Bahamarama update IV (14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Sovinka, ano spustí se ihned :)
    ale i tak nemalá investice ti zajistí velký zisk, já být tebou se vrhnu na cibuli :)
    pokud ji máš vyšperkovanou ve skleníku, např. zvýšení efektivity vody 7,2% + zkrácení růstu o 9%, namíchané ze spa -20% růstu na zeleninu + 2 zmiňované lektvary na zkrácení zeleniny co popisovala milostivas, klasika voda + hnůj, dostaneš se z 15ti hodin odhadem tak k šesti, nemám vyzkoušeno, vyzkouším ;) ale nejprve musím odmontovat ve skleníku slot :)))
    i tak jsou to krásná čísla.. i bez strašáckého řádku

    1764 čistý zisk z cibule * 250/ks * 3 otočky za období bonusu a jsi na??? 1,3 milionu za den
    je třeba se porozhlédnout, vyhlédnout výhodnou plodinu a s bonusy se dá krásně rychle navýšit krejcarové konto..

    Abych nebyla úplně OT, tak k baha upnutí, vše splněno a napěstováno cca 5000 do stodoly ;) i nového zvířátka je už skoro 300 kousků ;)
     
  2. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    A ještě malinkou radu, než jdu mixovat, tak si stříbrné sloty obsadím nějakým odpadem. Když nepadne zajímavý bonus a slot je volný, tak se automaticky načte a přijdeš o kousky. Mixovat chodím vždy až po hlavní sklizni,zlaté sloty mívám obsazeny velikonoční a zeleným maté , které na rozdíl od MJS neprodlužuji, tak je při bonusu klidně zruším. Když jsem vyšlechtila na kladiva květák, tak jsem trošku experimentovala a použila alchymistu, skleník,bonusy od barmana a SH na velkých polích, tak rostl 27 minut. Ale i bez SH bych se dostala na zajímavý čas.
     
  3. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Lidičky, moc díky za zkušenosti a rady, promyslím to a až budu mít nějaký den, kdy budu moct sázet podle náhodného výsledku bonusu, tak to určitě zkusím. :)
     
  4. lase2

    lase2 Magnát fóra

    měla bych dotaz k popisu v chrámu u koal, opravdu to má být v popisku pro odemčení "výběr pro koaly", nebo to překladateli upravila T9 či se jedná o překlep ?? Logičtěji mi zní "výběh pro koaly". Dříve bývalo vlákno kam se tyto drobné chybky psali, teď je zamčené, tak doufám že tu nejsem uplně mimo - pokud ano, tak hned po přečtení odpovědnou osobou prosím klidně smáznout, díky :D
     
    milostivas a zejdy66 tohle ocenili.
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj lase2, je to preklep o ktorom sa vie, bude určite opravený
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.