Baha Zvěřinec (21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Sovinka, taky už jsem se přestala bát vlka. Taky patřím k těm, co začali hrát později a zpočátku jsem si naivně myslela, že jak budu postupovat k vyšším levlům, budu mít možnost se dopracovat k vylepšením, která mají hráči déle hrající (produktové stromy, obr stromy a obr chlévy, recept na Pinkie koláček, řádky urychlující sklizeň, JC..). Dnes už vím, že to tak nebude, mohu jen dokončit zcela ŽL a šlechtit rostliny a jinak už asi nic. Zvěřínce mě nechávají zcela v klidu, protože také nepatřím k těm, co si nachytali tisíce banánů a otevřeli pak naráz půl chrámu. Snažím se poprat s akcemi s tím, co mám, ale nejde to vždycky a vůbec se nedivím, že spousta nových hráčů odpadne, když zjistí, že na toho vlka jdou jen s dětskou flintičkou. Já hraji s vnukem a jsem ráda, že ho baví hra, kde se nestřílí, nelikviduje a netečou potoky krve. Nemám potřebu být mezi prvními, ale ta touha zvládnout to, je určitě v každém z nás. Zařekla jsem se, že už sem nic psát nebudu, protože už jsem se jednou zastala nováčků a vrhla se na mě spousta hráčů s tím, že by nováčci chtěli všechno hned a zadarmo, ale já jsem psala jen o té možnosti. Dnes mě přimělo k psaní to naříkání a bědování kvůli vrtačkám, ale ty budou, jen ne hned.
     
  2. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Medved222, hezky jsi to napsala, jen chci dodat, že ty občasné reakce dlouhohrajících hráčů na tyto zmínky od herně mladších jsou taky logickým důsledkem té situace nerovnosti, kterou RT vytvořilo. Herně starší hráči, kteří se tedy patřičně aktivně o některé ty výhodné herní prvky v minulosti přičinili, je mají a není to jejich vina, že my mladší je nikdy nezískáme. Ale občasný post někoho, kdo píše "je to nespravedlivé, že vy máte a my mít nebudeme", je z podstaty nutí k obraně. Oni za to nemohou, že prvky mohli získat a my už ne, a je přirozené, že oni se z výhod těší a nemohou se snadno vžít do pozice, že ty výhody nemají a nikdy mít nebudou. RT touto herní strategií způsobilo, že se snadněji herní komunita dělí na skupiny hráčů, které si prostě rovny nejsou a podněcuje to v nich nikoliv soulad, ale zdůrazňuje to ty protiklady... Naštěstí je tu tolik hráčů, kteří toto prokoukli nebo procítili a jsou nad toto povznesení, že ta hra stojí za to hrát. V tomto zejména díky mnoha těmto hráčům.
     
  3. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Sovinka, ano je to přesně tak, jak píšeš, hráčům to ale nikdo nijak nepředhazuje, protože ti na tom nemají žádný podíl, že my "nemáme" a já si velice cením všech rad a pomoci těch dlouhohrajících a je jich tu hodně, co se snaží nám poradit. Je mi i jasné, proč to RT tak očesává. Ani bych nic nepsala, ale zase tu začala poletovat slova o podrazech a podvodech v souvislosti s těmi vrtačkami. Vrtačky určitě napadají, ale mi tu naději, že se nám zlepší vybavení, nemáme a už vůbec nebrečíme, protože víme, že nám to stejně nepomůže.
     
    Naposledy upraveno: 24/7/16
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.