Barvonosná past (31.3.-6.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk mělo by to vyjít takto:

    2x vajíčko se 2 druhy barev = 2*29 = 58
    1x vajíčko se 3 druhy barev = 35

    A bonus za dokončení 3 vajíček najednou: (58+35)*1,35= 125,55 = 126 bodů
     
    -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj všem. Tentokráte do akce nejdu. Předělávám byt a k tomu ještě čím dál větší komplikovanost akcí. Takže není čas sedět u PC a přemýšlet co tím básník chtěl říci. Přeji Všem pěknou hru :)
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Mám dotaz.Jak moc se vyplatí investice 60 Fl?!?
    Předem díky.
     
  4. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Díky,
    uvidíme kolik bude možno dosáhnout reálně. Omlouvám se, že jsem dnes trochu otravný. Ale bude záležet na počtu vajíček a barev. Budou mít všichni stejné počty v dané konkrétní hře podle pořadí? Tzn. všichni budou mít např. v 6. hře 4 vajíčka a 20 barev? Předpokládám, že počet vajíček a počet barev se bude zvyšovat. Lze napsat kolik vajíček a kolik barev bude v jednotlivých hrách k dispozici?
     
    -Jara05-, kutilka70 a tenista99 tohle ocenili.
  5. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    To jsem z toho ***** :oops::cry:Zatím postup vůbec nechápu xD
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bropyk
    Myslím si ,že to bude náhodný,abychom nemohli opisovat!:wuerg:
     
    -Jara05-, kutilka70 a tenista99 tohle ocenili.
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 pokud si ten druhý slot pro karty pořídíš za floreny a dokážeš jej efektivně využít, tak bys měl být schopný získat o něco více bodů. Ale záleží to hodně i na tom, jestli plánuješ vyměňovat dílky, protože bez toho bude rozdíl menší. Takže pokud ti nevadí napěstovat o něco více akční a padátek, tak asi není potřeba jej kupovat. Akorát tím pádem budeš mít v prvních 25 hrách méně prostoru pro strategii.

    bropyk
    karty jsou losovány podle toho, kolik už máš v dané hře vajíček a barev. Losování karet je náhodné, takže každý by měl mít v každé hře jiné karty. Proto je v akci i možnost výměny. Přesný počet vajíček ani barev nám oficálně nikdo nesdělil, takže je to na vás, abyste si to vyzkoušeli a případně se poradili tady na fóru.
     
  8. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Nejdřív jsem na to čučel jak péro z gauče. Pak jsem měl pocit, že to chápu. Podíval jsem se na Dobenovo video a utvrdil se v tom, že to skutečně chápu dobře. A začíná se mi to líbit. Ale pokud bych reálně získal v každé hře kolem dvou set bodů, bylo by na kompletní odehrání potřeba víc jak 100 her. A tím teda 45 500 akční a cca 1000 padátek :wuerg:. A to vůbec neberu v potaz výměny karet za padátka. Možná počítám hausnumera a bude výsledek na hru lepší, ale moc si ta vejce nemaluju. Mile překvapený můžu být až při minihrách, nakrknutý z nižších čísel kdykoliv v průběhu akce xD.
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nezabudnite s točením párty kolesa radšej počkať lebo to možno zase padne celé
     
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    Odměna za stonek obzvlášť lákavá, jednou za měsíc 2 x PL ? xDxDxD
    Jen mě tak napadlo není to předzvěst apríla??? V tom případě bych ocenila od RT alespoň smysl pro humor.
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja samozrejme do akcie idem a kam dojdem to sa uvidi xDxDxD Kuk som video tak som celkom v obraze no uvidi sa az ked to zacne ako sa s nou popasujem ;)xD Prajem vsetkym nech sa dari malovanie ved velka noc je za dverami ;):inlove:
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    dobene díky za video,trochu složité,ale zase něco nového,do akce půjdu zlehka a není priorita,že ji dokončím celou,teď jsem měla 2 piccolo bedny a z nich toto,takže bedny tak nějak nutně nemusím,navíc o velikonocích,přece jen nějaká návštěva bude a v pondělí šupačkaxDto se prostě musí,chlapi pletly doma pomlázky,takže nehrozí že by někdo přišel s 2metrovou,vše připraveno,jen ještě musím dodělat jeden velikonoční podobný věneček na dveře;)
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Tak samozrejme bych normalne rekla, ze do akce jdu, ale nejdu. Obavam se, ze na muj vkus prisly inovace prilis pozde... navic uz mam cinskych moresu a jejich arogantniho chovani tak akorat plny chrup a tak se s vami timto rozloucim a hlasim: konecna - vystupovat! Vsem kdo hraji dal preji minimum chyb, plynulou hru, spoustu zabavy a relaxu u akci a fajn partu na foru ;)
     
  14. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    matlafous123 - Škoda, už nás dinosaurů tady moc nezbyde :sleepy:. Ať se ti v mimofaremním životě daří!


    Akci se pokusím udělat aspoň k prvním pár bonusům, abych měl prchavý pocit lehké výjimečnosti :music:8). A když mi to nepůjde, houby se stane. Už ani nevzpomínám, co že to u mě je to KFC :oops:.
     
  15. činčilka12

    činčilka12 Mistr fóra

    Čas u stonku mě upřímně zděsil, ale když jsem si našla, kam až musím dojít, abych ho získala, jenom jsem pokrčila rameny, a už počítám, kolik dá akce bodů sezónních odměn.
    Opět to nebudu nijak honit, kam dojdu, tam dojdu. Za dekorky samotné budu ráda.

    Odkdy je jelen zakázané slovo? xD
     
  16. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Do akce asejc nejdu, vypadá to pro mě složitě, uvidím zítra až se vyspím, třeba to líp pochopím:p
     
  17. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Dlho som nemal dovolenku tak teraz si ju beriem čiže akciu vynechávam.Musím si sadiť čo mi treba a mlieť krmivá pre zvieratká.
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Cože, náhoda? Zítra si jdu koupit tlakoměr, ale lékařský :p už jsem uhoněný dost.
    Video jsem ještě neviděl, ale z toho popisu by se vyznal jen kozel zahradník :D. Začnu, ale dopadnu asi podobně jako u ještě probíhající akce, před cílem.
     
  19. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Tak jsem to vůbec nepobrala, ale bude to tím, že čtu během diskuse s drahou polovičkou. V každém případě vidím body sezóny, takže něco zkusím. Má být o velikonocích ošklivo, tak třeba budu mít i čas
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Podle videa, nic složitého, ale ouha jaká karta a barva padne? To není barvonosná past, ale smrtonosná :D. No jo, hledání a skládání vajíček byla pro většinu nuda, tak máme patlaninu, která mi připomíná záplaty, domino, kostky... dohromady, hmm co taky vymýšlet. A ještě ten pološílený zajíc. Tak se děvčata snažte, já si přece nebudu malovat vejce xD;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.