Baha Zvěřinec (21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pigi1313

    pigi1313 Velmistr fóra

    Bahazvěřínec už mám všude jsou tukani jsou za nejvíc do úkolů a dají se třikrát za den otočit.
     
  2. Hermiona84

    Hermiona84 Rádoby autor

    a kde jsou ty VRTAČKY???? ani na normální farmě a ani na bahamě asi nikdy nebudou:eek:
     
    hrabenka1951 a vahe70 tohle ocenili.
  3. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    V mém levelu se banány získávají ještě poměrně dobře, co dva tři dny je postup, tudíž jsem si zvěřinec pořídila a pořídím i výrobnu. Měla jsem našetřeno 124 kousků. Vrtačky a plány neřeším. Nerada chovám a zisk 9 pand z jednoho pole je prostě fajn.
     
  4. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    No přesně, taky to tak hodlám udělat, banánů mám 175 a tohle mi přijde jako dobrá investice. Zkrátka proti těm hvězdičkám je to neporovnatelné.
     
  5. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Baha zvěřinec mně nechává v naprostém klidu......Jsem 302 lvl a ještě potřebuji otevřít langsat a plumerii..

    Nebudu utrácet banány za zvěřinec-když to RT nastavil tak,že vrtačky nepadají nikde(alespoň u mně),to si můžou podobné "vylepšení" zavádět každý týden a se mnou to ani nehne ;);)

    Do dnes si nadávám,že jsem aktivně dodal zboží kvůi získání plánů k rozšíření zvěřince...
     
  6. petrík31

    petrík31 Rádoby autor

    Zdravím ,ale málem mě trefilo po vyhození 40 banánů zbylo 5 a Baha zvěřinec v nedohlednu §.S TS si asi dělají srandu ne ? S vrakem se mě nevedlo ,3dny mimo hru , málo nasazeno a x tisíce ani nebaví TOLIK kvítí sadit .Takové vylepšení si můžou zkusit hrát sami? Ne? Proto nekupuji ,farma hra zadarmo ? Ale retro hra byla lepší , čím déle ji hraji ,tím větší zklamání .
     
    dana9494, Trepifajksl a Magduška56 tohle ocenili.
  7. Magduška56

    Magduška56 Rádoby autor

    hurá dnes som dostala prvú VRAčKU, to je pokrok, zo začiatku ked sme postupovali do levelu sme dostali novú sadeničku, strom, alebo zvieratko a teraz je to všetko za peniaze aj by som si kupila ale aby som dostala to čo chcem ale tak same beci ktoré sú už v lište
     
  8. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    tak ja si na Baha zverinec,tiez pockam,chlievov nie je az tak moc ako na farme:)radsej si dootvaram dalsie miestnosti :))
    od 28. bude konecne obchod a darovanie:D:D:D
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Zvěřinec nekoupím, raději jsem pořídil cukrové melouny. Ještě mám spoustu neotevřených soch v poslední místnosti. Takže tak za půl roku, snad, na zvířátka dojde. Přijde mi o něco výhodnější, protože je tu méně chovaných druhů, takže ta tři uspořená místa jsou více znát. Rozšíření neřeším, páč svoje draze vychovaná zvířátka stále házím do třicátého poháru a do úkolů. A šlechtěnce nedám už vůbec, taková drahá investice a já to dám za rozšíření o dvě místa? Túúúhle! A to ještě jen tehdy, pokud vypadnou ty zatr... vrtačky.
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Megazvěřinec je super. Vyplivne mi 12 chlupáčů [​IMG]:D
    V chrámu mám aktivované všechny plodiny, stromy i zvěř, takže se naštěstí nemusím rozhodovat, co dřív ;) Ale zbylo mi jen 20 banánů, takže musím zabrat, abych měla i na megavýrobnu ;)
     
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jsem si spočítal potřebné banánky a pokud nebudu moci dát ty od Figara, tak je to 75 levelů. Houby půl roku - vidím to na takové dva roky. Hm, že bych ten mega chlév spustil dřív? Za tu dobu bych vydělal spoustu peněz a tím bodů... No, až přibyde 33 banánků, tak své rozhodnutí zvážím znovu...
     
