Banka září - určeno k archivaci

Diskuze na fóru 'Archiv - FAQ' zahájená uživatelem haník30, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. haník30

    haník30 Guest

    Platba pomocí SMS - pouze nákup herní měny - návod

    Není nic jednoduššího než zaslat SMS!

    Před nákupem Florenů přes SMS musíte mít aktivované tzv. Prémiové SMS
    - zda jsou tyto SMS aktivované, zjistíte u svého operátora.


    Po příchodu do banky ve městě klikni na "Získej floreny"

    [​IMG]

    poté na ikonku

    [​IMG]

    Vám vyskočí nové okno (viz obrázek).

    [​IMG]

    Postupuj podle návodu na obrazovce!​

    Postupuj však velmi opatrně, zadávej veškeré údaje přesně s největší pečlivostí a nikdy je nikomu nesděluj!

    Jde přeci o tvé peníze!


    Po přijetí potvrzovací sms je na tvé herní konto poukázána částka 110 Florenů.
    (Pokud přijde SMS s chybovým hlášením a byla ti stržena částka 79,- z kreditu je třeba kontaktovat payment podporu v technické podpoře hry - vpravo dole) viz. Co mám dělat v případě chybového hlášení nebo když mi herní měna nebyla připsaná - jak reklamovat?

    Po poslání SMS, stiskni F5 či aktualizuj stránku hry a nebo se odhlas a znovu přihlas do hry a je hotovo. O připsání florenů přijde INFO okno.
    Až do navýšení tvého herního konta si uchovejte potvrzovací SMS pro případnou reklamaci!
    (v případě jakéhokoli problému číslo transakce zadejte do formuláře - ulehčí to řešení Vašeho problému).

    SMS lze koupit 110,- Florenů za 79,- korun. Vše bude odečteno při příštím vyúčtování od vašeho operátora nebo v případě kreditů okamžitě.

    Pokud posíláte na svůj herní účet SMS z více jak 5 mobilních čísel, tak každé další mobilní číslo systém automaticky zablokuje a tedy můžete využívat jen ta mobilní telefonní čísla, která byla použita předtím.

    Suma za SMS není strhnutá, což si může každý prověřit u svého mobilního operátora (POZOR - pokud by částka strhnutá byla a floreny se nepřičetly z důvodu použití 6. mobilního čísla - nutno reklamovat u operátora).

    Je to nové bezpečnostní pravidlo, aby se předcházelo zneužívání mobilů ukradených nebo jiných než vlastních.
     
  2. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Banka - určeno k archivaci - Prosinec 2013
     
  3. BlackDragon

    BlackDragon Imperátor fóra

    já jsem pan Spam, těší mě
     
    haník30 tohle ocenil(a).
  4. haník30

    haník30 Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.