archiv_deníčky

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Julinka11, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Aktuálně levl 82, baha 143.
     
    kerryhill tohle ocenil(a).
  2. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Šlo by se zabývati scénkou, v rámci diskuze, s věkovou hranicí schopné ovládati farmu a moci ji vlastniti... ale tahle akce je passé. A jako vysvětlení, že obtížnost je nálepka, která říká, že tohle zvládnou nižší levly, tohle střední a na tohle většina zapomeňte...bez určení oněch hranic....

    Šlo by se zabývati některými příspěvky v diskuzích a jinde....

    Ale máme tu husičku...hezky vyuzenou na ..... dřevě...neb řezník v řemeslnické čtvrti by byl příliš explicitní...člověku občas zůstává rozum ("více účtů" je zakázáno) stát...

    Mohla by se to zdáti jako reakcí na RT, ale není tomu tak. Mohlo by se to zdáti jako parafráze na upoutávku v ofiku a pokračování hraním...ale není tomu tak...je to jen projev slušnosti a fungujícího mechanismu.

    Bezvadná ukázka tvoření. Vypůjčíme si hospodyni z nejmenovaného amerického seriálu, vynecháme barbarské Vikingy, protože myslíme na bezpečnost dané osoby...

    Farmářka by ráda v klidu farmařila bez přemýšlení nad smyslem akcí jako kedysi, ale to by nesměla býti zvídavá po smyslu/nesmyslu a příspěvcích jiných, které vlastně neobohacují snad ani zábavou.

    Prý si člověk má v tom zlém najít něco dobrého? Nebo změnit úhel pohledu. Hm. Barva relativně žlutá...barvou učení. Lahvička nejprve prázdná, pak plná...hm a pak ji asi Ingrid vypije, aby ji přešla tréma...jaká úspěšnost je v jednotlivých kolech...pokud není obsah pořád stejný...Hm...

    Nebo je to trochu komplikovanější...žlutá jako barva inteligence, která chybí/nechybí. Lahvička jako přemýšlivá buňka, která může ublížit.
    Tohle je opravdu jiná akce než nějaké zkoumání stříleček, které je vlastně neprávem odsuzováno jako možný důvod vzniku agrese.

    A pak se do toho člověk může zamotat a nevyznat se v tom...tedy v diskuzním kroužku, který fóry povzbuzují, ale no tak ještě jednu lžičku do lahvičky...proto zvolený jinotaj v podobě medu a těch, co ten med vyrábí...a "lék" není dostupný asi v tuto roční dobu. K čemu to? Třeba ke vzniku jízlivosti, která je pobaví. Třeba ke vzniku té agrese, která ublíží..."neb jak ztvárnit počestnost a neposkvrněnost dotyčné, kvůli které...o které...kterou by... Mě tak zajímavá nepřišla. Já holt nejsem na holčíčí skupiny a používám pusu k jiným věcem.


    Otázka zda-li je to blbý, opravdu blbý, smysl pro humor či srabáctví plynoucí z nastavení vypadávátek zůstává "nezodpovězena". Aneb ještě nekončíme...i to může zvednout tržby...kdo by kupoval dřevo, které nemůže zkompletovat.

    Aneb když něčemu nerozmíte, zeptáte se chytřejších...a pokud hrajete kreativní hru, uděláte to kreativně...a pokud nelze komunikovat s RT, položíte řečnickou otázku...a vzhledem k tělesným preferencím...obsáhlou.


    V JINÉM SVĚTĚ BY TO JISTĚ BYLO LICHOTIVÉ.
     
    kerryhill tohle ocenil(a).
  3. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    ...ta část, kde bude brčet bolestí nebo nebude moci ani zašeptnout tu už nebude...neboť tu jsou děti a nebudeme jim kazit iluze...takže bůhví o čem všem to je...stvořil to zajímavě.
     
    kerryhill tohle ocenil(a).
  4. roger.zmizik

    roger.zmizik Zelenáč fóra

    Septemberfest - Ingridina písnička
    (28. 9. - 4. 10. 2016)
    [​IMG]
    Zrovna v den mé registrace začala akce Septemberfest. Husa Ingrid není pro většinu hráčů velkou neznámou, avšak u mě to tak bylo. Měl jsem možnost vyzkoušet si styl akce, protože hlavní položka této akce - nektar - byla darována každému hráči po jednom kusu.
    První dojem byl opravdu ohromující - možnost výběru odměn je snad nejsilnější stránkou této akce. Hned po prvním pokusu jsem si mohl dovolit koupit samolepku, a tak mám vzpomínku na tuto akci vlastně zadarmo.

