archiv_deníčky

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Julinka11, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]


    Moc této akcičce neholduji.
    Štěstí mě v Tajemných stájích vždy obejde obloukem
    a nadělí mi samé zbytečnosti, které se válí v liště.

    Ani minule se mi lišky nepodařily, tak nevěřím,
    že by se tentokrát zadařily kočičky,
    ale zvědavost je mocná.
    Pár TS koupím a budu v očekávání, co z toho bude...

    [​IMG]

    Z prvních 2 ks Bobří hrad XXL a Orlí hnízdo.

    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  2. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  3. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]



    Citát:

    Při spěchu na lepší místo nemáme ani čas zastavit se a zkontrolovat pořádně,
    zda místo, ze kterého jsme odešli, nebylo lepší než nové.
    (Šimečka)


    [​IMG]


    Akce se skládá ze 3 částí vždy po 6 úkolech ve Farmářské hale.
    Pěstovat budeme tentokrát

    Lesní jahody
    [​IMG]
    Základní čas: 6:00
    V celkovém množství pro splnění celé akce 17 000 ks.
    Stav k 23.5.2013.......2 457 ks

    Stav k 24.5.2013.......8 968 ks
    Stav k 25.5.2013.... hotovo 17 998 ks


    Při sklizni nám bude vyskovat Ovocný sirup
    [​IMG]

    Kterého je zapotřebí 825 ks.
    Stav k 23.5.2013......197 ks

    Stav k 24.5.2013....295 ks
    Stav k 25.5.2013....400 ks
    Stav k 26.5.2013....665 ks
    Stav k 27.5.2013....hotovo


    [​IMG]


    Co je vše potřeba dodat ke zdárnému splnění akcičky:

    17 000 ks lesních jahod
    825 ks ovocného sirupu
    65 ks vajec
    10 000 ks pšenice
    65 ks kozího mléka
    3 300 jahod
    185 jablek
    105 hrušek
    165 třešní
    105 pomerančů


    Odměny:275 600 BZ
    148 080 krejcarů
    114 hvězdiček
    70ks SH
    45ks ZUH
    20x Floreny
    29ks SK
    45ks ZSH
    1x Kozí mlékárna oranžová
    8x hnědé kuře
    2x dýňová marmeláda
    nálepka
    [​IMG]
    dekorace
    3x kupón na 3 hodiny
    6x skvrnitá koza
    3x bedna s nářádím XL
    2x MJS
    2x Pinkie Pie koláč
    1x Medový strom
    1x Polívková slepice
    1x Kupón na 12 hodin


    Podpísek k jahodovce:

    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  4. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Akce ukončená dne 27.5.2013.
    Tuto akci hodnotím jako velice dobrou. Odměny se také povedly a medový strom je ve sbírce. Taktéž floreny a kombajn jsou odměny, které často nebývají a jsou vzácné.
    Lesní jahody jsem měla napěstované třetí den. Trošku jsem bojovala se sirupem, ale nakonec i ten jsem zvládla v předstihu i díky všem milým sousedům a přátelům.
    Děkuji za tuto akci, byla opravdu příjemná a pohodová.

    Jdu dopěstovat hlavně pšenici a jahody.
    Farmičku vrátím do původního stavu a těším se na další.
    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  5. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]


    Nejprve jsem si myslela, že děsivku budu ignorovat z důvodu probíhající akce, ale na druhé straně to byla veliká výzva, tak proč jí nevyužít.
    Lesní jahody jsem stihla včera dopěstovat, tak se mohu vrhnout na děsivky, kterých mám stále ve Stodole nedostatek.
    Je to dřina, než napěstuji od všech min. 2000 ks.
    V obchodě Jacka mě nic neláká, žádné novinky tam nejsou a do úkolu taky prozatím nic nedávám.



    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  6. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra


    [​IMG]


    Po nekonečně dlouhé době je tu opět příjemná akce obchodovat a darovat.
    Už se těším, jak se vrhnu do obchodu a dám tam své nabídky a budu čekat zda se mi podaří nějaký kousčk do mé sbírky získat.
    Mám skoro vše až na Liščí noru a Obydlí pro kočky, i když jsem TS kupovala, štěstí jsem na ně neměla.

