archiv_deníčky

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Julinka11, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    Nový výběh na Strašidelném hřbitově - Bažina slizké příšery + Noční třpytivý strom,
    akci ještě plním,shází něco málo kolem 70 vypadávátek a bude hotovo.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Mne se ten výběh strašně líbí graficky a tak jsem vytvořil podpis,momentálně je VOLNÝ.
    [​IMG]
    Kdyby se někomu líbil a měl zájem,stačí mi napsat přes herní poštu,do podpisu vložím váš herní nick a je Váš.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Avatar
    ------------------------------
    [​IMG]-[​IMG]-[​IMG]
     
  2. Artyom_Chyornyj

    Artyom_Chyornyj Pisálek fóra

    Vítejte v mém deníčku

    Добро пожаловать в мой дневник


    (s tou ruštinou pouze malý vtípek) těm rozumnějším to dojde

    Počátek
    27.5.2017

    Soused

    Mam sotva 4 takže zatím nikdo, ale bude to ten kdo bude posílat bambiliony parfému / akčních věcí

    Sport

    Nesnáším fotbal a hokej
    Miluju snad veškerá odvětví motorsportu, nevím o žádném které bych neměl rád
    a pak Free style diving

    Mazlíček

    Nemám, zbytečná péče navíc

    Oblíbená hra

    pomineme farmu:
    METRO 2033, METRO Last Light, CRYSIS, HALO, Amnesia DD, Warframe, Fallen Earth...

    Oblíbené jídlo / nápoj

    Pizza margarita
    Sprite
    Marinované vepřové kotletky na grilu
    Hovězí marinované plátky/medailonky s hranolky

    Co dělám když nehraju Farmu

    No tak hraju jiný hry, potápím se, nebo studuju, co jinýho student mlže dělat.

    Osoby s kterými se chci setkat / proč

    Většina osob existuje pouze ve filmech nebo hrách a ti co jsou skuteční jsou již dávno mrtví.

    Pak je tu pár osob které žijí, ale pravděpodobnost je taková jako že vás zasáhne meteorit.

    Ale když jsme u tý hrstky lidí který bych mohl potkat protože žijí:

    Setkání s kterýmkoli jezdcem FMX / MX / F1 / Moto GP / jiného motorsportu by mne udělalo radost. Dále bych se rád setkal s jednotkou SWAT / URNA/ NavySEALs/ SAS všichni do jednoho maj muj respekt...

    Oblíbená barva / barvená kombinace
    Maniak do černé barvy co budu nalhávat něco jiného...
    No kombinace zimních maskáčů - černá s bílou taky není špatná
    Stejně nejlepší barevnou kombinaci má nanosuit z CRYSIS :D

    Oblíbená hudba

    Takže jdeme psát seznam kapel a pak písní:
    All good things
    OST (Oficial soundtracks)
    30 second to mars
    Imagine Dragons
    Gregorian
    Era

    pak jsou zde i nárazové písničky jiných kapel:
    Dragostea din tei
    Adiemus
    ...

    Prázdniny

    Často doma, nebo v jižních Čechách, letos zas po delší době s babičkou Chorvatsko takže se vypotápím dosyta.

    Plány do budoucna
    Je jich spousta, ale zaměříme se čistě na ty herní, těch zas tak moc není.

    Ruinovat akci za akcí, sedřít každou akční postavu z kůže a vyrvat z ní co nejvíce odměn :D
    Pracuji na návrhu na nový úkol do družstva, chvíli potrvá než budu moci vymýšlet dál, musím nejprve odchytat změny za těch 6 let.

    Jak jsem se dozvěděl o Farmeramě

    Poprvý jsem o ní zaslechl již v Říjnu-Listopady 2010 v době kdy jsem byl v 6 třídě ZŠ.

    Na 50-60 levelu mne omrzela. Viděl jsem ještě bahamaramu, ale tím to asi končí. No nedávno jsem si na hru vzpoměl a začal znova od 1 protože sem již neměl svůj mail a neznal svůj starý nick.

    Moje motto
    (omlouvám se že je anglicky, ale v češtině mi to nezní tak dobře)
    This wall can't hold back a river
    You can't you won't seal every crack
    One brake one fault will lead to another
    One chance is all we need

    This wall can't hold back a river
    You push you're holding fast
    You can't keep fighting forever
    One chance is all we need
     
  3. Artyom_Chyornyj

    Artyom_Chyornyj Pisálek fóra

    DRUŽSTVO (pravidelně-nepravidelně bude aktualizováno)
    Úkoly v družstvu hodnocené hvězdičkami:
    Zatím žádné
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.