Báječné květiny (27.3. - 2.4.) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak jsem uzavřel akci na 36. pokusu - pytlíky se semínky prostě nevyskákaly... Zase ty náhodná čísla. Asi tyhle akce začnu vynechávat, protože to není poprvé, co jsem ztroskotal na vyskakovátkách... Manželka na farmě dopadla ještě o pár pokusů hůře. My jsme snad na nějakém špatném konci kabelu a už se to sem neprocpe...
     
    Honzulka05 a bubák1960 tohle ocenili.
  2. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    Plea forum ctu a snazim se dbat rad ostatnich kterym pada. Ty jsi zrejme mela stesti, ze potom co jsi dala chlivky Ti pajdatka napadala. Ja zkousela sazet vse mozne, na plochy dat ruzne chlivky, stromy i chov, ale pajdatka proste nenapadala. Nebrecim, nenadavam, jen mi to pekne stve, ze i pri me snaze nejsem schopna ukol splnit :(
     
    Honzulka05, bubák1960 a Jonsdorf tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Řádek mne mrzí, i když nikdy nevím kdy jaký odkliknu... to lovím v liště, co mi nabízí a podle toho seju. Tentokrát to nebylo jen mým liknavým přístupem, že řádek nemám. Za dvě minuty dvě jsem koupila poslední dekoraci, k jejímuž zisku chyběly tři sáčky... Kopřivku z toho snad mít nebudu (nesnáším ten bílej pudr). Ještě jsem stihla vykoupit SH a nějaké SK za zbytek. Zůstalo tam tuším 38 mincí...
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  4. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Ja radek získala, celkem jsem mela 80 pokusu. Padatka jsem nehonila tentokrat ani SH, jen na jednu varku chlivku s rysama jsem pouzila SK, prislo mi to vyhodnejsi nez slechtit. Ale dva dny jsem tocila kratsi i delsi chlivky. Akce byla splnitelna, ale vyzadovala byt na farme casto a vyuzivat vsechny mozne vylepsovaky - vyslechtene rostliny, remeslnne produkty..... na druhe farme, kde jsem jela lazo plazo, jsem mela jen 30 pokusu a sklizela jsem stromy - par xxl a jabloni jsem sklidila dvakrat denne, jinak jednou. Skoncila jsem na teto farme s tezkym prebytkem seminek, tusim pres 600. Takze tentokrat to proste chtelo obetovat hodne casu i krejcaru, aby clovek dosel ke stonku. A verim ze ani to nekomu nemuselo stacit. V posledni dobe nemivam takovy problem s padatky jak driv, pomohl mi myslim JC na strome (jinak mne to stehovani byt jednoho ci dvou ks strasne otravuje) a i ten radek na padatka s lucernou asi nebude uplne k zahozeni. Ac se zda 5% navyseni jako zbytecna drobnost, tak holt kdyz se ty procenta pak sectou, uz to tak zanedbatelne neni.
     
    Honzulka05, zejdy66 a Y_n_O tohle ocenili.
  5. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Já mám splněno.Když jsem v neděli zjistila,že jsem na tom špatně s padátky,nasadila jsem vytuněný karafiát s sh (asi 600),vodou a hnojem+bílá nevinnost+vánočka,čas asi 1:38 hod.Vyskočilo asi 80% padátek,pak jsem už jela normálně a akci dokončila v pondělí večer.Měla jsem na polích mix stromů,co nejdelší rostliny a velkokapaciťák se zvěří.Takže má strategie mi vpohodě vyšla.Ale je fakt,že tentokrát to s padátky byla bída.:(
     
    Honzulka05, Janina0971 a Xenie6161 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.