    Postup plnění akce

    • 28. 9. - Začátek nebyl nijak valný, zasadil jsem až pozdě večer, takže džbány mám na nule, stejně tak lahvičky. Využil jsem darovaný nektar, vyhrál 40 Hvězdičkových mincí (HM) a koupil si samolepku za 30 HM.
    • 29. 9. - Dnes nastal nepatrný posun - ve stodole mám 200x Džbán medu a 7x Lahvička. Vypadá to, že do konce akce bych si mohl ještě zazpívat.
    • 30. 9. -
    • 1. 10. -
    • 2. 10. -
    • 3. 10. -
    • 4. 10. -
    Co je potřeba?
    • min. 37 500x Džbán medu (5:30 h; 80 BZ)
    • min. 1 875x Lahvička
    • min. 75x Nektar (0:20 s; 500x Džbán medu + 25x Lahvička)
    • 3 720x Hvězdičková mince
    Odměny
    • 10x Hvězdička (210 HM)
    • 5x ZB (300 HM)
    • 60x SH (150 HM)
    • 60x SK (210 HM)
    • 5x Párty lístek (240 HM)
    • 1x 24h Kupón na pomocníky (120 HM)
    • 6x Podivuhodný strom (150 HM)
    • 6x Podivuhodný Baha strom (150 HM)
    • 4x Podivuhodný výběh (210 HM)
    • Recept na čokoládový sirup (120 HM)
    • 5x Pinkie Pie koláč (180 HM)
    • Cvičení dělá mistra (400 HM)
    • Valkýra zpívá (550 HM)
    • Nektarová párty (450 HM)
    • Řada na magickém stonku (250 HM)
    • Samolepka (30 HM)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/16
    Julinka11, kiki2305 a kerryhill tohle ocenili.
  5. roger.zmizik

    roger.zmizik Zelenáč fóra

    Obchodování a darování
    (27. 9. - 30. 9. 2016)
    [​IMG]

    Této akce jsem se zúčastnil jen pasivně - a to díky mé mentorce avotram, která mě obdařila několika dárečky, které jsem vyjmenoval již dříve. Inu, opět děkuji a všem ostatním přeji, aby dostali to, co si přáli.
     
  6. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

  7. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    Řada na magickém stonku - Ingridina písnička.
    [​IMG]
    Bonus.
    [​IMG]

    Moc pěkná akce,chtěl jsem hlavně řádek,nálepku a SK.
    Akce splněna.
     
  8. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    Tak mě vypadávátka došla. Soustředila jsem se (no dobře chtěla jsem se soustředit, ale měla jsem jiné věci na práci) na kvítí. No ale SK už mám, na tajemky vyzbyde.
    Ale zajímalo by mě, co si prozpěvuje...jsou tam tři a tři a to na mimča nestačí. Takže by doporučovala SK použít na něco jiného? Nebo ten pohled a hlas vzhůru naznačoval, co preferuje?


    Tak přestože jsem byla při této akci limitovaná spavou nemocí, není výsledek tak špatný. První obchod ignorován. Nejsem blázen, abych se kvůli BZ přetrhla. Až bude řádek, co bude dávat kupříkladu vrtačky, tož to se nad tím zamyslím.
    Z druhého jsem nestihla banánky a hvězdičky. Ostatně nějakou mi zajistí ten brek, co mi vypadl z TS.

    To já si otevřu nejspíše obchod s pagodami a chaloupkami. Dva za cenu jedné, značka aspoň tam chce člověk být sám...
    Ty ptačí se objevují. Strašidla také. Ale co ty zpívající rostlinky? To je zase zvláštní nastavení. Tak snad se objeví s příchodem klidu a míru.


    Ahoj nezmarka,
    to já jen tak, samozřejmě, že si matně pamatuji, že květiny už tam nejsou. Ale člověk nikdy neví, jestli se neobjeví. No maják mě svou přítomností opravdu nepotěšil. Snad zatím. Ale vlastně si nejsem jistá, jestli by mě potěšil jako například před nedávnem červený kufříci.
     
    lenkaborna tohle ocenil(a).
  9. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
  10. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
  11. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Akce ukončená druhý den spuštěním BB, tudíš 8.10. hotovo....a ještě něco prodáno.
    Vlastně stále se prodává a krejcárky se množí....
    Akce super.
    Z tajemnic se mi urodil konečně strom Bugenvilea.
    Na Baha další hrošík, což je super, jen jeleni nejdou...
    I tak akcička bomba...Ja su spokojna



     
  12. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]-[​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [​IMG]
     
  13. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    Opět se mi dnes podařilo vytočit krásný a skvostný výběh a to:Růžovou koňskou stáj.
    To je pro mne luxusní dárek,jsem nadmíru spokojený.
    [​IMG]
    [​IMG]
    8);)
     
  14. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

  15. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]-[​IMG]
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [​IMG]

     
  16. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]-[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]-[​IMG]

    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [​IMG]
     
  17. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]-[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]

    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [​IMG]
     
  18. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Takových zbytečných slov. Na pánvičce či v kotlíku.
     
  19. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [​IMG]
     
  20. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Aktuálně level 82, baha 145.
    A je prvního, tak nová profilovka...vanilkové velbloudy žel v těchto končinách nepořídíme. Nejsme tak schopní.
     
    jananova11 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.