Blázen do rybaření (18.1. - 24.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 15/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcelinos32

    marcelinos32 Perspektivní autor

    Akce fajn, aspoň jsem si doplnil jeden stonek a z různých mám skoro vše až na pár věcí :)
     
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  2. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Prosím poraďte, koupila jsem v rybářském obchodě "Koupit vše" za 750 a za 120 jen řadu na magickém stonu. Ale ani jeden ze stonků se mi nezobrazuje.:(
     
  3. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj iDavis,
    recept na čokoládové palacinky se dal pořídit pouze v Maďarské akci a až teď. Jestli půjde ještě někdy nevíme.

    ojfp.
    pokud se ti nezobrazuje tak se podívej, jestli se ti u stonku objevil nápis vyprodáno, zrestartuj hru, ten starší řádek není úplně nahoře.
     
    evainfo a iDavis tohle ocenili.
  4. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Tak akce ukončena, příště by mohla být větší možnost nákupu odměn, měla jsem spousty mincí, ale nebylo co koupit :)

    mincí 750 + 410 + 2394 celkem 3554 mincí (nakoupila jsem tedy opakovaně dekorace)

    Zakoupeno:

    [​IMG]

    + mince co jsem měla navíc:

    [​IMG]
     
  5. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Elim77, tak to gratuluji!!! Vůbec nechápu, jak je to možné - takové úlovky. Já stále přestavuji farmu a nestihnu ani dekorky ze stonku "Hrátky s rybami". :(
    Máš krásný výsledek:).
     
    bursuk59 a evainfo tohle ocenili.
  6. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak já jsem dolovil... Z nového stonku mi chybí dekorka "Cosi je ve vodě"... EliM77, můžu jen závidět :p

    Celkové počty vylovených ryb jsou u mě takové: marlín 21x, chobotnice 32x, čtverzubec 26x, ploskozubec 16x, humr 5x a makrela 0x
     
    bursuk59, Janina0971 a tomokoco tohle ocenili.
  7. dismirus

    dismirus Vycházející hvězda fóra

    Tak konec se kvapem blíží. Výsledky mého rybaření jsou následující:
    Marlín = 113 ks = 2825 mincí
    Chobotnice = 96 ks = 864 mincí
    Čtverzubec = 82 ks = 405 mincí
    Ploskozubec = 16 ks = 48 mincí
    Humr = 2ks = 0 mincí
    Makrela = 0 ks = 0 mincí
    Celkem = 4 142 mincí
    Sebral jsem co se dalo a pak už jenom dekoraci Rybářskou zábavu, dohromady 20 ks, už je mám na Ostrově, budou dávat úctyhodný počet Baha BZ.
    PS: Možná ještě stihnu 21. Rybářskou zábavu. xD
     
  8. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Já jsem dohromady nahrál 1849 mincí a víc už ne, protože došly háčky a kaštanový řádek si šetřím na další akci. Mlel jsem pouze deluxe návnady.
    Docela jsem to tentokrát odflákl, neměl jsem totiž moc času a zvířata nerad chovám, takže z odměn mám jen: nálepku, sazenice, stáje, párty lístky, superkrmivo, superhnojivo, nový stonek s dekoracemi a 3x navíc Cosi je ve vodě.
    Aspoň jsem ale navýšil zásobu hus, které chci během babyboomu šlechtit. Těm, kteří ještě s akcí neskončili, držím palce, ať stihnou koupit, co si přejí.
     
    Naposledy upraveno: 24/1/16
  9. luba9

    luba9 Perspektivní autor

    Tak akcia dokončená, mám všetky odmeny, ale to strašne vypadávalo, aspoň u mňa a posledné dva dni menej ako predtým.
     
    bursuk59, evainfo a tomokoco tohle ocenili.
  10. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Zdravím, já šel na ryby s dynamitem ,-) Chyceno: Marlín 215, Chobotnice 237, Čtverzubec 293, Ploskozubec 58..... mohlo být i víc, ale včera ráno jsem ukončil hondbu peří a dal stromy na háčky a třpitky... ušetření SH u kaštánků ,-) Mmch 20 hod. stromy ráno daly 555 háčků a 445 "kotoučů". V obchodě koupeno vše co jsem chtěl a zůstalo na dekorky navíc [​IMG] Tak a babo raď... koupit mix dekorek nebo 57 Rybářských zábav? ,-D
     
  11. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Tak já mám akci hotovou. Jsem rád, že jsem stihl oba stonky, protože to vypadalo, že to nestihnu:oops: a nakonec jsem stihl i koupit něco v různých, přesně: TS na farmu a baha, tajemné stáje, recept, superkrmivo a samozřejmě nálepku a zbylo mi 10 minci.

    Elim77: Gratuluji k vynikajícímu výsledku, já jsem rád že jsem nasbíral 1180 mincí :oops:
     
  12. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Na stonku je vyprodáno. Hra zrestartována a stonek stále nikde.:(
     
    bursuk59 a tomokoco tohle ocenili.
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Casey27 hoď si mincí ;), máš jich habakuk xDxD
     
  14. lucie1978

    lucie1978 Pilný autor

    No tak já si koupila z různých vše a ještě mi zbylo na jeden stonek bez dekorek a velká spokojenost.:)
     
    bursuk59, evainfo a kiki2305 tohle ocenili.
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    tak stromek padl v pátek a dneska to vyšlo kompletně
    [​IMG]
    takže za mě spokojenost oproti minulexD
     
  16. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak já už taky sbalila udice.Vybrala jsem všechny různé,pak stonek,druhý jsem měla a ještě na oba dva stonky všechny dekorky +rybí tanec navíc.Takže jsem nadmíru spokojená.Bezva akce.;):)
     
  17. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    děkuji za reakci,ale stalo se to samé i mému sousedovi,který je sakra kovaný ohledně farmy a hodně mě naučil a dopadl zrovna tak,takže to asi nebude úplně tak jak píšeš.jen na okraj-jsem důchodkyně,takže ani nevím co to je "poladit farmu" a jak.
     
    evainfo, tomokoco a petaM2001 tohle ocenili.
  18. Ajtoto

    Ajtoto Pilný autor

    Tak teda poslednú návnadu som hodil už aj ja. Celkový výsledok:
    Mečiar 27x
    Chobotnica 68x
    Štvorzubec 61x
    Scarus 30x
    Homár 10x
    Makrela 1x
    Lovil som hlavne na deluxe návnadu doplnené prémiovou. Mečiare sa mi trošku vyhýbali a som rád, že ich bolo aspoň toľko.
    Celkový počet mincí sa mi rátať nechce, ale kúpil som všetko čo som chcel, teda relatívna spokojnosť.
     
  19. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Ajtoto důležité je, že máš všechno, co jsi chtěl pořídit. A že nemáš v baráku Mečiara, bych považovala za veliké štěstí :p
     
  20. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak za mě velká spokojenost, získala jsem vše, co jsem chtěla i něco navíc, začátky byly trochu (i víc) nepovzbudivé - chytala jsem samé čudly, ale bodejď by ne, když se se mermomocí snažila chytit ten malý zelený kroužek uprostředxD:p, už se těším na další akci;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.