Báječné květiny (27.3. - 2.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  2. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Akcička vypadá celkem ok. A když budu chytře pěstovat, určitě doženu i mizernou přípravu. Pěstovala jsem od večera slunečnici, usnula jsem přímo na farmě a hlavně žila v domnění, že jsem stihla zasadit. N E S T I H L A xDxD
     
  3. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Vyšlo na 6 mletí, je méně sáčků, skoro polovina oproti semínkům. Na ploše, kde jsem měla velkochlívky to padalo lépe, takže na zejtra přidám nějakou další dlouhou zvířenu. Jinak jsem měla chryzantémy.
    Odehrála jsem tedy 6 her, a trochu mně to ...rozladilo: 4x BZ příp. TBZ, jednou krejcary a jednou nářadí. Hvězdičková mince ani jedna. Takže jestli to bude tak, jako doposud - 1/10 her odehráno - tak se můžu jít akorát tak bodnout , nejlépe včelou že :-D
    Myslím tím, že v jejich květinářství nevyberu asi ty kupony, kvůli kterým akci dělám.
    Ty náhody...
    Alespoň jde pěstovat do úkolů.
    Ať vám to padá, a sousedko - pozor dneska na ty slunečnice :)
     
  4. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    hvězdičkové mince mi přišly při dodání bílá,červená,modrá,růžová kombinace.Nevím jestli to bude u všech stejně.
     
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Mince tady padají RMŽČ;)
     
  6. minnie30

    minnie30 Stálice fóra

    v popise je presné poradie odmien, ktoré sa bude dostávať z každej odohratej minihry. nezáleží na tom, aké rastliny dáte. ak trafíte inú kombináciu, dostanete odmenu navyše
     
  7. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Hraju-nehrotím:music:at vám to padá.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vypadlo mi z dvou polí dlouhodobek (na okrajích stromy tak, aby případně pasoval plný počet velkých polí)) a mýtiny osazené obrstromy, výrobnami a chlívky na 4 mletí balíčků osiva. Asi si vypěstuju len, namočím, utřu, sesoukám, utkám a ušiju vlastní sáčky. Bude to rychlejší... 8)
     
    Naposledy upraveno: 27/3/19
  9. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    No bez akčních ale padátka mám na ně smůlu ale uvidíme,kombinace házím vedle jedu po paměti co bude taky dobrý.
     
    jirinasinova198, Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  10. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Tři hry odehrané,mince žádné.Jen parfémy,krejcary,BZ.Dávám si 24 hodin trpělivosti,pak to balím.
     
  11. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,2JC a ze sladkého jetele(hlavní a divoká) a mixu stromů,velkokapaciťáků a jetele vypadlo celkem:
    349 semínek + 162 sáčků.
    Škoda,že odměny jsou u každého jiné.Myslím,že se situace,kdy se komunita spojila a proběhly testovací minihry s doplněním odměn,s čím asi RT nepočítalo,se už opakovat nebude.Škoda,zase je to o náhodě.
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tož po mé "přípravě" napadalo 111 semínek a 73 sáčků. Poté jsem sklidil nějaké ty chlévy a houby a dopadalo na další pokus. Ten stojí ve frontě na mletí, třeba dostane ještě bratříčka. Nu, zapomněl jsem na ty kluky krunýřovatý a tak nevím, zda by výsledek nebyl lepší - tušé.
    Odměny za ty dva pokusy: 30 ramamincí a 25 hvězdičkových. Jeřáb k tomu UP a pak by zebřička chtěla dalšího parťáka... Stonek nevidím ani v galaxii Centauri, tak si budu pěstovat, co potřebuji do úkolů. Svízel, sedmikráska, jahody, rybíz, lilie a atd atd
    Kaštánky nemaje, nebudu to hrotit .
    ZDar a trpělivost všem farmářským pěstitelům všech generací!:p:)
     
  13. Danielaa25

    Danielaa25 Osvícený autor

    Ahoj ,u mě mince z těchto kombinací

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  14. Ailuro

    Ailuro Rádoby autor

    Moc hezký obrázek a animace. Pěkná a pohodová hra. ať se vám všem daří.
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Po nadupané sklizni čtyřiadvacetihodinovek... na 6 miniher
    pche,
    pustila jsem sh a akce hotova.... stonek stonkuje
    a jsem bohatší o 80 000 karafiátů :D :D :D
    hau...

    EDIT: tak tak, karafiáty se hodí vždy ať na protihodnotu do akcí, tak i do topky :D
     
    Naposledy upraveno: 27/3/19
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Pavlínko, když jsou suroviny, dá se to urychlit :) Já to u sebe vidím ne černě, ale zatím tak v odstínu tmavošedé xD Ale však nemusím mít fšecko... ;)

    EDIT: a karafiáty hodíš do topky... vlastně jsou užitečné dvakrát ;)
     
    Naposledy upraveno: 27/3/19
  17. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    pekný večer, mne napadali padátka len na necelé 2 balíčky/pytlíky semienok, ale aj tak idem do akcie - ako vždy, poteším sa ak na niečo dosiahnem :D
    prajem všetkým, aby došli kam si prajú - teda až po stonku :D;)
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Dávám tomu dnešek a zítra ráno!Pak budu o několik desítek tisíc chryzantém bohatší a bude po akci!8):p
     
  19. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mal som mix všetkého a dalo to na 4 minihry!No tak v nedeľu večer budem možno na minihre č.19xDAko môže mať niekto hotovo!?!
     
  20. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    zajímalo by mě proč RT nastavil vypadávání tak, že akci nebude možno splnit normálním způsobem - tzn. bez nákupu košíků či docela dost velkého použití SH. Nikdy nemám problém s padátky, obyčejně napadá 1,5 násobek a v této akci po dvou sběrech žlutého hrášku (což je 10 hodinovka) je jedno padátko na 75% a druhé na 85%. Myslím, že 2 kompletní sklizně docela vylučují prvek náhody a znamená to takové nastavení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.