archiv_deníčky

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Julinka11, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    2.9.2016

    Postup na Baha
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  2. Borůvka1972

    Borůvka1972 Vážený autor

    Jé...tak po roce jsem zjistila, že mám vlastně deníček hihihi. Tedy musím říct, že jsem tedy trubka...já na něj ouplně zapomněla.
    No ono se toho docela dost stalo i v osobním životě, takže na spisování do zápisníku nebyl moc čas.Opět jsme se přestěhovali, už v září loňského roku, takže teď to je rok..už jsme se celkem zabydleli....ale farmička nezahálela...sice nejedu na plný plyn, ale snažím se.
    Nebudu psát, co vše se mi tu za ten rok změnilo, protože vlastně ani nevím...a ani se mi nechce se šťourat v minulosti.

    Určitě přibyly nové stromy, nová zvířátka, jak stáje tak na šlechtění.
    Nové úkoly které se snažím plnit jak to jde.

    Získala jsem pár nových růžovek, jednak vlastním šlechtěním, tak při OD.
    Získala nové sousedy ...a dost nových informací ohledně hry samotné.

    Ale vlastně když se to vezme kolem a kolem, tak se toho zase tolik nezměnilo.
    Jen co by stálo za zmínku jsou nové budovy na Farmě
    [​IMG]
    Arboretum, Výrobna a Zvěřinec

    Mám zatím tři, získala jsem je za hvězdičky, dají se i koupit za FL, ale do toho nejdu.

    A
    stejně tak na Bahamce, ale ty jsou za Zlaté banánky a ty se mi zatím nedostávají, takže tam zatím nemám žádnou.

    To je asi zatím vše

    Jo, jen se mi dneska podařilo postoupit do dalšího levelu na Baha, do 300 stovky je to už jen kousek.
    [​IMG]
     
  3. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    4.9.2016

    Postup v řemesle - Alchymista - 2. stupeň
    [​IMG]

    Dokončen úkol v Družstvu: Alchymista - tovaryš
    [​IMG]

    Odemčena socha Ibišek v Opičím chrámu.
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  4. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    Naposledy upraveno: 7/9/16
    mamča50, Julinka11 a kerryhill tohle ocenili.
  5. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    5.9.2016

    Postup na Baha - 189
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  6. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]

    --------------------------------------------------------------------------------------------------

    [​IMG]

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 9/9/16
  7. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra


    ╲ ︵ ╱\
    l (◉) (◉) l
    \ ︶ V︶ /
    /↺↺↺↺\
    ↺↺↺↺↺
    \↺↺↺↺/
    ¯¯/\¯/\¯

    Koukám..že mi padlo další úložiště..fakt mám smůlu..ještě jsem to neměla úplně opravené..od posledního pádu...
    Ach jo...obrázkování mám jako relax..ale znovu to opravovat...??!!!?..Po kolikáté už... i s přechodem na GF a zpět...po páté..??!!?....Tak opravdu nevím..pokračovat..či nepokračovat..??..to je otázka..Božíčku..tak ono to nepadlo..jen to chvíli umřelo..hurááááá..já su tak šťastná...


    .•°*”˜˙·٠•●♥ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ♥●•٠·˙
     
    Naposledy upraveno: 6/12/16
  8. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    10.9.2016

    Postup na Baha - 190
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  9. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Štěstí
    (8.9. - 12.9.2016)
    [​IMG]

    Pětidenní akce na Strašidelném hřbitově. Je poměrně jednoduchá, pěstují se dva druhy rostlin + nějaká ta vypadávátka. Třetí den ráno mám hotové čtyři z pěti úkolů v Družstvu, kam se dodává, a budu čekat na vypadávátka, kterých mi teď chybí rovná stovka. Věřím, že to do pondělka napadá.

    13.9. - akce splněna v neděli, pak jsem pokračovvala v plnění Strašidelného zámku v Družstvu.
     
    Naposledy upraveno: 13/9/16
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  10. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Akce na Strašidelném hřbitově - obtížnost-nízká,takové klidné a pohodové akce mám rád,
    Hlavní odměnou byl:
    [​IMG]

    Řádek na magickém stonku s názvem - Štěstí.
    Bonus:
    [​IMG]
     
  11. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    13.9.2016

    Postup na Baha - 191
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  12. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Štěstí se zdařilo.
    Akce hotová.
    K tomu jsem se ještě posunula v úkolu Kouzelné zrcadlo do 6 -té úkolu.
    Což je pro mě super a jsem spokojená.
    A jelikož jsem se nudila, tak si udělala pro sebe i podpis k děsivce....
    Zda jej někdy použiji, to fakt nevím...Jen mi po momentálně při vložení příspěvku napadlo...