    Pak chybí pár dekorací z akce Španělsko a to bylo v době, kdy jsem si dávala o hry pauzu Víťazný mlyn, Španielske farby, Pichnutie kopiou, Paella pre všetkych


    Dále bych uvítala ...Botanickou zahradu, Pláž Copacabana a Amazonskou ovci, sice už tyto dekorky mám, ale aspoň na Baha přinesou o pár BS více a tím i blíže k postupu do dalšího levelu. Balon z MS 2011 je tam taky dobrý


    Z růžových výroben a chlévů mi chybí jenom pár a pokud je nezískám nic se nestane:
    kozí mlékárnu, kozí chlév, rodeo ranč, vraní hnízdo, vraní úkryt

    Ze stromů by se mi líbila asi Broskev XXL, ale nevím zda jí vůbec někdo vlastní.



    Co nabízím?
    Mám skoro všechno v inventáři, tak jenom např.:

    Vánoční teleskop, křeček, Farmářská kočka, Medový strom, Citronový strom, Ginko, Zlatý listnáč, Kaštan, Mirabelka,Vánoční strom, Parfémový, Vajíčkový, Marhulu, Jeřabinu, Mléčný strom, Baza, Hvězdný strom, Para
    Z chlévů třeba: Ovčín žlutý, Ovčín oranžový, Kravín žlutý, Králíkárnu žlutou
    Medvědí brloh, Světlušky, Motýlí dům, Orlí hnízdo, Stáj pro sviště,Výběh pro skunk a jistě se najdou i pro začátečníky klasicky potřebné stáje, které zašlu na požádání a za které nic nechci.


    ...........................

    Četla jsem, že se nebudou moci vyměňovat tyto stáje:
    Butik s plavkami,
    Liščí nora
    Obydlí pro kočky
    Psí bouda

    Možná bude i větší seznam....

    Sice jsem to trošku čekala, ale třeba skutečnost bude jiná.
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  7. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  8. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  9. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]


    Motto:
    Po kousku čokolády odpustíme cokoliv. Jen si pak neodpustíme ten další.


    [​IMG]


    A máme tu další akcičku.
    Vilík Vokl, světoznámý výrobce čokolády, potřebuje tvoji pomoc! Nemá v továrně dostatek kakaových bobů. Dodej mu je! Nejdřív musíš v řadě úkolů vyhrát kakaové sudy a počkat až boby dozrají, tento proces můžeš urychlit použitím fruktózy. Dodej sudy do čokoládové továrny a vyzvedni si odměny!

    Pěstujeme lízátka[​IMG] s protihodnotou 5
    a lízátka komfort [​IMG] s protihodnotou 8Lízátko obyčejné má dobu růstu 04:00 hodiny.
    Pokud je budu pěstovat po celou dobu akce je jich zapotřebí celkem 22 400 ks.

    Stav k 5.6......3757 ks
    Stav k 6.6......17 126 ksStav k 7.6......hotovo
    Lízátko komfort má dobu růstů 08:00 hodin.
    Zda přepnu na komfort potřebuji celkem 14 000 ks
    [​IMG]

    Pěstovat lze vždy jen jednu z akčních plodin, nikoliv obě současně.
    JEDNO přepnutí mezi plodinami během akce je zdarma, každé další stojí 5 Florenů.
    Při sklizni nám bude vyskakovat na všech plochách kromě Parku...

    Fruktóza

    [​IMG]
    Zkrátí čas zrání sudů o 25 %.
    Sudy na kakao získáme za plnění úkolů v Farmárske hale.
    Sudy lze umístit na všechny plochy kromě Parku. Zrání sudu má 4 fáze, čím vyšší fáze, tím větší protihodnota.


    Čas zrání sudu je 16 hodin. Celkem jich je potřeba 650 ks v protihodnotě 65 000 kakaových bobů.