  12. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Trepifajksl - to si zabil :D, taky tak. Keď sme boli nováčci, hnalo nás to, pretože plodiny pribúdali každým kolom. Po tej 90-tke je to katastrofa, pribúda len počet bodov, ktoré potrebujem dosiahnuť a mám pocit, že čím vyšší level, tak je stále viac prekážok ako výhod. To isté platí pre baha. Som v 96. leveli a na baha v 284. Ale už ani nepočítam potrebu banánov, pretože to je tak na 10 rokov a k tomu určite niečo pribudne a čas sa predĺži. Momentálne mám 10 banánov, tak keď bude tých 45 zvážim, čo aktivujem, ale asi sa k zverincu nedostanem, lebo skôr aktivujem plodinu alebo strom. Tých 7 potrebných levelov vidím tak na 6 mesiacov ak to nebude dlhšie (bude aj nejaká dovolenka), ak nedajú akciu podobnú kráľovnej, tá ma obišla, bola som v nemocnici. Ale raz ten Baha zverinec budem mať:cry:
     
  13. andrejkaburianova

    andrejkaburianova Zelenáč fóra

    Nevypadla do ted ani jedna,mám všechny tři aktivované a nemůžu rozšířit ani jednu,když to má vypadávat,tak jak je možné že nevypadla nikomu ještě ani jedna,pěkný podraz..
     
  14. [petr]

    [petr] Pisálek fóra

    Ahoj,chodím na tuto farmu 3x denně a abych mohla otevřít zvěřinec chybí banány,chápu že nemohu mít vše,postupně vše ale otevřít a získat přes 600 banánů(jsem 204lv)mi bude chvíli trvat ,jen doufám,že dřív hra neskončí abych si ji mohla naplno vychutnat.A to určitě za banány přibude další...Vím,že mohu otvírat jen něco ale nebaví mě přeskakovat otevírání a tak kromě soch na šlechtění se snažím jít postupně:)Přeji všem aby banány přibývaly trochu rychleji:)tj třeba víc odměn v podobě banánů,dekorek bývá zbytečně moc:-(
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  15. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    andrejkaburianova - vim o lidech kterym vypadla
    [petr] - mne momentálne chybí 81 banánů k otevření všeho (chybi mi poslední dva stromy)... ovšem v dohledne době to vidím, že mi jich bude chybět minimalne tak 170-180 ... i ty dvě poslední runy co nemám jsou na dlouho . v levelu 301 to už jde pomaleji ...
     
    Trepifajksl a dana9494 tohle ocenili.
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD včera mi z Baha-zvěřince s tygry vypadly celé dva hřebíky (a nic jiného - tedy kromě těch tygrů, samozřejmě) ... doteď s vděčností vzpomínám na štědrou opičí královnu (a na to, že jsem měla možnost a čas tu akci hrát naplno a že jsem se skutečně plácla přes kapsu a nakoupila "chytací košíky" ve velkém, takže zatím mi zlaté banány nechybí - je pravda, že to hodně pomohlo, ovšem stejně jako těm, kdo měl dříve štěstí při "stromových akcích" a má plantáže na SH, zuzi-hnojivo apod., prostě jako v životě - někdo má a někdo nemá)
     
    Trepifajksl, dana9494 a krakoramaja tohle ocenili.
  17. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek a pěkný zbytek neděle přeji,
    Trepifajksl to nastínil přesně - co dříve otevřít sochy a začít plnit další úkoly anebo se vybavit Baha-vybavením, ušetřit trošku toho místa a moci plnit další úkoly tím, že tam budu cpát věci, které by se mi mohly hodit do splnění jiných úkolů? Připadám si jak tanečník tanečku zvaného "přestavbáček" - ti starší pamatují, pro mladší přípomenu. Krok vpřed, dva kroky vzad, úklona na Západ, úklona na Východ a pak už jen přešlapování na místě. ;)xD
    Kdyby byly u úkolů ZB, tak by to bylo jasné.... takže půjdeme logicky nejdříve otevřít sochy rostlin a stromů a pak ten zbytek.Možná příjde i kouzelník.... tedy chci říci Královna karnevalu..... ale to už bych možná chtěl moc. Takže mám jasno...... a vrtačka zase ani jedna, ale ono to jednou příjde. :music::p

    andrejkaburianova - jak podraz? Geniální herní strategie....... už se těším, až RT vrhne na herní trh úplně zbrusu novou vymyšlenost"Vrtačkový koš".... panečku to bude jiný šupec jak u Stromboly či Stájboly, ani ty vrtačky nebudou stíhat vyrábět jak půjdou na dračku. ;)8)
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  18. Sovinka

