidělovalo všem. Podle toho si myslím, že se to opravdu dalo udělat, pokud hráč nedělal "základní" chyby.
     
  15. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Ahoj všem jsem začátečnice tedˇmomentálně 25LV.Tato akce se mi velice líbila.Chlévy jsem dala všechny co mi můj mentor poslal i co jsem mohla za peníze nakoupit.Nebylo toho sice moc ale podařilo se mi získat Podivuhodné stromy také i na baha a výběhy.Tedˇ je zkusím dát co se mi vyklube.
     
  16. doben

    doben Ikona fóra

    DracoAn bedna obsahuje 1ks řemeslnické přísady a najdeš ji v liště > dekorace > spotřební zboží.
     
  17. maiki66

    maiki66 Pisálek fóra

    Máš pravdu..Ixtori nervy do poslední chvíle....pustila jsem PC a zjistila,že do konce akce zbývá 8minut,byly to nervy sklidit,namlít a jít rychle lovit stihla jsem úplně díky náhodě vše snad v poslední vteřině nakoupit dekorky do stonku,zbylo 5mincí a chtěla jsem ještě nálepku,ale už to zmizelo,jsem ráda moc za stonek
     
  18. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak juchůůů, dobojováno jest (ufff).
    Což pírka, ty docela ušly. Měla jsem všude chlévy (hlavně osly,chamíky, včely...pštrosy - různě to ladila), jen na mýtině jsem nechala obry (ty nebourám nikdy). Háčky furt chyběly. Tak jsem občas vrzla pole 2x2 s vytuněným pórkem (se SH) a rozdíl mezi padátky dohnala... Blinkry nepadaly skoro vůbec...Takže se mlely převážně Deluxe.
    S dvěma JC taky moc zázraků neudělám (jak když plivneš do rybníka )
    Ale na tu bídu jsem dopadla ještě dobře - cca 2790 mincí. Chyceno:
    marlín 62
    chobotnice 78
    čtverzubec 65
    ploskozubec 74 (ten mi hodně zvyšoval tlak)
    humr 9x
    Navíc mám pár dekorek na ostrově. Recept jsem vzala, bo doufám, že dají časem do odměn i ten na meziprodukt. Banány jsem nebrala, jeden level na Baha a jsou doma. Ale mám nálepku xD
     
  19. abc23

    abc23 Komisař fóra

    A celou dobu chci napsat, hurrááá, že akce končí taky jednou mimo pracovní den a akce pro mě končí jako pro mnohé ostatní, ne v pondělí ráno před odchodem do roboty.
     
  20. HELUŠ

    HELUŠ Aktivní autor

    ahoj tak rybaření mě vyloženě bavilo stonky aktivovány pak jsem získala pár dekorací na výměnu a za mince jsem vybrala vše kromě hvězdiček, těch mám dost.Jinak co udělalo radost vypadl pásovec ze stromů planika xxl,mišpule xxl,budhova ruka xxl,garcinia a grepefr. strom za mě spokojenost palec nahoru a už se těším na další akci farmářka HELENIE
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.