    [​IMG]

    1. fáze sudu (0 - 33 %) = protihodnota 25

    2. fáze sudu (33 - 66 %) = protihodnota 50

    3. fáze sudu (66 - 99 %) = protihodnota 75

    4. fáze sudu (100 %) = protihodnota 100

    Úkol ve Farmárske hale

    1750x ostružina

    1500x jahoda

    1600x brusinka



    50x slepice

    40x ovce

    40x kachna

    60x prase



    60x vlašský ořech

    40x třešeň60x jablko

    60x švestka

    40x pomerančakční plodiny v protihodnotě 112 000

    Po splnění získáme 650 ks sudů
    [​IMG]




    Spodní líšta - Bedýnky a odměny

    150x (Váš level) kr

    19x Hvězdička,

    Čokoládová kašna - dekorace

    500x (Váš level) BZ

    pomocníci na 12 h (aktivují se hned při dokončení úkolu)

    3x Saimiri opice,

    Čoko-skvrny - dekorace1x cukrový strom,

    80x SH

    Čoko-trampolína - dekorka 20x SK

    20x ZSH

    20x parfém

    Nálepka - Čokoládová továrna

    [​IMG]

    řada na stonku....odměna 1 hvězdička za 168 hodinPo splnění můžeme znovu úkoly obnovit za 25 Florenů.....

    Podobný styl akce už jsme na farmě zažili. Takže nejprve napěstovat lízátka, dát je do Farmářské haly, za ně získat kakaové sudy, které nechat dozrát do 4. fáze a pak je vyměnit za odměny.

    Tentokrát je i mezi odměnou řádek v nebi, který za vložené dekorky dá 1 hvězdičku za 168 hodin, stejně jako mazlíček sob. Ještě nevím, zda přijdou dekorky do nebíčka či raději z nich mít za týden daleko více BZ...


    Podpísek k akcičce

    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  10. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]



    Akcičku jsem zdolala se sudy v sobotu ráno.
    Byla by hotová i dříve, ale nebyla chuť chodit na farmu.

    Rozhodla jsem se pěstovat lízanku obyčejnou. Klasicky jsem si jí rozpěstovala, vyklidila všechny plochy, aby nic nestálo v cestě a 7.6. jsem měla splněný celkový počet.

    Nevadí mi pěstování akciových plodin ve velkém, ale získat v hale po dodání sudy, ze kterých není ani ň a čekat 16 hodin na sklizeň je dost ubohé. Fruktoza moc nevyskakovala.

    Abych řekla pravdu, normálně bych se na ní vybodla a raději pěstovala to, co jde na trhu na odbyt, ale nechci porušit linii splněných akcí a
    taky by mi chyběla nálepka, která tentokrát byla až nakonec jako zlatý bonus.

    Dekorace mám na ploše. 1x hvězdička za 168 hodin mě opravdu
    nevytrhne a raději sbírám BZ.

    [​IMG]
    Akci bych hodnotila tak za horší 3.
    Sudy to zkazily na plné čáře.
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  11. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]




    Nubloni byli u tebe na návštěvě a při odchodu ti zanechali něco opravdu unikátního: jedinečný recyklovací automat - obrovský stroj z vesmíru na recyklování.
    Ukliď si stodolu a nakrm automat zvířaty, plody nebo nublonským prachem a úlomky. Aktivuj recyklovací automat nublonskými bateriemi a nebuď překvapený, až se tvé přebytky ze stodoly promění na super nové věci!

    A mimochodem - Nubloni byli tentokrát tak milí,
    že zvýšili tvé šance na výhru jackpotu! Tak to vyzkoušej!



    Při sklizni nám budou na všech plochách kromě Parku vyskakovat:

    Nublonské baterie
    [​IMG]
    Jsou potřebné na dodávání do recyklačního stroje.
    Stav mých baterií .....466 ks

    Takže směle do akcičky a ať se zadaří. Do recyklomatu budu dodávat převážně plody stromů. Mám celkem slušnou zásobu

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  12. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]



    Tentokráte jsem děsivku nedělala.
    Jednou jsem zasadila, sklidila a připravila farmičku na nadcházející akci Letní párty.
    Nové dekorace jsou možná hezké a v inventáři by jim to slušelo, ale pro jejich zisk je velmi mnoho děsivých plodin, které se mohou hodit do jiných plodnějších věcí.
    Body zkušenosti moc nedávají, takže pokud se budu někdy nudit a plodin bude bolšoje, možná si nějakou pořídím.

