Barvonosná past (31.3.-6.4.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Škoda, škoda. Ještě bych potřebovala alespoň 2 dny a snad bych to dala....
    Poučení pro příště....Do takových her už nejdu !!!! :p:p Nestojí mi to za to.... Musím lépe vybírat :D:D
    - Těm co se to podařilo, gratuluji.
     
    Danielaa25 a tony13257 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hubas1 - ahoj, dokud nevyčerpáš 40 bonusových sklizní, tak mimo bodů zkušeností také +60% BZ a TBZ ze sklizně po dobu 2 hodin.
    Geniální multitasking (klik)
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak já už končím poslední sklizeň za mnou a poslední dvě hry byly víc než dobré ale 269 jsem už nepřekonal :)
    Celkem:


    Her - 146
    Průměr na hru - 201,5
    Akční -
    66.862
    Padátko -
    Kolem 1650-1700 možní víc :D

    [​IMG] [​IMG]


    Celkově akci hodnotím za 2- kvůli hodně dlouhé aktivaci stonku a že stonek nebyl dřív a nebo nebyly 2 stonky aby mělo více hráčů šanci aspoň jeden získat. Dále padátka nepadala moc dobře i když jich bylo potřeba celkem málo. Musel jsem dohánět je díky SK. A odměny nic moc ale naopak piccolo bedny mě potěšily takže tak.

    [​IMG] [​IMG]


    @jan.svatek ------> Děkuju moc :) :D
     
    Naposledy upraveno: 6/4/21
  4. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    tenista99, tá zelená farba pre nás starších je neviditeľná, daj trochu tmavšiu, ja si to síce označím a prečítam, ale niekomu to možno nenapadne;), skóre sa mi už nepodarilo zvýšiť, možno bude Hopsátkovi stačiť:D;)


    edit
    teraz je to super;);)
     
    Naposledy upraveno: 6/4/21
    maribeja, tenista99 a kaolín11 tohle ocenili.
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak stále nemám hotovo. Chybí ještě 400 bodů. Mám zasazeno a kdyby to nevyšlo, tak je možnost do 22h jedna rychlá točka s SH. Snad to tedy dám, ale bude to hodně těsně. Průměr 190 bodů na hru.

    [​IMG]

    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ja koncim. 22 hier, 4301 bodov. akcia v pohode, no este nie pre mna. to 5 a pol hodinove cakanie na 5 rastlin je strasne.
     
    maribeja, Richards76 a tenista99 tohle ocenili.
  7. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Také mě chybí uhrát dvě hry a budu mít ve 21.30 hotovo:) Nechtěla jsem plácat SH, když vím,že to dokončím.Jinak na akci spotřebováno cca 1 000 SH asi 250 SK (došly padátka) a 3x bonus z kola. Na dokončení akce jsem nahrála 105 her:)
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ;) a vydrzala som to nehrat [​IMG]
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    alexandrakerulova00, tak aspoň skús tú darovanú, a ja Ti budem priať, aby si mala najvyššie skóre:inlove:;)
    to by bola iná parádička8);)
     
  10. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    maribeja a DANKA722 tohle ocenili.
  11. burds

    burds Titán fóra

    Tak 10 minut před koncem hotovo.To je zázrak vůbec jsem to nečekala.Z jedné piccolo bedny kouzelný strom.Druhá ještě není hotová tak až zítra
     
  12. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    připomínám, že máte ještě cca 23 hodin na přihlášení svých nejlepších výsledků z minihry do soutěže Hopsátkovo mistrovství.
    ;)
     
    moncicak7070 a tenista99 tohle ocenili.
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    DANKA722,tenista99 a veru ani tu jednu zadara som nerobila,normalne sa sama sebe cudujem,ze som to dokazala ,ak sa budu hry uberat tymto smerom s velkou pravdepodobnostou si dam oddych od farmy,za take odmeny co boli sa mi nechcelo obetovat sh a renatku,alebo tocit pl,[​IMG] [​IMG] ,takze ak budu odmeny naozaj stat za to- tak pustim neaky ten chlp ;),a hlavne za tie dva party listky raz za mesiac to teda urcite nestalo,z tajomna padne vacsinou vsetko do listy,takze ak daju konkretne ako odmenu menovite daky chliev alebo strom, urcite sa do akcie pustim
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Podařilo se asi dvě minuty před koncem. Uf, trochu napínavé to bylo. Celkově odehráno 111 her. Spotřebováno 1600SH, 400 vrtulek a asi 120 párty lístků. Minulou akci jsem nedělal, to už mi přišlo hodně přes čáru. Tak tady jsem trochu pustil žilou. :)

    [​IMG]


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    alexandrakerulova00, no čakať na lepšie akcie, hmm:music:, asi si to všetko zoberieš do farmárskeho hrobu, stále sa plače,že začiatočníci a deti si ani "neťuknú", starí máme všetci podobné zásoby, ak nie viac [​IMG] :D;);)
     
  16. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    @alexandrakerulova00 ------> Hezkyyy :DD Tak snad někdy dočkáme nějaký super akce :p Každopádně taková zásoby nemám musím zase nastřádat vždycky se to povede ale pak přijde nějaká akce co se mi líbí aspoň trošku :D

    @Dave Lister --------> Gratuluju :)
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Plán byl udělat 50 her a jít od toho - nakonec díky bonusům - akce byla dokončena, ale....
    Nechápala jsem způsob jakým byla "pouštěna" padátka, protože i přesto, že jsem měla o 5 více JC, vždy padlo méně padátek než na druhé farmě. Ta se dala dobře dohnat z jednoho tulidomku. Na měnění při hře jich tolik nezůstalo, ale nakonec i z pomněnek jich také padlo dostatečné množství. "Malování" nic moc a zjistila jsem, že čím víc jsem se snažila tak bodů bylo spíše méně, ale když jsem tam naskládala to co přišlo pod ruku - tak jich bylo ucházející množství. I když proti ostatním nezářím- nejlepší skóre 240. Z toho určitě nebude žádné super umístění u Hopsálka.
    A co bude z Piccolo - nechám někdy na příště, aby toho zklamání nebylo moc.
    Přeji všem pěkný den, i když u nás opět padá a mrzne a v nové akci ať se daří!!!
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    alexandraker.: Zdravím, to se fakt divím, že jsi to vydržela a ani darovaný pokus nevyužila. Akce jsi měla mezi prvními hotové, no není asi chuť a zájem ;) já bych to nevydržel, nezačít :D. Jak už jsem psal, bez řádku a tak se mi líbil :cry:.

    Se svým skóre 221, sice 2x, moc parády neudělám, ale poslal jsem ho do soutěže :p.
     
  19. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsku, nenabádej! Dávají nám šanci posunout se rychleji v plnění akcí "hotovo".. I když například tenista utrpěl v minulé akci od danky pěkného kanára. Tudíž nevím, jestli sašenka udělala ten snímeček před akcí nebo až po... příště časomíru, všechno se musí zdokumentovat ;)xD
     
    Naposledy upraveno: 7/4/21
    Pitrýsek47, -Jara05- a DANKA722 tohle ocenili.
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, netopýrkoveverková, vždyť píše, že ani tu jednu nerobila :), já jí věřím :D.
     
    GordonSargent tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.