Baha Zvěřinec (21.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 20/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    A'T už jdou do háje, zase za banány!!!!!! Při tom v novém úkolu jsou zase jen hvězdičky za dodávky z Baha. Už tomu fakt nerozumím
    A hned připravené další sochy zase za banány. Už se mi chce napsat něco, co by se sem moc nehodilo.
     
  2. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) zvěřince naplněny, v jednom tygři, v druhém plameňáci - jsou vedle sebe, tak snad mi ti tygři ty plameňáky nesežerou xD
     
  3. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Baha zvěřinec jsem doplnila skoro celý,ale nikde jsem nenašla plány na výstavbu.Z Fa v ostatním jsou.Kam se schovaly?
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    45 banánů :eek:
    a kde mám ... ehm, brát?!???
    Jsem v Baha levlu 301 a těch každých pár ZB při postupu už každý týden nedávám. Teď už mi postup trvá podstatně déle :(
    A ve kde jaké akci, kde jsou odměnou, tyto úkoly plním... nemám ještě v poslední chrámové místnosti otevřené 2 stromy a 2 plodiny. Nu, ty počkají...

    A vrtačka? 8) opravdu to existuje a je ve hře????

    Pěknou hru!
    zdraví
    k.vitek
     
  5. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj babina51, z úloh Baha zverinec a Zverinec získame rovnaké stavebné plány, čiže sa v stodole ukladajú sčítané spolu.
    Peknú hru prajem
     
    dana9494, evainfo a *dareba1 tohle ocenili.
  6. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    na jedné straně nesmyslný počet hvězdiček a tady zase banány, kde to máme brát při těch astronomických počtech, není to už trochu přehnané :mad:
     
  7. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Děkuji,spočítat mě to nenapadlo.
     
    anajavonuj a Ria30. tohle ocenili.
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    taky si mi nelíbí, že úkoly na Baha dávají hvězdička. Pak jsem si vzpomněl na diskuzi, když se na Baha otevíraly poslední sochy. Hodně se diskutovalo, že bylo důležité dělat královnu. Byl tady jeden příspěvek, který měl v sobě, že se bude strašně stěžovat, pokud budou další sochy a stížnosti žádné nebo alespoň upozornění - já si budu stěžovat. Jinak já přemýšlím zda dříve tukana nebo zvířenec na Baha
     
    *dareba1, wallik1968 a anajavonuj tohle ocenili.
  9. Milik62

    Milik62 Rádoby autor

    bropyk - co znamená dělat královnu? Děkuji za odpověď-
     
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Dovolím si odpovědět za Bropyka, Karnevalová královna byla akce, než nás zase prodali novému majiteli. A abychom na původní vlastníky vzpomínali v dobrém, tak nás zahrnovali dary. Stejně to před lety udělali i Němci. Takže změna majitele je pro hráče v podstatě pozitivní zpráva:)
     
  11. vendelinar

    vendelinar Pisálek fóra

    Jsem na tom stejně. Než nadělám miliony v bodech na získání 5ti banánu to je doba a tak stále sázím, sklízím, pěstuji a čekám na další babány. :oops:
     
  12. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    stav vrtaček 0 ks
    zvěřinec,výrobnu i abroretum mám 2x
    tak vyčkám a nechám to uležet
     
    dana9494, petrusena a evainfo tohle ocenili.
  13. wallik1968

    wallik1968 Zelenáč fóra

    tak taky souhlasím s Gordonem je to tak už to není o hře z radosti, ale o vítr v peněžence
     
    hrabenka1951, *dareba1 a FMAREKP tohle ocenili.
  14. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra


    Dodatek-úkoly v družstvu na Baha jsou odměnou zase hvězdy,strom se nerozrůstá ,takže žádné odměny za hvězdy ,proč tam nejsou za splnění banány????? farma rozjetá a Baha stojí díky banánům. Dodat 3 500000 v protihodnotě zvířata ....mazec a kdyby,proč nemáme za to banány!!!
     
    dana9494, hroudov a *dareba1 tohle ocenili.
  15. slootr

    slootr Baron fóra

    Baha zvěřinec jsem si nepořídil. Ačkoli hraju dlouhu, na ostrově jsem v levelu v jakym jsem, Královnu jsem taky notně podojil, stále mi chybí banány. Mám otevřené vše krom dvou posledně přidaných stromů. Mají přednost před zvěřincem a spol. Zas tak málo místa a tolik chlívků na BAHA není.

    Na druhou stranu jsem se pustil do úkolu, je to sice mazec, ale dá se tam vyzískat hooodně BBZ, nebo TBZ - podle toho, kdo co sbírá :D Dodal jsem stříbrný zvířata, všechno nářadí a stříbrný a zlatý v plodinách. Teď se peru s diamantovým. Dodávám jen co mám navíc, ve stodole mi musí zůstat min 10 000 plodů, co je nad, jde do úkolu. Jako kdysi do poháru, to byly časy :)

    Hodlám totéž udělat s BAHA arboretem a BAHA výrobnou, až někdy budou.

    Takže banány se sice přímo získat nedají, ale bodíky na postup ano. A není jich málo :)
     
  16. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Bahazvěřinec (prozatím ?) nepotřebuju.
    Mám pár chlívků, tak je místa dost. Až přidají dalších 18 stromů a 15 chlívků, určitě si bahachlívek pořídím.

    Cena v banánech je slušná.
     
  17. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    S ohledem na "náhodnou náhodu" při vypadávání vrtaček, kterých mám stále "velké kulové" tedy 0 a podezírám tvůrce hry, že ji zatím do vypadávet ani nezahrnuli, se do zvěřince na Baha absolutně nehrnu. Aspoň jedna měsíčně by snad padnout mohla. A nebo že by padaly pouze ze zvěřinců pořízených za floreny????
     
    hrabenka1951 a hroudov tohle ocenili.
  18. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    antigona: Ne-é, já mám za floreny, neměla jsem dost hvězdiček, a taky nic. Ale neva, je to ušetření místa i tak.
     
    hrabenka1951 a dana9494 tohle ocenili.
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Mohu ujistit,že ani z výroben za FL mi nepadla od začátku vrtačka ani jedna:-(Otevřela jsem na Baha vše krom posledního stromu a
    banány chybí,zato hvězdiček přes tisíc:)Zvěřinec pořizovat zatím nebudu,zvířátek po splnění většiny úkolů je i tak dostatek tak snad později.
     
    hrabenka1951 a dana9494 tohle ocenili.
  20. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Upřímně - nepořídila jsem zvěřinec, výrobnu a arboretum ani na farmě a nemám to v plánu ani na Baha. To by se tam muselo vejít aspoň 50 chlívků (stromů), aby to mělo nějaký efekt a aby to stálo za ty investice. Hvězd mám mraky, ale tohle za ně nestojí. ZB sice nechtějí tolik, ale raději otevřu poslední 2 stromky, co mi chybí, než ZB vrazit do zvěřince. Jediné, co mi vadí, jsou úkoly v družstvu, co tam budou viset hoooooodně dlouho, protože ty milionové požadavky na zvěř a šlechtěnce jsou přehnané. Kdyby raději umožnili zvětšit hnojiště a nádrž na vodu, to bych obětovala hned nějakou stovku hvězd.
     
    k.vitek, dana9494 a hroudov tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.