Barvonosná past (31.3.-6.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Minulá akce byla bez řádku, tato má řádek za psí štěk, tak si asi budu pěstit a chovat všechno do osobního limitu. Sezonu a body neřeším, co nabízí, mám... A utrácet za vylepšení dekorace nehodlám, ve finále to není žádné terno.

    EDIT: Pitrýsku, pokud máš dostatečně velké zrcadlo, můžeš, páč letos nic nevykoleduješ, páč lockdown ;)
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: to je prekérní situace, už druhé svátky šlus...já už jsem vejce a pentličky zavěsil na zahradě na kroucenou vrbu (menší) a mám splněno ;).
    Ještě, že to malování není na čas.
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pitrýsku, jsi nezmar. Já jsem taky přes pokladnu poslala neskutečné množství dekorací a cukrovinek... netuším, jak se to doručí... alespoň tady můžeme malovat a darovat a dostat odměnu bez předložení bumážky. Corona nám to tady nepřekazí :)
     
  4. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Chytrá jak rádio JEREVANxD
     
    sovicka64 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Dob a kaolín - je mi jasné, že jednotlivé karty budou náhodně, ale šlo mi o počty. Tzn. jestli např. v první hře všichni dostanou 5 vajec a 20 barev nebo zda je možné aby jeden dostal 4 vajíčka a 16 barev a druhý 6 vajíček a 24 barev? Chápu, že celá farma je jedna velká náhoda, ale zda v této akci bude náhoda na druhou, na třetí nebo na čtvrtou?
     
    -Jara05-, Danielaa25 a kaolín11 tohle ocenili.
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Mně se tedy zdá,že akce je vypečenější než ta předchozí! Vypadá sice jednodušeji,ale cesta ke stonku bude velice dlouhá a pro drtivou většinu hráčů neúspěšná! Přemejšlím jestli do toho vůbec jít?!? Bude to vyžadovat spoustu SH a asi i PL.:music:
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk to už je individuální a záleží to na tom, jakým způsobem budete hrát. Někdy se totiž vyplatí vzít menší kartu, která ti pasuje do kombinace místo větší karty, která se ti nehodí. Nicméně určitě nebudou tak velké rozdíly, jaké uvádíš.
     
    sovicka64 a kaolín11 tohle ocenili.
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Do akce samozřejmě půjdu, stonek je úsměvný, ale hlavně že je.
     
    sovicka64, modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  9. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Dob - každý mluvíme o něčem jiném. Ty stále mluvíš o generování. Já však mluvím o výchozím stavu před zahájením prvního generování. Podle FAQ předpokládám, že před zahájením prvního generování každé minihry každý hráč dostane určité množství vajíček a barev a z tohoto se postupně generují karty a zase aby to nebyla velká náhoda tak na konci by neměla zbýt žádná karta ani žádné vajíčko vyjma poslední neodebrané karty (když bude mít možnost brát ze dvou, tak na poslední pokus minimálně jedna musí zbýt). Jak se na to dívám, tak pokud nebude dán pevný počet na začátku generování tak náhoda bude ještě větší než u jiných her a rozdíly mohou být ještě větší než jsem psal. Už ani nechci odpověď a holt budu nějak hrát. Jinak můj soukromý odhad je, že na bedny bude třeba cca 140 her, stonek je naprosto nezajímavý - to by tam musely být v navýšení tak dvě nuly navíc
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jde o nahodnou hru v principu, opet se rozdily mezi hraci stanou extremni... rozpestuju, ale nemyslim ze budu stihat - a uz vůbec ze budu mit kliku na pekne sestavy... neverim ze v programu bude balancovani pro vyrovnani stejnych sanci pro všechny... a ještě k tomu nemam pro tyhle typy her bunky...
     
    Pitrýsek47 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Štika

    Štika Mistr fóra

    Souhlasím s Kaolínkem, naštudováno a pro mě zamítnuto,apríl se zřejmě konat nebude a tohle je jen další velká honička a výsledek hodně nejistý.
    Když k tomu přičtu právě vytočené bonusy z 212 PL výsledek velká 0 (tenista99 kde jsi??? ;)) tak mám jasno.

    Matlafousková chápu tě a ve mě ten okamžik taky dozrává. Víc jak deset let jsem měla Farmu ráda ale už mě to nebaví,dřívější akce které jsou po inovacích RT víceméně zmršené, chyby ve hře které se neopravují a proč taky že? Dokud budou dostávat peníze tak co by se obtěžovali. Sousedi co to se mnou táhli od začátku jsou za poslední rok v tahu.
    Pěstovat a chovat na farmě bez akcí ? To je začátek konce.
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    bropyk - akci začnu, došla k podobnému množství akčního kvítí jako Ty a proto určitě je pro mě, Lakomou Barku, stonek nezajímavý.

    matlafous123 -
    budeš mně moc chybět, tvé rady byly nejednou k nezaplacení. Užívej si života - bez farmy, třeba jednou se vrátíš, nebyla bys první ani poslední.
     
    evainfo, sovicka64 a ezzra tohle ocenili.
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na vedlejší farmě protočeno skoro 100 PL a nepadl bonus žádný :sleepy:, jen samé na chlévy, výrobny a stromy, tak na vedlejší akci nejedu. Jdu si ještě zatočit na hlavní farmu a pokud nic nepadne, tak pojedu jen volně, vždyť ten měsíční řádek nemusím mít, je to spíš lepší než drátem do oka. Vyberu si asi jen body do sezony
     
    stěby tohle ocenil(a).
  14. 14087

    14087 Veterán fóra

    Video super srozumitelné, díky. Do akce jdu, co se stihne to se stihne, jako vždy v mém případě :D
     
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak základní předpoklad úspěchu splněn... vytočil jsem 100% do stodoly (asi na 20 pokusů).
    Bohužel je zase problém s photo.uloziste.com, takže bez obrázku... ;)
    Když k tomu připočtu již druhý Jackův dárek (+) a případný bonus 100% do stodoly (diamant) a 100% z rostlin (zlato), mohl by být přísun akční plodiny celkem plynulý.
    Ještě uvidím, jak to bude s padátky.
    Tak snad se nevyskytne nějaký nečekaný problém a všem nám to pěkně poroste a napadá!
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  16. 14087

    14087 Veterán fóra

    V první hře 169bodů.. to by pro začátek šlo ne? ;)xD Bylo málo padátek, tek se nadalo moc měnit :p

    Já si prostě nikdy žádný bonus při akci nevytočím :/ :cry::mad:
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
    evainfo tohle ocenil(a).
  17. vladca

    vladca Stará škola

    z dvoch plôch minipolí (hortenzia a valeriána) padlo iba 79 strojčekov ... :sleepy:,
    teraz som v pomykove, či je to dobré alebo zlé ...

    som zvedavý ako to bude padať z akčnej ...
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak udělátka, potřebná pro splnění levé části, jsou pod střechou 8). Ale kdo za mě napěstuje těch 23 000 ks akční -.-? Po stonku nejdu, chci se dostat na začátek bonusové části - co bude, to bude...

    Ze hry zdarma 181 bodů :music:. Takže budu muset přidat. Pokud bych chtěl zůstat u 50 her, potřebuju na prokousání se k bonusové části průměrně 232 bodů na hru...
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/3/21
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ze 2 ploch pohanky 103 udělátek,šok to tedy zase utáhli kohoutek:mad:
     
    Apachie1 a 14087 tohle ocenili.
  20. ilonastefkova66

    ilonastefkova66 Pisálek fóra

    na hlavní farmě jsem měla zasetou hortenzii a ani jedno padátko!!!
     
    modro.ocko22 a 14087 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.