Benátská sezóna (26.2.2020 - 26.3.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak jsem za celou dobu konání sezón nepochopil,proč Jaruška zarputile chce neustále jen Havýše?!? Proč nechce třeba některej trhovec i kudlanku,kterou také nemám,nebo plody od novejch stromů?!? Proč furt Havýš?!?
    Jinak aktuálně 35LV 1.341/1.590
    Zakázky u trhovců plním taknějak ledabyle , protože bodíků v akcích je opravdu hodně,tak není nutný jim to cpát pod tlakem!:)
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jo :p
    mise splněna.png
     
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak sezóna hotová, teď jen kolikrát vyberu LVL 40 ....
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    sezona ukoncena [​IMG] ,len keby to dnes tak nevyhadzovalo z hry
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Já dokončím sezónu asi zítra. Je zvláštní, že od chvíle co jsem získala svého prvního havýše tak už ho Jaruška nechce. Stejně by nic nedostala, ale....
     
    sisinka, evainfo a k.vitek tohle ocenili.
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    aktuální stav: 38 lvl a 420/2430
    Juuuu, jestli nezasáhne vyšší moc, Havýše "dám" :) ne jako minule Mravence (těsně "nedala")

    Časomíra do konce akce 386:04 hod.
     
  7. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky, to já mám teprve řádek 35 a dělám řádek 36. To se poslední řádek dá vyzvedávat víckrát?

    Děkuji Skali

    Myslím že budu ráda když to zvládnu do konce
     
    Naposledy upraveno: 10/3/20
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Orliček - ahoj, ano, poslední level se dá plnit opakovaně :)
     
  9. pepres

    pepres Zelenáč fóra

    Toto je prvá sezóna, ktorú som hral. Získal som vylepšenie sezónneho pohára, ale nedokážem ho položiť na základnú sezónnu trofej? Má to tak byť?
     
  10. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    pepres: Jestli se nesnažíš upgrade položit na sezónní pohár z minulého roku. Teď je nový. Zkus se mrknout do lišty jestli ti tam nějaký nezahálí.


    Hezkou hru ...
     
    zejdy66 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Upgrade poháru je doma! 8)
    Musím RT pochválit zato,že pohár nejde sklidit obyčejným kombajnem! Ještě kdyby se tak nechali ukecat a šel dát na hřiště,to by bylo super!:)
     
    Štika, -migos- a zejdy66 tohle ocenili.
  12. pepres

    pepres Zelenáč fóra

    Veruže to tak bolo, ďakujem
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  13. Štika

    Štika Mistr fóra

    Včera hotovo a uvidím kolikrát otočím poslední kolo,zásoby nějaké jsou.
    Jinak Kaolínku pravdu díš,Havýš se v dodávkách nějak vytratil mám dokonce tři,kde se vzal ten třetí fakt netuším a teď už je Jaruška nechce. Kudlanka je pořád v nedohlednu.
     
    kaolín11, evainfo a ašada01 tohle ocenili.
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Upgrade je doma a jedeme dál, ještě havýše a asi končím :p
     
    -migos-, kaolín11 a ašada01 tohle ocenili.
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Dnes jsem udělala první otočku posledního řádku, uvidíme, kolikrát to ještě stihnu. Do konce času spousta.
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  16. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Ráda bych kudlanku tak se budu snažit dál...
     
    Pitrýsek47 a evainfo tohle ocenili.
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Co je tak zvláštního na 40 levelu abych ho opakoval?!?:music: Prehistorická bedna se stromy a výběhy do lišty?!?:wuerg: Bez pernamentky , to nemá absolutně smysl!o_O
    Trhovce už nezásobuju,však to zvládnu splnit s nějakou další akcí!:)
     
    -migos- a davidson00 tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Druhý havýš na ploše a dál asi nejedu, jen co získám, tak ten 40 lvl se asi dodělá sám, zásoby na to dávat nebudu :p
     
    kaolín11 a -migos- tohle ocenili.
  19. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Mně z bedny se stromy a výběhy (z nějaké předchozí akce) předevčírem vypadlo stromové kapradí a protože jsem měla jen jedno, potěšilo. Do konce posledního levlu v sezóně mi chybí necelých dvěstě bodů, tak uvidím, co bude v další bedně, ale vší mocí to trhovcům také cpát nebudu.
    Mně vadí, že nemám za co utratit žetony, teď třeba nemám jediné políčko a na produkty mi stačí výrobny.
     
    evainfo a -migos- tohle ocenili.
  20. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, upgrade poháru dosažen a tím sem tak nějak zakázky odstřihnul. Snad nějaké body budou v záplatách na dokončení 40 lvl. Nekupoval jsem žádné týdenní balíčky za FL ani body za farma-mince, jen akce a zakázky. Tahle sezóna na pohodu. Permici mám. Kdyby se dalo ještě sehnat 3ks žetonů, tak by to bylo dobrý. Mám v úmyslu spolu s velikonočním zajícem načasovat sběr na produkty. Zatím to vychází na +3 za žetony, tedy doufám že se budou bonusy sčítat a ne prodlužovat čas, zajíc +1 a +100% do zlatého slotu. Což je 6 ks z jedné výrobny a při 250 výrobnách to už je hezké číslo 8). Pak tedy ještě mrknout, které produkty budu potřebovat prioritně do úkolů.

    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.