Benátská sezóna (26.2.2020 - 26.3.2020)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 21/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Jahodka není zrovna z laciného kraje,je dost náročný a mlsný ...taky mu necpu pod fousky vše,co si zamane :) můžeš plnit i bez něj
     
    radyn.m, k.vitek a vilm4 tohle ocenili.
  2. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    A je to tady zase - Jaruna chtěla havýše - ona s tím prostě nedá pokoj a nedá
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    RoverLand - ahoj, funguje to tak, že plníš jednotlivé zakázky u zákazníků. Ty jim dodáváš, co požadují, za to dostáváš sezónní body a další odměny, které u každé dodávky vidíš.
    Můžeš mrknout tady - Farmářské zakázky
    Sezónní body se ti sčítají a tím postupuješ v jednotlivých levelech (úrovních) sezóny, za což získáváš odměny.
    Další sezónní body získáváš i jako odměnu v akcích, nebo je můžeš koupit i za rama mince, nebo si zakoupíš permanentku či balíčky bodů sezónních odměn.
     
  4. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Sezonny pohar I. znova dava 100% BZ + debnu s BZ II. Tak asi to takto bude len pocas sezon? :music:
     
  5. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    duna,duna1: no jóó... jsem se teď podívala .... kdybys to tu nenapsala, tak to ani nevím....:oops:
     
  6. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    duna.duna1 - ahoj, ano, len po čas sezón. Včera jsem ho sklízela ještě před sezónou a prd ;)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ikdyž pan Jahodka dává 2x 78 bodů,stejně mu nemám co dát.Jaruška,včera Havýše,dneska vše ok!
    A na sezónní pohár jsem zase zapomněl.Myslím si,že je čas ho přesunout na hlavní plochu!
     
    k.vitek a Apachie1 tohle ocenili.
  8. vladca

    vladca Stará škola

    ... je na presun toho pohára nejaký dôvod? alebo len aby si nezabudol na neho ... ja ho mám v záhrade
     
    radyn.m a Apachie1 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mám jej u vodopádů a tam na něj pravidelně zapomínám.Do parků ho taky nechci dávat,bo bych zase musel čekat na načtení.Nejlepší by to bylo na hřišti,žel tam nejde.No nic ,zejtra půjde na hlavní plochu,do levýho horního rohu!:)
     
    radyn.m a Apachie1 tohle ocenili.
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    To je on,sezonní pohár?
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    modro.ocko22: Ano to je on. Sezónní pohár pro tuto a s upgrady i pro další sezóny.


    [​IMG]

    Hezkou hru ...
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Já že mám ještě jeden;)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22 - ten máme z loňského roku ;)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  14. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj mám dotaz kde získám toho benátského sněhuláka co je v této sezoně ,děkuji
     
  15. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj maribeja,

    Benátského sněhuláka získáš v odměnách za dodávky obchodníkům v 39. kole ;)
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  16. maribeja

    maribeja Stará škola

    Natali děkuji ,hledala jsem ho v sezoně ,ale nenašla jsem kde je ,se svýma dioptriema občas něco přehlednu
     
    Naposledy upraveno: 27/2/20
    -migos- tohle ocenil(a).
  17. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    tak jsem se do sezony pustila temer okamzite.
    ale soubezna akce me nebavi (to je ten nahodny pocet seminek od 3 akcniho kviti), takze ji nehraju.
    proto krmim nenazravce kazdy den a dokonce jsem si koupila (o svete div se!) permanentku.
    aktualne: 18 lvl a 410/830

    EDIT: a joooo, jeste "vysadit" pohar 8)
     
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, sezónu plním co to jde, peru to tam o 106. Jaruška se nám zbláznila, chce 5 havýšů, samo že jsem ji je nedal, kdybych měl splněné úkoly v Družstvu tak je asi oželím, ale takhle musí počkat. První den jsem úplně zapomněl že je nějaká sezóna, tak sem začal plnit až druhý den :oops::D. Hotová 21 úroveň a do 22 chybí pár bodíků. Žetony (zatím 5ks) vyberu až na jednou a použiju je na +1 dílenských produktů. Budu to muset načasovat s velikonočním zajícem ;).

    [​IMG]
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 1/3/20
  19. vladca

    vladca Stará škola

    tiež to tam dávam naplno, ale žiadne produkty a vyšších šľachtencov odo mňa nedostanú ...
    a hranáča, mravca a podobné ... zatiaľ ešte špeciality ani náhodou :p
    aktuálne takto:
    [​IMG]
     
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    vladca: jsem na to podobně [​IMG] ;)xD
     
    vladca, berkaKolchoznice a -migos- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.