Bahamarama update IV (14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Matlafous123, děkuju za propočet, kolik banánů potřebuju na vše krom balíčků a zákazníků, které taky nechávám nepovšimnuté. Já mám v této chvíli ve hře 1232 banánů, mám i nějakou rezervu, kdybych najednou potřebovala pořídit výrobnu nebo arboretum, pokud nebude naléhavě nutné, tuhle rezervu bych si ráda nechala. Takže mi ještě chybí lehce přes 700 banánů a bude to doma :). To je 140 levelů, pokud se nepodaří potkat sem tam pár banánů v odměnách akčních - jsem lvl 233 na Baha, tak je to ještě poměrně na dlouho... Třeba nějaká možnost získat banány jinak bude :), dovoluju si v tomto mírný optimismus :). Není až tak kam spěchat, ono to pude.

    EDIT: Farmik84, soudruzi z NDR to tentokrát jen uvolnili maličko jinak, takže už tu modíci psali, že úkoly se zobrazují tomu, kdo dosáhl lvl 4 v určeném řemesle (SPA/alchymista).
     
  2. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj farmík84,
    úlohu "mistr a učeň" uvidíš po dosiahnutí 4.stupňa v remesle Alchymista
    úlohu "bublinkové trable" po dosiahnutí 4. stupňa v remesle Bahami SPA
    Peknú hru prajem
     
  3. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj farmáři ,aktivovala jsem vše a zbylo mi celých 6 banánů,ale nemá cenu fňukat ,že, zase se nějaké banány během akcí a plnění úkolu v družstvu nasbírají ,alespoň bude zase něco nového co se bude na baha a v pralese pěstovat.Jeden receptík je doma a druhý bude zítra ,ale bude ležet ,alchymista mi nějak nezaujal ,tak ho plním laxně.Všem přeji ,aby se vám podařilo brzy otevřít vše.
     
  4. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Sovinka Neni vubec zac... btw pred tvym optimismem klobouk dolu! Ale verim, ze u tebe vydrzi ;)
     
  5. baguna

    baguna Pisálek fóra

    matlafous123 Karnevalovou královnu jsem také chytala - ráda na to vzpomínám, nachytala jsem dost banánů. To už se asi nikdy nebude opakovat. :) Teď mám použito 1888 banánů, nemám stále poslední dva stromy a teď to nové... no bude to nějakou dobu zas trvat.
     
  6. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    čekala jsem banánový masakr - ale zbylo mi jich po otevření všeho nového ještě 750, celkem použito (podle údaje v chrámu) už 2185 kousků - zlatá královna a její rozhazovačnost :)
     
  7. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    u mě taky otevřeno co se dá,použitých 2065 banánů a ač jsem čekala větší masakr tak mi zbylo ještě dobrých 337...ale oni je z nás ještě stejně vydyndají :)
     
  8. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    já mám ZB 651 a taky to nikomu neříkám a plnit nebudu nic.jen eukalypt a koala.jako loni makadamie a tukan. zbytek mám zavřený je to nepodstatné na hlavní úkoly.ale je to jen mezi náma.nikomu to neříkej.:sleepy::sleepy:
     
  9. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Tak já jsem také z těch, kteří mají banánů nedostatek. Šetřila jsem si na otevření chovu pand a místo toho, jsem otevřela koaly a stromy... Doufám, že při děsivce na mne vypadne z truhly ještě pár banánků, abych mohla otevřít i zbývající rostliny. Jinak všem držím palce při akci na Děsivce a sejdeme se na Hřbitově. ;)
     
