BAHAMARAMSKÁ plavba (21.7. - 27.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Kolo je mizera - nic nedává - normálních lístků mám hafo a nic se nedaří vytočit - asi 3x se objevil bonus +1 z pole a pokaždý mi nepadl -.-
    Ale zase - trochu utrácím vrtule - mám jich málo, ale já to prostě chci dodělat
    Postoupil jsem za dnešek o 4 políčka, takže mám odznak kotvy a další bonus dekorku (akorát budu muset dodělat celou akci a odemknout další část parku pro mazlíky, už tam neni místo)
    Ale já jsem si to dodal a zbylo málo akční - takže necelá jedna plocha pokrytá a na druhý ploše jede vodnice pro lístky (momentálně mám 509). Už vzdávám pěstování na pohopolích a všude jsem dal pidi pole - chci si zase šetřit kapky na víkendový úkol
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, kouzelné slůvko by nebylo? Hned nad tvým příspěvkem je diskuze o pohopolích, možná bys je využila.
    Jsem u bedny s bonusy.
     
    Naposledy upraveno: 23/7/22
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Moje strategie zpravidla spočívá v tom, že pokud mám nějaký bonus do diamantu (100% či ještě lépe 100% do stodoly), zvážím jeho použití. Dále doufám z příznivý vítr na kole štěstí (někdy to je uragán, jindy se nadřu a kde nic tu nic). Pokud se zdají být problémem padátka, během prvního rozpěstování (kaštánkový řádek, vánočka, bílá nevinnost, runa na Stromu moudrosti mi zkrátí efektivitu SH na 0,2) použiji pohodlná pole s vyšlechtěným laskavcem (okamžitá sklizeň s použitím SH, 100% padátek z každého pole, vedlejším efektem je (v závislosti na použitých bonusech) přísun třeba 52 laskavců z každého pohopole - laskavec má slušnou protihodnotu, čehož využiji během TOP1000)... Po rozpěstování (ideálně s Jacky Rozparovači /já jim tak důvěrně říkám/) protočím 2x třikrát akční kvítí s použitím SH (záleží na hráči, kolik je ochoten obětovat SH, kterého mám přehršel z různých beden) a pak v určitý okamžik (v závislosti na době sklizně akční plodiny) použiji pohodlná pole d SH tak, abych měl sklizeň někdy kolem 22:00. A na noc dám dle okolností buď akční na pidipole nebo na pohodlná pole (v té době již nefunguje kaštánková řada, takže s vánočkou a bílou nevinností jsem s efektivitou SH na koeficientu 0,25, což mi přesně kompenzuje čtyřnásobnou dobu pěstování na pohodlných polích. zbylá pole oseji akčním kvítím bez SH). Pokud to shledám výhodným, pěstuji na kombinaci pohodlná pole (SH) + pidipole (bez SH), jindy prostě jen na pidipolích s MJS.
    Variant je několik, ale již dlouho nemám problém s dokončením akcí (a s tím, jak mi přibývají zdroje různých beden, rostou postupně i mé zásoby SH - taková kladná zpětná vazba)...
    Trochu bývá problém s padátky na Baha, tam nejsou šlechtěné rostliny. Tam zase využívám kombinace Tiki maska (0,8 ), řemeslné výrobky na Baha zeleninu (0,9), voda (0,8 ) a hnůj (0,9) a takový lablab se základní dobou růstu 19 hodin jsem schopen zkrátit na 9:51 (na noc či přes pracovní den výborné, zejména v době, kdy mám již napěstováno a honím jen chybějící padátka).
    Každý má mírně jinou strategii, nicméně základem je zejména plánování a výpočet doby sklizně na dobu, kdy budu mít možnost téměř na 100% sklidit. Hlavně žádné prodlevy (i když i já občas nějaké mám). A když má člověk nějaký ten bonus, je třeba kout železo, dokud je žhavé...
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci jsem dokončila včera odpoledne.
    Očekávaný déšť ani bouřky se nekonaly, tak přeji všem slunečnou a teplou neděli.
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Dobré ráno, tak už mám také hotovo :D. Včera padlo po dlouhé době na KŠ 100%, tak to začalo brát rychlejší spád :);). Přeji hezkou neděli ;)
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera večer se mi podařilo vytočit 2x 100%, tak už jsem se trochu pohnula. Nasadila jsem pohopole, z jednoho mám 53 ks. Na bednu s bonusy mi chybí cca 2000 akční. Padátek mám o dost víc než budu potřebovat.
     
