Benátská sezóna (26.2.2020 - 26.3.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    a do prkynka dubovyho,nemam je aktivovane v opicarne,na strome to aktivni mam a ted jsem zjistila ze pani lisakova je pouze u premia.myslis si ze to dozenu?
    tak diky moc za radu steby
     
  2. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Já si je taky aktivoval až dneska (Jahodku už mám pár dní) :D. Původně jsem sezónu vůbec nechtěl dělat, ale havýš je havýš ;). Vyzobávám jen ty výše honorované zakázky a zatím jsem na tom takhle:
    [​IMG]
    A pořád věřím, že mi to bude stačit...
     
  3. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    ja dojizdim 25 a ted jsem si spocitala kolik bodiku mi utekloo_O,ja su takova dylina uz sem mohla byt o 3 tisice bodiku bliz k havysovixD
     
    GordonSargent, moncicak7070 a stěby tohle ocenili.
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Zatím jsem si Jahodku nepořídila, tak bych se chtěla zeptat co požaduje, jestli si ho mám vůbec pořídit
     
  5. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    .macca. - Žere vyšší kytky z farmy, řádově po stovkách kusů. Ale dává hodně SB.;)
     
    GordonSargent a moncicak7070 tohle ocenili.
  6. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    .macca.: jestli nešetříš hvězdičky, tak bych ho aktivovala. A pak mu buď dáš nebo nedáš.
     
    stěby a Peto121 tohle ocenili.
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    A proč tedy nevytečkuje i slovo robot?(některým se nelíbí ani 2. pád slova kocour, tedy kocoura)xD
     
    ašada01, Peto121 a .macca. tohle ocenili.
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    stěby-Xenie-Díky hvězdiček mám dost, asi si ho aktivuju, ale moc ho krmit nebudu nenažranca.
     
    moncicak7070 a stěby tohle ocenili.
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -pechfógl- ahoj, asi ten robot nemá slovo robot na seznamu ;)
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no ... a nevadí Vám, že v některých případech dodáváte desetitisíce nebo statisíce kytek do družstva, stovky zvířat o šlechtěncích ani nemluvím. A tady se chtějí stovky, desítky a jednotky? Tam se "odměna" neřeší. Většinou jsou oproti sezóně mrzké.;)
     
  11. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Gordonko, pravdu díš. Ale já su lakomá, proto neplním družstvo ani sezony. Stejně budu postupem času mít na farmě fšecko z nějakých akcí...
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Inuš, rozumný přístup, ale když já ty poháry "vítěze" ze sezony chci xD
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já už jsem se smířila s tím, že nemůžu mít všechno, protože to stojí buď kačky nebo nasyslený majeteček. 8)
     
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) ahojte
    a mne je jedno ci dam do uloh alebo do sezony :)
    do uloh to chce straaasne vela a sezona tak primerane xDxDxD
    [​IMG] toto som ziskala z ulohy 36,mam kupenu permanentku-takze odtial to je
    [​IMG] a takto to vyzera dnes rano ;)
     
  15. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Permanentku nemám, body z ramaobchodu jsem zatím nepotřebovala, panu Jahodkovi dávám minimum a teď jsem na tom takhle:[​IMG] . Asi dobrý, k havýšovi dojdu.
     
  16. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Taky makám házím tam co to jde [​IMG].
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Rostliny dávám většinou všechny, zvěř a produkty jen za vyšší body. Vypadá to, že nebudu muset dotovat ani týdenními balíčky, ani za Rama mince. Za 10 dnů mám hotovo 33 dodávek, na zbývajících 7 mám 19 dnů.
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Zatím jsem v klidu, ještě mám 19 dní:

    [​IMG]

    a havýše už mám od včerejšího rána:

    [​IMG] akorát byl z probíhající akce [​IMG] :)
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    toz, ja akci Vybuch... vubec neplnim.
    koupila jsem permanentku, tak mam 90 bodiku denne navic.
    taky jsem koupila v Rama obchode.

    nu, a kazdy den poctive krmim nenazrance.
    aktulni stav: 35 lvl a 420/1590
    tentokrat bych toho Havyse mohla "dat" :) ne jako minule Mravence (tesne "nedala")
     
  20. ju.no

    ju.no Perspektivní autor

    Mám zakoupenou permici, právě jsem dosáhla levelu 37 a v odměně za lvl 36 byla bedna s havětí a v ní havýš! Příjemný bonus :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.