    Sovinka Velvyslanec fóra

    Chci zareagovat na to "prostě jako v životě - někdo má a někdo nemá". Ono zrovna stran vrtaček to můžu podepsat, protože tam bude šance na vypadnutí nastavená pravděpodobně všem srovnatelně, ať se zvěřincem začnou nyní, nebo ho koupí na vánoce, tedy kdoví, ale je to pravděpodobné. Ale s tím, že některé herní prvky jsou ze hry stahovány a bez možnosti je znovu třeba v nějaké krátké, časově omezené akci získat nověji příchozími, tam to u hry cítím poněkud jinak. Jde o můj pocit z věci, protože hru naprostá většina lidí nehraje jako simulaci života. Hra je hra, má to být zábava a přece jen častěji, než v běžném životě, tu člověk vítá pocit satisfakce, uspokojení ze hry. V životě máme rozdáno každý jinak a mnozí unikají do hry, aby na chvilku zažili svět druhých, svět, kde i pro ně jsou podmínky zažít úspěch. Takže já chápu hráče, kterým tento pocit nerovnosti brání si hru užít. Sama to takto úplně nemám, porovnala jsem si to v sobě, když jsem zjistila alespoň první část rozdílů, které zřejmě dlouho zůstanou mezi mnou a hráčem o několik let déle hrajícím, a nejde mi teď o věci, které jsou nahrané v závislosti na herním čase (levely, body, zásoby), to si také svým vlastním časem zbuduju. Mám ve hře věci, které mě baví i bez nutnosti srovnávat to s možnostmi jiných hráčů. Někteří to tak nemají, pokud sem přišli uniknout a zažít ty pozitivní pocity, kvůli kterým lidi cokoliv hrajou. Právě tohle ve mně vytváří pocit, že majitelům hry o nové hráče prinicipielně nejde, možná ten úbytek nováčků, který není daný jen ohraností déletrvající onlinovky, je součástí dlouhodobé strategie. Dlouhohrajícím se hra nakonec ohrát musí, každý další rok zvýší procento přesycených, krátce hrajících je méně a méně... Tohle já cítím a to mě mrzí, protože i já bych si ráda hrála tak dlouho, abych se dostala do vyšších levelů, vytvořila si zásoby, splnila plno úkolů v družstvu, poodemykala si z větší části Bahamu, vydolovala si v akcích nějaké ty řádečky, třeba i nějaké s přidaným bonusem... jen aby bylo s kým hrát... Doufám, že je vás tu dost, kdo jste dostatečně obrnění a nebojíte se vlka nic.
     
  19. immortal67

    immortal67 Expert fóra

    No koupeno a pořád mám ještě 500 banánů.
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Sovinka - ahoj, zdravím Tě.... pěkně jsi mi nahrála na smeč a tak si dovolím trošku zaimprovizovat - vlka se nebojím, ale z některých výmyslů RT se začínám rosit a poměrně dost. Farma má oproti akčním hrám jednu obrovskou výhodu - nemusím nikoho zabíjet a likvidovat každý den minimálně 5x, nemusím pořizovat každé 3 levely kompletní novou výbavu, abych obstál v lítých sečích.... jen si prostě v klídku a pokud možno v pohodě odehraji svoji farmičku, něco sklidím, nemusím s nikým závodit, protože dobře vím, že "Zlaté trenky" jsou určeny pro jiné. Když chci, tak si zainvestuji do toho o co mám zájem a co na farmě chci mít...... a pocity, těch mám taky a dost poměrně a dávám je najevo, protože když se mi něco nelíbí, tak je lepší to dát najevo a nedusit to v sobě. ;)xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.