    Škoda, že se děsivka kříží s akcí. Určitě bych pěstovala jako o život.



    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  13. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]


    Léto je krásné roční období.
    Noci jsou kratší a dny delší.
    Pojďme poctít tento čas speciální oslavou.

    Akciová plodina jde tentokráte pěstovat pouze na hlavní a divoké louce.
    Celkem jí je zapotřebí 20 000ks
    Vrbovka

    [​IMG]



    Při sběru vyskakuje
    Březová větvička

    [​IMG]

    celkem 780 ks
    ...........................................

    Čekají na nás dva úkoly v hale.I.část
    Co je potřeba dodat na celkové splnění:
    5400 vrbovka
    210 březová větvička
    20x hruška
    40x vlašský ořech
    150x fenykl
    150x kapusta
    250x kukuřice
    500x fialka
    600x mrkev
    600x celer
    600x orchidej
    20x kráva
    20x prase
    20x včela

    Odměny:
    dekorace Letní věnec a Letní táborák, nálepka Letní párty,

    [​IMG]
    36ks hvězdička, 57 140 BZ, 30 860 krejcarů, 14ks SH, 14ks ZSH, 9ks ZUH a 3ks dýňové marmelády
    ...........................................
    II.část 14 600ks vrbovka,
    570x březová větvička
    50x ryba
    75x bobr

    10x hnědé prase
    10x černá ovce
    10x Saimiri opice
    12x šedá vrána
    10x lanýž,
    10x bikiny
    13x ovčí vlna
    15x japonský kapr15x dřevo 20x šperky
    Odměny: dekorace Letní májka a její upgrade Letní májka II + Letní májka III.
    39ks hvězdiček, 199 100 BZ, 34500 Bahamarama BZ, 107 900 krejcarů, 30ks SK, 2ks ovce naháček, 2ks šimpanz, 1x Pomocík - kupón na 3 hod, 15x floreny a Liščí nora

    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  14. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra


    [​IMG]


    Letní párty neboli Svatojánská noc.
    Celkem jsem se na akcičku těšila, ráda pěstuji akciovky a nějak mi nevadí ani to velké množství, které s sebou přináší. Škoda, že tentokráte se pěstovalo jenom na Hlavní a divošce. Akcička by byla dříve hotová. Čekala jsem i možný další diamantový slot, když už je omezená plocha na pěstování.Bohužel, až tolik nás tvůrci hry rádi nemají.
    A už vůbec nejsem blázen, který si natáhne budíka a uprostřed noci jde sklízet kvůli pár kusům. Navíc bylo opravdové vedro a pivečko pod kaštanem s přáteli bodlo daleko víc než přehřáté PC doma.
    I když vždy dopředu vím, co se bude dodávat a v jakém množství, šlechtěnců bylo sakra dost, což hodnotím né moc dobře. Ne, každý má zrovna vyšlechtěno, i když já si nestěžuji. Šlechtěnců jsem měla krom černých ovcí pěkné číslo.
    Na trhu se prodávali ze začátku za tvrdou měnu a moje konto se pěkně zakulatilo.

    Akcička byla rozdělená na dva tábory. Tentokrát jsem nečekala až vše napěstuji, ale rovnou plnila úkoly jak přišly suroviny pod ruku. Abych se dostala co nejdříve k liškám a Májce, splnila jsem stříbrné mise a postupně dodávala do dalších úkolů.

    2*
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  15. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]



    Dnes po několika avízovaných měsících byla konečně zavedená nová Baha.
    Ale???
    Problémy nastaly okamžitě po spuštění a RT, který na tom tvrdě pracoval víc jak půl roku totálně vyhořel a zklamal na plné čáře.
    Za takto odvedenou práci bych jim nedala ani jedno EURO.

    Těšila jsem se na novou plochu, kdy nebudu muset čekat dlouhé měsíce v postupu do dalšího levelu a bude i více místa pro pěstování.
    Jenže skutek je jiný a jelikož již hraji pár let, věděla jsem, že spuštění se neobejde bez problémů, ale že budou až takového rázu, se mi ani ve snu nezdálo.