  10. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Apachie1 jenom abych z toho nevyvodila důsledky jako Janžurka :) a nestěžovala si třídnímu za nemístné narážky na věk :). Pobere nás všechny ten malej hřbitůvek který pořád míjím stejně jako kdysi na liště přepínání na děsivku? Na bahamce jsem to udělala jako minule, banánů jsem měla něco kolem 360, aktivovala jsem papu pro koaly a ty první dvě plodinky, ibišek je graficky hezčí. Zbytek počká, na koaly si počkám než napadá papu ze stromků a pak si hodím na plácek pár koal než je zavřu do vyvrtaného domku abych se kochala vzhledem, zatím jsem se nepodívala jak se jim zvíře povedlo. Minule toho bylo za víc banošů a dělala jsem to postupně. Jsem líná vykácet celý prales a nasadit tam nové stromky naráz, navíc mám stodolu poloprázdnou díky bělícím akcím. Stromků mám 7 a ani nevím kolik toho koala sežere na jedno krmivo. Zjišťuju to postupně jak jde čas, já si myslím že už nemá cenu nikam spěchat. Dala jsem si skromnou metu skončit s levlem 400 kdyby se něco stalo a jedu si zatím pomalu. Na pokus farmě jsme se po novele bahamy dostali konečně k mochyni, na pohopolích roste hodně dlouho takže stačí zajít na farmu 1 za 3 dny a když se sklidí tak vzhledem k hodně nízkému levlu poleze čára o kus dál. Ani nevím kolikátka tam jsem, nemám ji rozšířenou, jedu na předposlední rozšíření protože testování dávno ztratilo smysl. Mějte se bahamově, dala bych si nějaký huhu koktejl. Martina
     
  11. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Celkem již použito 2.185 banánů (ani nevím, že jsem jich tolik kdy měla )...aktivováno vše, zbylo 129 ZB...:)
     
  12. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Ale jo, spíš palec nahoru. Pravdou je, že Baha není nafukovací, ale nové úkoly mne potěšily. Alespoň bude na Baha co plnit .
     
  13. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jo, banány jsou i můj problém. Z posledních sil jsem vyškrábla eukalyptus, ale na eben a koalu zatím nemám, a to mě hněte (hezké slovo, co, ale ve skutečnosti mám na mysli zcela jiné;)).
     
  14. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    môžete mi povedať, prečo je eukalyptový strom v akcii? zostane v hre a bude drahší? koľko bude potom stáť, keďže teraz mi akoby blikal za 12 zlatých banánov? dáko som to nepostrehla, nakoľko som až teraz prišla na to, že máme nové rastliny, stromy. . . postrehla som len nové úlohy v hale :-D
     
  15. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    tak počet ZB mile překvapil, takže jsme aktivovali vše, část nových úkolů hotova a plodiny už syslíme do zásoby .... a myslíte, že je v Zakázkách někdo chce? .... ani jednu .... ale už od včerejška chtějí po mně všichni koaly a dneska Tiger Wuzz i 3x ..... :music: nevíte někdo, jak je vyčarovat? .... když jsem teprve 3x otočila eukalypty a melu prvních 30 krmiv .... :oops:

    P.S. A stejně jim je pak nedám, radši je schovám do úkolů nebo na trh ... tam budou drahý ...
     
    milostivas a evainfo tohle ocenili.
  16. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    Myslíte, že blahovičník citroníkový je totéž co eukalyptus? Mně se najednou objevil blahovičník na baha, ale v krmivu pořád píší že pro koaly potřebuju eukalyptus...
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  17. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    majce38 - taky mě to zarazilo, ale bude to totéž ;)
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  18. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Ano, je to totéž. Informace o změně jména se objevila v sekci Technická oznámení / Aktuální problémy ve hře.
     
    milostivas, Apachie1 a skalara.v tohle ocenili.
  19. šebejda

    šebejda Baron fóra

    kubíkupytlíku.....již asi posledních 10 LVL těmhle vydřiduchům nic nedodávám. Podle mne jsou zakázky pouze na vyprazdňování stodoly. Získáš sice pár postupových bodů, ale plná stodola se vyplatí mnohem víc pro další případné dodávání do úkolů. Nemám patent na rozum. Ale od té doby, co zákazníky ignoruji, nemám ve stodole vítr a jsem v pohodě.
     
    milostivas, Tygřice1970 a Apachie1 tohle ocenili.
  20. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Jen se ptám proč nemohl zůstat eukalyptus??? Myslím, že jako hráči v české i slovenské lokaci víme, že koala žere výhradně a jen eukalyptus......koupím eukalyptus, zasadím eukalyptus, 2x sklidím eukalyptus a kuk napotřetí mám blahovičník......si připadám jak v deštným pralese když neprší. Jo a abych nebyla mimo tak mi chybí otevřít jen koalu, teda aspoň doufám.
     
    milostivas, abc23 a karbar tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.