BAHAMARAMSKÁ plavba (21.7. - 27.7.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 20/7/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, zatím to docela dávám, jen mne !prudí" Zuzino letadlo, která se mi vždycky zamrzne ve své největší velikosti ve prostředku obrazovky. Je to "prima" hlavně při jednotlivém posilování růstu stromů....Jára
     
  2. bačkora85

    bačkora85 Vévoda fóra

    Dobré ráno, tak já pluju pomalu, ale jistě ;). Ještě mi chybí 4095 kotvokádo a 437 pajdátek. Do konce zbývá dost času, tak to už dám s přehledem :). Všem, kdo máte hotovo gratulace a ostatním úspěšné dokončení ;). Hezký víkend ;)
     
  3. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zbývá napěstovar 3250 akčního kvítí. S padátkem není problém už nyní ho je dost k poslednímu dodání.
    Přeji krásný den!
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Ještě mi chybí posledních 380 lístků, kytka je napěstována. V práci na farmaření nebyl čas tak jsem jela na pohopolích, protože kolo milostivě nadělilo 100%. Od půlnoci zasetý Sladký jetel, protože za chvilku jedu na celodenní výlet do lesů, kde není signál.
    Velká gratulace těm co mají hotovo a příjemnou plavbu všem co se loudají jako já ;).
     
  5. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    U mňa KŠ asi malo úpal, keď dalo 1x 100% a 1x 200% (cca 20 PL). Keďže mám k dispozícii iba nevinnosť a vianočku, ešte mi zostávajú 3 políčka do cieľa. A neodolal som a aktivoval okamžité chlievy, takže v piatok som farmáril do vyčerpania.... zásob krmiva :))
    Gratulujem hotovkárom a priaznivý vietor tým, čo sa ešte plavia.
     
    Naposledy upraveno: 23/7/22
  6. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Akutne potrebujem predlzenie akcie o jeden den :D v den konca akcie sa konecne vratim domov a prestanem trpiet na telefone. Doma to pojde jedna radost a este aj budiky budu mat zmysel :) podme spisat peticiu xD
     
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak lístky doma mám všechny ještě zbydou ale akční ještě potřebuji 7000kusů
     
  8. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já snad ani nemůžu číst diskuzi, protože pak hrozně závidím, těm, kdo má hotovo, mně se to vleče jako vždy bez bonusů, dokonce jsem prošvihla i rybaření, byla jsem bez noutbuku a tak jsem bez nějakých žetonů, nedá se nic dělat, tak alespoň musím pogratulovat těm, kdo je hotov.
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Škoda že nebyl stonek. Jan Svatek myslela jsem že jen já jsem koupila piccolo bednu a nevšimla si že potřebuji perly na stonek.Nejsi sám snad nám perly napadají
     
  10. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Prosím, jaká to jsou ( nebo co to je) ty POHOPOLE? :oops:
    Děkuji
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  12. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Skali, děkuji.
    Komfortní pole to znám, ale vůbec se mi nezdálo výhodné :p a přitom hodně z vás na něm pěstuje, jak to tady čtu.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    [Rosomák] - pohopole výhodné je, pokud získáš třeba bonus 100 nebo 200% ke sklizni z kola štěstí (nebo si aktivuješ takové bonusy z inventáře). Za předpokladu, že budeš pěstovat se SH, s využitím vánočky a bílé nevinnosti a máš-li nějaké řádky na stonku na zvýšení efektivity superhnojiva, tak je to super a doba růstu na pohopolích může být pak velmi příznivá. A úspora SH je oproti minipolím (1x1) obrovská.
    Při akcích využívám hojně pohopole se SH když musím třeba do roboty ;)
     
  14. [Rosomák]

    [Rosomák] Perspektivní autor

    Skali, teď jsem na zkoušku jedno to komfortní pole dala + SH, Zuzku, MJS a nevinnost a teda opravdu je to výhoda. Tak příště pojedu také na pohopolích.
    Díky.;)
     
    Naposledy upraveno: 23/7/22
  15. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Tak mě chybí do konce 2600 akčních a 60 padátek, takže v pohodě. Krásnou hru
     
  16. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Hotovo :D[​IMG]
     
  17. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    Tak porad nějakou strategii
     
    -Jara05-, Richards76 a moncicak7070 tohle ocenili.
  18. 14087

    14087 Veterán fóra

    Malý postup by tu byl, ale trvá to, chce to moc akční a kolo nic nedává :/
    [​IMG]
     
  19. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

  20. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.