Bahamarama update IV (14.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Tak já jsem z toho malinko zklamaná, protože se opět vše musí aktivovat za banány, tak mám bohužel smůlu, nemůžu zatím aktivovat téměř nic, jenom Eukalypt, než bude koala, tak budu mít alespoň pro ní nějaké krmivo. Jinak mám stejný problém, jako zde někteří popisují, chybí nějaké úkoly v družstvu.
     
  2. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    nelze mi otevřít protea banánů mám dost
     
    maribeja, nanyblacks a babina51 tohle ocenili.
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Aktivovano komplet, zbylo 15 ZB, na plose zlute koaly (abych byla uprimna, tak ten jejich chlivek mi moc nesedi), XL eukalypty, XL ebeny, kmin a ibisek (zbytek delsich rostlin necham na noc)... ukoly vidim laxne na tyden a zacnu delat sysla :D
    Recept na jasminovy bublinkovy caj uz je taky doma.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/17
  4. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Tak jsem neotevřela eben a proteu, nezbyly banány.Naštěstí jich je potřeba jen 25 :p ,tak to by nemělo dlouho trvat a otevřu všechno.
    Úkoly mám všechny,hurá na ně.
     
  5. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    U mě nyní po restartu naskočil úkol na šlechtěné pávy, ale úkol Mistr a učeň mi schází dál.
    Ne že by mi to vadilo - s banány musím hospodařit, mám spoustu neodemčených plodin i stromů, takže tyto nové se zařazují mezi starou partu. Jsem ráda, že na nové plodiny není potřeba tolik banánů, jako na položky z posledních 3 místností, kde postupně odemykám, tak budu volit podle okolností a docela se mi to líbí. A někdo tu psal, že úkoly dostupné od lvl 70 obsahují požadavek na plodiny dostupné později - to tak bylo i u jiných úkolů, pamatuju i u těch na počátku hry, že jsem splnila třeba 3 stupně a pak jsem na aktivaci plodiny pár levelů čekala. Nemůžeme plnit úkol najednou celý - to zvládnem :). Podobné změny vítám, a třeba přijde i nějaký ten úkol pro hard core hráče, aby se neplacatili pořád kolem stodoly. Já mám zatím co dělat se začátečnickými nabídkami. :)
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte,
    nové úlohy s receptíkmi uvidíte až po dosiahnutí potrebného stupňa v remeslách, t. j. 4.stupeň.
    Peknú hru prajem

    Ahoj masenka75,
    máš odomknutý bambus?
     
  7. baguna

    baguna Pisálek fóra

    Já teda nějak nechápu, kde furt všichni berete tolik banánů??? Já mám stále nedostatek a to už hru nějaký ten pátek hraju na baha lvl 310...
     
  8. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Mám vše nové aktivováno a ještě mi 12 zl. banánů zůstalo. První recept už jsem získala a další bude zítra až sklidim stromy. Koala chudák taky musí počkat až budu mít dost eukalipsu. N.
     
  9. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    baguna já mám baha lvl 333tj o 23 víc x5 to je 115ZB a proto mi ještě zbyly
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    tak jsem si pro sebe zhodnotila nové recepty, při množství elixirů, které denně ze sklizně dostanu, tak je výhodnější míchat maté než mít o jednu koalu navíc. A zase zlatý slot.Diamantový mám obsazený stabilně, zlatý občas měním, a stříbrný obsazuji pouze když si jdu vymixovat do baru bonus,abych nepřišla o ten odpad z mixeru.
     
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    baguna Jsem o dva lvl pred tebou (312) a otevren mam komplet cely chram (krom zakazniku a startovacich balicku) tj. celkem 2020 pouzitych bananu (15 ZB po dnesku zbylo)... Nehledej v tom zadny zazrak - nejvetsi zasluhu na tom ma karnevalova kralovna.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/17
  12. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Z novinek mám všechno,ale ruka mi cukala,opět mám na kontě 14 ZB a spoustu užitečných věcí k nakupování přede mnou.Ještě že nejsem nakej Harpagon :music:.
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som si aktivoval všetko a veru koalu napchávať zo SK nebudem musí vydržať nejaký piatok ona hladná vydrží horšie by bol na tom môj mazlíček Murko tomu neodopriem ničxDxD.
     
  14. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahojte za4banany nic nekoupim ,tak nekdy priste predemnou 4000000bodiku nez budou dalsi banany.takze akce jde mimo me.:oops:
     
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    Sto eukalyptů roste, 20 koal nastoupí zítra, jasmínový čaj se vaří, co víc si přát. Jdu si ho uvařit i v reálu.
     
  16. babako

    babako Expert fóra

    Všechny dveře v chrámu jsem navštívil,zaplatil jsem banánama a vše aktivoval,a pomalinku bahu rozjíždím..
    Ať se vám daří..
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Nu mi chybí ještě 48 ZB na plumerii a pak nastane další hamounění , zatím jsem to nepočítal komplet, ale na eukalyptus a koaly budu potřebovat 32 kousků... Luciouši, tedy to bude mordovna! No, nuda v nedohlednu.
    Tak celkem s plumerií to je 131 ZB. Při předchozím UP to bylo krutější...
     
    Naposledy upraveno: 14/3/17
  18. Kačí2

    Kačí2 Pisálek fóra

    No, jo, no, bublinkatý čaj sice můžu vyrábět, ale je mi to na houby, protože je to ve "zlatě" a když zadám velik. marmeládu a cukýnovku, která je přínosem pro farmu, tak už čaj použít nemůžu. Sice můžu, ale odbourám si ty dvě zmíněná řemesla . Proč není umožněno otevřít více zlatých?
     
  19. farmík84

    farmík84 Pilný autor

    Hezký večer všem, tak aktivované mám vše, nějaký banán mi ještě zbyl :), ale chybí mi dva úkoly v družstvu, mistr a učeň a bublinkové trable :(. Mám lvl.99, tak nevím, kde zas udělali soudruzi z NDR chybuxD


    Edit: Milé RT omlouvám se, zase se potvrdilo, že se má první číst a pak psát xDxD.
     
    Naposledy upraveno: 14/3/17
  20. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    U mně spokojenost veliká. Vše aktivováno i nakoupeno a ještě mi 86 ZB zbylo. Mám zasazeno, na noc dám něco dlouhého a zítra se budou pěstovat nové rostlinky. Stromky už jsou na ploše a ta hezká koala přijde na řadu, až bude z čeho vyrábět krmivo. Přeji všem radost ze hry a dostatek ZB.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.