Barvonosná past (31.3.-6.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    ilonastefkova66 - ahoj, aktualizovala jsi hru, možná že tě zmátlo, že vyskočilo upozornění na darovanou hru a to tě zmátlo. Padátek z hortenzie ze dvou ploch 106. Ze dvou her 432 bodů
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  2. babina51

    babina51 Baron fóra

    Tak na začátek -FA 1=372 bodů,FA 2=362 bodů.Na padátka slabé(kohoutky utáhli pořádně),doufám že se polepší.
     
    raddre tohle ocenil(a).
  3. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    2 plochy kozlíku + řádky na padátka + 13 žabáků = 153 padátek! Pěkně utáhli kohoutky!
    Jéé a stonek jednou za měsíc :wuerg: - se zase nebudu snažit a opět pouze lážo plážo s náhodou xDxD

    Edit:
    1.hra - 205 bodů
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  4. vladca

    vladca Stará škola

    otočil som pre istotu 10x "tuningový" šafrán na pohopoliach ... hneď je tých padátok viac .. presne 519ks
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám 340 bodů a ani nevím, jak jsem k nim přišla ;), odehrála jsem jednu hru asi za 160 a píše mi to 2 hry, zvláštní. kdyby to tak přibývalo, tak se vůbec nezlobím
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    to je nejhorší minihra co jsem tady kdy viděl:wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg::wuerg:
     
    Pitrýsek47, bubla321 a anvan tohle ocenili.
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak 2 plochy kozlíku a dohromady 61 udělátek bíííída
     
    Mikádko18 a 14087 tohle ocenili.
  8. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Přehlídla jsem možná něco? Vybrala jsem jen 9 karet a hra se mi ukončila - je to možné? Zůstalo mi nahoře uvedené 1/10 Nebo je to nějak na čas? Jdu to znovu přečíst, co jsem tam zase vymastila......
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nechci teda nic říkat,ale 213 padátek ze dvou ploch Laskavce,za použití 26 JC,je fakt ubohý! Navíc, když je jich potřeba na obměnu karet!:wuerg:
    Takže neremcat a praskejte všici šlechtit!:p
     
  10. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Z darovaného pokusu jsem vybarvila vajca za 210 bodů ...jako malérečka bych se asi neuživila ... zkusím použít i obtisky:D
     
  11. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Po odehrání jedné darované hry jsem se přesvědčila, že mé rozhodnutí tuto akci vynechat bylo naprosto správné. Všem co se akce účastní přeji hodně štěstí.
    PS: Hezké velikonoce
     
  12. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    zaujímavé celkom. aktuálne mám 21ks akčnej z poľa 1x1 a z darovaného produktu som mal skóre 237 takže za mňa pohoda.

    Poznámka k hre: musíte dlho počkať asi tak 5 sekúnd inak nechytíte ďalší kus
    Poznámka k padátkam: Aj s 21ks JC to napadalo mizerne a to som mal všade aj arboreta. 180ks približne
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  13. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Kaolín...... jsi dobrej ,já mám padátek ze dvou ploch hortenzie 85 :p tak nevím asi skončím dřív než jsem začal a jak tady čtu asi nebudu sám kdo to zazdí hned v začátku,sice jsem vytočil dva ubohý bonusy ale ty se hodí,nejen na akční.
    A že bych doháněl padátka šlechtěním tak to bych asi brzo skončil.
     
  14. 14087

    14087 Veterán fóra

    anvan Není to na čas.. to bude nějaká chybička
     
    sovicka64 tohle ocenil(a).
  15. nirwa.2016

    nirwa.2016 Zelenáč fóra

    9 karet odehráno, desátou mi to nechce už vzít. sečte se to a šlus...
     
    14087 tohle ocenil(a).
  16. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Ha! Odehrál jsem jedinou darovanou hru, ale započetlo mi ji to dvakrát a mám i dvojnásobek bodů :music:. Mno, takhle by to přibývalo docela pěkně. A nebo si někdo přišel ke mně na farmu zahrát :DxDxD:p.


    Edit: koukám, nejsem v tom sám - evoku57 taky. Že by velikonoční nadílka od RT ;)?
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
    berkaKolchoznice a dasa1143 tohle ocenili.
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj

    Zkus se odhlásit a znovu přihlásit a mrknout do stodoly, jestli se padátka připsala. Pokud ne, tak prosím kontaktuj herní podporu.

    >>Jak kontaktovat herní podporu<<


    Na začátku akce byla chyba v připisování bodů a počtu her, připisoval se dvojnásobek. Nyní je to už v pořádku. Hry i body ti zůstanou, ale je možné že se ti druhé okno odemkne o jednu hru později, pokud jsi ho tedy už neodemkla za Floreny.


    anvan a nirwa.2016

    Sice se ukáže že zbývá 1/10, ale ve skutečnosti se umístí všech 10 karet. Poslední karta se z celkového počtu zobrazení jen neodečte.

    upload_2021-3-31_16-1-11.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    dasa1143 a anvan tohle ocenili.
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    80 nesmyslů ze 2 ploch hortenzie, po obvodu stromy :(
    skóre z první hry 152
    Ta barva akční se musí moc líbit evoku ;).
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja mam 39 z hortenzie 1pole a druhe bude kazdu chvilu,tam mam stromy tak som zvedava co padne ci nahodou neodpadnem ja :DxD:music::DxD
    zo stromov na divoske napadalo 83 tak spolu to mam za 122 uff....
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
    modro.ocko22 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, líbí xD

    Edit: tak už nám to zkrouhli
     
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.