    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 16/9/16
  13. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]


    Hrošíci, nový výběh....a co udělala Julinka, koupila stáje....asi 11
    Dobře, poberdila 165 florenů...
    Jenže, z těch 11 získala jedny Červené pandy, které jí chyběli a ještě teď se ovívá, že i hroši se vyklubali. ...

    ...........................

    Mám je ...jupí
    Takové štěstí jsem už dlouho neměla, a zas jej dlouho mít nebudu.
    Jo, ale ty červené pandy jsou oboje.
    Jednou výběh III. červený a jednou ten nový výběh pro pandy červené....
    teď jsem z toho zmatená, oba jsou červený/é....
    Nu což, hlavně, že je mám....oba...:D
    K tomu i novinku a nebudu polemizovt....


     
  14. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Za úkol je dokončit projekt z dějepisu pro Julinku, a tak požádají Lennyho o pomoc.
    Potřebují stroj času, který je přenese
    a pomůže jim dostavět 3 nedokončené budovy.

    .....................

    Co je potřeba:
    13410x rákosí, 1050x vápenec, náhodné rostliny, plody stromů, zvířata

    Co můžeme získat:¨
    BZ a krejcary v závislosti na počtu náhodných dodávek, 40x Zuzino superhnojivo, 40x superhnojivo, 30x superkrmivo, 5x párty lístek, 10x hvězdička, 2x zlatý banán, 2x kupón na pomocníky (1 hod.), nálepka, Vertikální mobilita, Vstříc vítězství, Kroky rytíře, řada na magickém stonku

    ...................

    Akce ukončená 17.9.

     
  15. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Návrat do chrámu
    (15.9. - 21.9.2016)
    [​IMG]

    Po příjezdu z dovolené, kvůli které jsem vynechala minulou akci, jsem koukla na farmu a tam na mě svítila další akce. Naštěstí to není o pěstování, ale o dodávání z bahastodoly, takže hotovo za pár minut. Jen jsem teda musela nakoupit spoustu zvířat, protože s nimi jsem na tom dost bídně. Odměny z akce super, konečně nějaké ZB.

     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  16. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    19.9.2016

    Postup na Baha - 192
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  17. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    21.9.2016

    Postup na Baha - 193
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  18. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]-[​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]-[​IMG]-[​IMG]
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [​IMG]

     
  19. roger.zmizik

    roger.zmizik Zelenáč fóra

    Ve svém deníku vás vítá Roger Zmizík!
    [​IMG]
    Tento deník jsem si založil proto, abych se s vámi mohl podělit o své úspěchy, poděkování, poznatky a mnohé další. Budu jen rád, zaujme-li vás a budete-li se sem vracet.
    Nejprve bych tedy rád napsal něco o sobě. Použiji šablonu zprostředkovanou moderátory fóra, která se mi zdá docela povedená.