    [​IMG]
    Takže od začátku.
    Celý nový ostrov je rozdělený na 3 části:
    Opičí chrám
    Plantáž
    Přístav

    Ve starověkém opičím chrámu si můžeme aktivovat za [​IMG]zlaté banány pěstování nových rostlin, stromů, chovu zvířat a hlavně si zvětšit tolik vytouženou plochu.
    Zaté banány získáváme postupem v levelu a to po 5 ks.

    Plantáž
    Plocha se skládá s 5ti zón, které se postupně aktivují ve
    Starověkém opičím chrámu.



    Taktéž byl zaveden ve Farmářské hale nový úkol Slavnostní párty, který se skládá ze dvou částí.
    [​IMG] [​IMG]


    Další zavedenou novinkou je změna levelů, kdy jsem z 24 levelu poskočila do 115. Nový vzhled stromů zatím bez komentáře.

    Momentálně se nová Baha hrát nedá

    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  16. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]



    ve hře Farmerama se slaví 4. července Den nezávislosti – skvělá příležitost jak strávit čas se svými přáteli a rodinou. Tak si tyto slova vezmu k srdci a akcičku budu plnit jak mi vyjde čas.
    Tento den mi nic neříká a rozhodně se mohl slavit na farmě i svátek Cyrila a Metoděje než nějaký americký

    Začala nám opět akcička.
    Tím, že nebylo žádné info jsem si ráno sklidila s veškerou grácií. Jediné co jsem schovala do lišty byly dekorace, které mám na hlavní farmě ohledně BZ a rozpěstovala Větrník. Nechce se mi vše překopávat, stejně pomalu balím na dovolenou a myšlenky mám úplně někde jinde, takže pěstovat budu jenom na hlavní a Baha. Co se stihne se stihne a hlavu si z toh nedělám.

    Větrníky

    [​IMG]

    v celkovém množtví 11 000ks


    Při sklizni nám bude vyskakovat na všech plochách kromě Parku...

    Piknikový koš

    [​IMG]


    v celkovém množství 500 ks


    Co je dál zapotřebí
    650ks jahod, 700ks brusinek, 900ks kukuřice, 850ks angreštu,
    40ks ořechů, 40ks hrušek, 45ks švestek, 60ks pomerančů,
    30ks prasat, 50ks krav, 50ks koní, 60ks krocanů


    [​IMG]
    Odměny:

    dekorace Ohňostroj “4. července,
    Vodní meloun
    Home Run
    nálepka Den nezávislosti USA

    [​IMG]
    36x Hvězdička
    106500 BZ
    58020 krejcarů
    18ks SH
    15ks ZUH
    20ks SK
    9x pokus na Kole štěstí
    2x Dýňovka
    Pomocníci na 12 hodin
    2x Pomocníci - kupón na 3 hodiny
    Orlí hnízdo

    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  17. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Dne 5.7. pro nás moderátoři připravili soutěž ke dni slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Úkolem je složit básničku na téma “Cyril a Metoděj”.

    Nikdy jsem se žádné podobné soutěže nezúčastnila. Básničky či povídky šly vždy mimo mě. Nemám až takvé nadání pro jejich tvorbu jak bych chtěla a
    pokud jsem byla moderátorkou, stejně se nešlo zúčastnit a později se mi nikdy nechtělo z důvodu řečí od hráčů....

    ...............................

    Vyjímky se mají sem tam za čas udělat a tak jsem se pustila po přečtení ofika do básničky. Nějak jsem si nemohla pomoci. Byla to velká výzva, tak proč to nezkusit. Jelikož je to již spousta let, co jsem odmaturovala a zrovna z počátků českých dějin, pamatovala jsem si jenom pár věcí a tak pomohla wikipedie.
    Řeknu vám, že tvořit básničku je fakt těžké.
    Obdivuji lidičky, kteří si sednou za stůl a mají za pár minutek hotovou básničku a k tomu všemu jim tak krásně a lahodně ladí, před nimi smekám klobouk.
    Vůbec mi to nešlo.
    Několikrát jsem vše smazala a začala znova. Pak byla naštvaná, že ta druhá byla lepší než třetí. Když jsem měla nápad, zas mi chyběl rým. Co jsem věděla od začátku bylo, že báseň dám do obrázku, i když na soutěž to nemá žádný vliv a rozhodně jsem tím nechtěla nikoho ani zmanipulovat.
    Prostě jsem to chtěla a hotovo.
    Stáhla jsem si pergamen a našla fotku Cyrila a Metoděje přenesla do něj.
    Toť vše. Báseň s obrázkem hotová..