    Naposledy upraveno: 24/7/22
  7. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne ani bosorke Ks neda a neda asi sa prehrialo v tom teple :oops: Tak ideme ako slimaci,co sa vlecie neutecie a uz vidim na koniec tunela tak snad sa tam dako doplazime xDxDxD Mne uz chyba 4600 ancovicky a bosorka je na tom trosku horsie ale casu dost :) Pajdatka budu aj navyse ;)
    Posielam gratulku tym co uz bezpecne doplavali a nam ostatnym prajem prajem prijemnu plavbu :)
    Dnes je konecne celkom fajn,mohlo by to tak vydrzat,aj sprchnut by mohlo :) Vcera sme boli zaviezt vnuka rodicom a na spiatocnej ceste nas zastihol poriadny lejak na Sturci no prisli sme do mesta a ani kvapka:cry:
    Prajem peknu nedelu,Ja budem oddychovat,vnuk mi dal celkom zabrat v tych horucavach :oops:xD
     
  8. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Krásné ráno, akce úspěšně dokončena.
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    ták, ještě mi chybí 4.168 ks akčního kvítí a 170 ks vypadávátek, to bych mohla do večera dokončit 8)
     
  10. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Mě chybí asi ještě přes 11000 kytky a něco kolem 400 lístků - já doufám, že to dokončím (ten žeton na konci bude potřeba na bednu)
    a bedny se budou hodit
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Lístky ráno dopadali tak že aj ja mám hotovo;);):D.
     
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak tentoktát jsem s padátky neměla žádný problém akce hotova a zbylo 623 lístků zajímavé, někdy bojuju o každý kousek padátka a ted jenom z akčního padala dost dobře ,kdyby to tak bylo u každé akce
     
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, tak i já hlásím hotovo, o půl dne dřív, než jsem původně myslela. Holt čučím na zajímavé seriály, tak chodím pozdě spát xD Ani jsem moc nepřepěstovala (počty mi nikdy nešly...) a pajdátka budou dál padat, na výměně od systému má farma rozhodně hodně zbohatne ;)
    [​IMG]
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také hotovo. Nenapadlo mě se podívat, kolik potřebuji na poslední políčko akční a zasela jsem. Kupodivu to bylo jen 1000 ks a tak budu mít dost přepěstováno - nečteš, nevíš. Bourat se mi to ale nechce.
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, doplul jsem s posádkou i pasažéry, dobrá akce.
     
  16. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Kolo dalo 100%, tak som dala jackov, mjs a dava mi to 12 z pola 1x1. Mam posledne tri dodavky ored sebou, za par hodin bude dopestovane a uz len par padatiek mi treba k dokonceniu :) nato, ze sa mordujem s mobilom v totalnom zapadakove to ide celkom dobre :)
     
  17. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám od dopoledne hotovo. Včera se KŠ slitovalo a přikleplo mi bonus 100 %. Takže těch chybějících cca 11 500 kytek bylo v pohodě na poho polích napěstováno. S padátky nebyl problém.
    Akce pohodová, ale jsem ráda, že ji mám z krku.
     
  18. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Skvěle a přehledně zpracovaná strategie. Jen bych ještě k tomu dodala, že stejný efekt (100% padátek z pohopolí) má vyšlechtěný šafrán. A není k němu nutný kaštánkový řádek (to vím jistě, neboť ho nemám :) ). Má to i tu výhodu, že k šafránu se hráč dostane dřív než k laskavci.
     
  19. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Ráno mi kolo taky dalo 100% do stodoly tak jsem využila a jela se SH a vrtulemi a je hotovo.. od ponděli dl.pracovní tak aspoň na to nemusím myslet, hodně štěstí těm co dohánějí a gratulace hotovsonům ;)
    [​IMG]
     
  20. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Taky mám hotovo , ani to moc nebolelo /kolo to je katastrofa,jinak se to nedá říct / !;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.