    • Od kdy hraji Farmeramu?
    • Na Farmeramu jsem se zaregistroval večer dne 28. září 2016, tedy necelý den před založením tohoto deníčku.
    • Kdo je můj oblíbený soused?
    • K datu vytvoření deníčku nemám žádného souseda, budu-li však v budoucnu nějaké mít, myslím, že budu rád za všechny sousedy. Nepopírám, že se časem může najít někdo, s kým si budu psát častěji, ale omezit tuto problematiku na sousedy by se mi nevyplatilo.
    • Jaký je můj oblíbený sport?
    • Aktivně nesportuji, mám však rád chůzi - pomalou, rychlou, v lese, po ulici, po pláži či na horách.
    • Jaký je můj oblíbený mazlíček?
    • Mazlíčka nemám, ale obecně mám opravdu rád pejsky.
    • Jaká je moje oblíbená hra?
    • Farmerama (přirozeně), mám však také rád hry se skrytými předměty, mají-li alespoň trošku propracovaný příběh.
    • Jaké je moje oblíbené jídlo / nápoj?
    • U jídla je to složité - platí ale, že co je sladké, to mám rád. Neznamená to však, že bych nic jiného nejedl. U pití je odpověď jednoduchá - miluji čaj s jablečnou příchutí a skořicí.
    • Co dělám když nehraji Farmeramu?
    • Když nehraji Farmeramu, tak spím, studuji, pracuji, nebo prostě odpočívám - v tichu a sám.
    • S kterou osobou bych se chtěl setkat? Proč?
    • Zatím nevím o nikom, s kým bych se chtěl setkat tak moc, že bych na to musel myslet.
    • Jaká je moje oblíbená barva?
    • Oblíbených barev existuje několik - světlounce zelená, "rezavě" hnědá, sytě fialová. Dost záleží, na co danou barvu použiji.
    • Jaká je moje oblíbená hudba?
    • Hudbu nevyhledávám, mám radši ticho.
    • Kde trávím prázdniny?
    • Prázdniny pro mě nejsou obdobím, kdy by se něco ze zajetých kolejí výrazně měnilo. Vesměs jsem doma, či venku poblíž místa bydlení, a věnuji se buď sobě, nebo rodině.
    • Jaké mám plány do budoucna?
    • Nemám žádné význačné plány do budoucna, budu však rád, pobudu-li na tomto světě ještě nějakou dobu.
    • Jak jsem se dozvěděl o Farmeramě?
    • O Farmeramě jsem se dozvěděl z internetové reklamy.
    Odkaz na mé fotoalbum naleznete ZDE.
     
    Naposledy upraveno: 29/9/16
  20. roger.zmizik

    roger.zmizik Zelenáč fóra

    Počátky na farmě
    Večer 28. září 2016 jsem se rozhodl zaregistrovat a začít hrát Farmeramu. Tutoriálem mě provedla sympatická sova Jůlinka, která mě toho hodně naučila. Základy hry jsem měl za sebou během chvilinky, a pak následovalo další seznamování s herním prostředím. Přihlásil jsem se do Školy farmářů, kde mě téměř během půlminuty dostala pod ochranná křídla mentorka avotram.
    Za splnění tutoriálu jsem si vysloužil:

    • 500x BZ, 3 600x KR, 30x FL
    • 100x Voda, 100x Hnojivo, 25x SH, 25x ZSH, 25x ZUH, 25x SK
    • 25x Salát, 25x Pšenice, 25x Mrkev, 25x Seno
    • 10x Jablko, 3x Krmivo pro slepice, 10x Slepice
    • 3x Jabloň, 1x Jabloň XXL
    • 2x Kurník, 1x Kurník II: Oranžový
    • 4x Samolepka
    • 1x Jůlinka, moudrá sova

    Mentorka avotram je dle mého opravdu skvělá, na farmě mě přivítala, nabídla pomoc a poslala několik dárečků, za což jí opravdu děkuji. Díky její obětavosti a vstřícnosti, která obzvlášť u mentorů potěší, jsem již dostal:

    • Jabloň, Jabloň XXL
    • Králíkárna, Obydlí pro ježka
    • Mrkvovo-jablečná směs
    • Zimní čarovná koule, Šťastná kráva, Quasimouso

    Na volbu dárečků může být avotram opravdu pyšná (a já stejně tak vděčný), obsahují od všeho něco - stromy a stáje se základními plody/zvířaty, speciální stáj, dekorace na rychlejší postup, řemeslný produkt na efektivnější pěstování - zkrátka nádhera.

    Během tutoriálu jsem taktéž dostal dáreček od Kubíka Kučeravého a na Kole štěstí jsem si vytočil první cenu:

    • 1x Volné zatočení (1x Jabloň XL)
    • 15x Květnatec Archerův
    Když jsem se posléze přihlásil na e-mail, zjistil jsem, že mi přišel uvítací e-mail ohledně Farmeramy. Jsem si vědom bezpečnostních rizik, a tak jsem si e-mail zaregistroval. Příjemným překvapením byl dáreček od tvůrců hry, kterým nejspíš bezpečí našich účtů leží na srdci:
    • 10x Hvězdička
    • 3x Tajemná sazenička (1x Zlatý listnáč, 2x Jabloň XXL)
    • 1x Bizon Bill, 1x Bratr vlk, 1x Mistr medvěd, 1x Nesmělý rys (kolekce 4 dekorací)
     
    Naposledy upraveno: 29/9/16
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.