    Nepotřebuji vyhrát, chtěla jsem sama sobě jenom něco dokázat a to mi stačí.

    [​IMG]


    [​IMG]


    Od Anni

    [​IMG]



    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  18. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]


    Konečně jsem se probojovala do kulatého levelu. Byl to opravdu veliký boj a stálo mě to mnoho řemesl. výrobků...plodin a zvířat.
    Taktéž mě pomohl včerejší bonusový kod, za který jsem získala 10 ks banánů a díky tomu si otevřela větší vzpomínanou plochu.

    Co dodat k nové Baha?
    Výtek by bylo asi mnoho, stejně nikam nevedou...
    Starší hráči, kteří si ještě pracně Baha odlétali jsou na tom hůř než nováčci.
    Změna BZ za řemesl. produkty ...výsměch všem hráčům a RT si bude opět plnit více svou kapsu za jejich prodej a že to bude pro ně zisk.
    Mnoho humbuku před spuštěním a ještě více po něm....

    Jediné, co mi ještě chybí je odemknutí Švestky mombín a tím to asi vše skončí. Není potřeba se nikam hnát, spíš si zvykám na novou Baha a hledám nějaký plus, který bych jí mohla dát.
    Jediné, co se mi opravdu líbí a má to trošku i šmrnc je kombajn slon, jak sebou flákne o zem při sklizni.
     
  19. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]



    Zmrzlinou se v létě osvěžuje snad každý z nás.
    Máme k mání tolik různých příchutí, že naše chuťové buňky se při pohledu na kopce zmrzlin jenom usmívají a mozkové závity vysílají podněty, která příchuť se dostane do vytouženého kornoutku a pak do pusy.
    Zmrzlina je božská a vždy příjemně ochladí, proto se v tento čas na farmě začíná specilání letní akcička.
    "Zmrzlinové dny"

    [​IMG]



    Pěstujeme dvě nové plodiny na všech plochách.

    Ribíz

    [​IMG]
    Základný čas: 4:00
    V celkovém množství 12 000 ks

    Stav k 18.7......3 062 ks
    Marinka voňavá

    [​IMG]
    Základný čas: 6:00

    V celkovém množství 7 500 ks

    Při sklizni nám vyskakuje zmrzlinový kornout [​IMG].
    Celkem je jich potřeba 650 ks

    Stav k 18.7......252 ks

    OdměnyTentokráte se RT vytáhlo a odměny jsou víc jak skvělé. Určitě mi nesmí chybět ve sbírce zmrzlinové dělo se zmrzlinovým stánkem,
    nálepka [​IMG]
    a dokonce je odměna i řádek v nebíčku

    Čarovná moc 1000 Bahamarama BS za 24 hodin.
    což je opravdu po delší době chválitebné.
    To ale není všechno.....
    25 ks SK
    40 ks SH
    25 ks ZUH
    15x hvězdička
    broskev a broskev XL

    175x (váš level) BS
    2x MJS

    1x Pomocníci - Kupón na 24 h
    125x (váš Bahamarama level) Bahamarama BS
    dekorace - Bar mléčných koktejlů do nebíčka.



    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  20. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]


    Dnes jsem postoupila na Baha.
    Po starém bych ještě nebyla ani v polovině jednoho levelu. Je pravda, že se postupuje daleko rychleji, ale pokud je vše aktivované, chybí motivace a Baha se stává zas jenom plochou o ničem.

    Snad časem přidají nějaké zajímavosti, které by tento ostrov vyzvedl na vyšší úrověň a stal se zajímavým.
    Je tolik krásných věcí spojených s mořem.

    [​IMG]
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.