archiv_deníčky

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Julinka11, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    21.8.2016

    Dokončeny úkoly v Družstvu:

    Dámská jízda
    [​IMG]

    Směr jih
    [​IMG]



    Postup na Baha - 184
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 21/8/16
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  2. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Naposledy upraveno: 22/8/16
    kerryhill tohle ocenil(a).
  3. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    Pár mých komentářů.

    Návrat vzducholodě.
    1) Cimmerman by měl radost.
    2) A mě tam chybí ten růžový králík. Nj, ten už šlechtěný je. Však světluška to zase stejně nebude.
    Proč bude anketa uzavřena až 4.? Jo, já zapomněla o víkendu se dělá, že se nedělá.
    Nemohu hlasovat neb se mi nelíbí muzika. To bych si jako budíka nedala, to bych radši nešla spát.

    Kolem světa.
    Vzývání banánu vyšlo...kdepak najít úkryt?
    Jsem zaseklá na 4. úkolu a nedochází mi, že byl už v prvním.
    pac a :-*

    Speciální donáška.
    ...čekala jsem jiné šlechtění...třeba duhové světlušky...ale jalovec bude stačit...vtipné...

    Narozeniny Farmeramy.
    A někdo s historkou zhruba jako "hraju téměř od začátku, pak jsem se závislosti zbavila, na hru si nevzpomněla ani, když mi bylo nejhůř, a jsem tu zase kvůli jednomu trotlovi z fiktivní reportáže na digitv"? Fajn, já to říkám pořád, že jsem exot, kterému není rovno :)


    Narozeninový dort.
    Bez komentáře :)
     
    Naposledy upraveno: 22/8/16
    kerryhill, Julinka11 a tomokoco tohle ocenili.
  4. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    23.8.2016

    Postup na Baha - 185
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  5. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra


    Super pohodová klasika..se štědrými odměnami..na pachmině ukončeno komplet včera 25.8. ..na nakiettě čekám na cca 100 košíků..Hotovo i na nakiettě..už včera 27./8..krásně to dopadalo..prima..spokojenost..další řádeček v nebíčku produkuje bodíky..
     
    Naposledy upraveno: 28/8/16
  6. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Život je piknik
    (23.8. - 29.8.2016)
    [​IMG]

    Konečně jednou zase pěkně jednoduchá akce jenom s pěstováním a vypadáváním. A odměny jsou taky dost dobré, namátkou třeba 150 SK. Trochu problém bude v tom, že od čtvrtka do neděle nebudu mít na farmu moc času, tak snad to stihnu splnit.

    29.8. - uff, tak právě jsem s vypětím všech sil a pomocí jednoho malého koupeného balíčku akci zdárně dokončila. Kdybych měla víc času, tak bych ji splnila dávno, ale jsem ráda, že to dopadlo aspoň takhle. Mám radost ze stonku a SK :)
     
    Naposledy upraveno: 29/8/16
    Julinka11, kerryhill a mamča50 tohle ocenili.
  7. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    orig
    [​IMG]
    ..postup na pachmině 22.8.2016..konečně jsem překročila třístovku..
     
    Naposledy upraveno: 24/8/16
  8. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

  9. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    [​IMG]
    diskuzní příspěvek:

    Ahojky..
    ..chyběl jelen..říkám si zkusím štěstí..a neuvěřitelné..hned na druhý pokus..supéér[​IMG]..no ..a přesně v té chvíli jsem měla skončit..a a rozhodně nepokoušet dál štěstí[​IMG]..neboť víme..že je vrtkavé a přelétavé [​IMG]..ale néé..nepoučitelná bl.ka[​IMG]pokračovala.. dojela Fl z první sms... zakoupila druhou..a skončila přesně podle..."Kdo chce víc..nemá nic.."..[​IMG]..no úplně nic ne..ale stáje kterých mám
    spousty..a haldy..a fůry..no prostě hodně.. ale nakonec..jsem vlastně spokojená[​IMG].. jelínka mám[​IMG]../i když zatím jen


    jednoho/..a už se u mě troubí ostošest..

    [​IMG]
    tak koukám..že netroubí..asi jsem vyfasovala nějakého lenocha..

     
    Naposledy upraveno: 6/12/16
    kerryhill, Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  10. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    [​IMG]
     
  11. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    28.8.2016

    Postup na Baha - 186
    [​IMG]

    Splněn úkol v Družstvu - Horečka farmářské noci
    [​IMG]
     
    Julinka11, kerryhill a mamča50 tohle ocenili.
  12. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    29.8.2016

    Dokončen úkol v Družstvu - Hvězdné okouzlení
    [​IMG]
     
    Julinka11, kerryhill a mamča50 tohle ocenili.
  13. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
  14. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Děsivá noc
    (30.8. - 31.8.2016)
    [​IMG]

    Další Děsivka a já pokračuju v Strašidelném zámku. Moc toho tentokrát nestihnu, tak snad bude brzo další.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  15. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    31.8.2016

    Postup na Baha - 187
    [​IMG]

    Postup na Farmě - 89
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 31/8/16
    skalara.v, mamča50 a Julinka11 tohle ocenili.
  16. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

    [​IMG]
     
  17. Julinka11

    Julinka11 Hrabě fóra

  18. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    Zelená je kráva...slimák sojový...a tati papají slimáci soju? A dělá to s nimi takový čachry jako s maminkou?

    No tak docela si dokážu představit autora téhle blbosti a docela bych mu i tyhle otázky přála ve skutečnosti...

    ...ale ta blbost, co jsem zhlédla u wiki...to snad nemůžete myslet vážně...to tomu dítěti nemůžete dát na hraní něco jiného...----- ---- ---...--- ---- .... ------ .... ----- nebo 0001011100110111000111000

    Jiný výklad:

    1) prý co se vleče neuteče aneb když nikam nejedeš, nemůžeš se vrátit...když nemáš chlapa a žiješ v česku nemůžeš mít slimáčka...ano teoretická část workshopu by měla obsahovat takové otázky jako v prvním odstavci.

    2)zelená je kráva....biftek sojový, protože jsem vegetarián...tak jaká dekorka v nebi ještě není?
    A na to, že se nějaká kráva ptala (a jakou barvu prosím tě měla?), který zviřátko mělo či nemělo mimi, to necháme plavat.

    ...jasně jsem se ptala na Nubleony a ne na nějaké křížence...tak teď už teda umělce vůbec nechápu, že jsou skoupí na vysvětlení svého díla...já bych se teda nad takovýhlemi výklady a recenzemi nebavila...ale kdepak oni. To zakážou focení...hm, a co bloky a tužky?

    To je ale blbej výklad.

    Hele, já zůstanu u toho prvního, jo? Proč se mění šnek na krávu? Protože vás u toho napadne myšlenka, který xxx to vymyslel...a jak asi vypadá něčí mozek? To se zeptáme ovečky...a ještě nám přinese dáreček.
     
    Naposledy upraveno: 1/9/16
    lenkaborna tohle ocenil(a).
  19. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    [​IMG] Najdi Lepricona a zavři ho do pokébalu.
     
    lenkaborna tohle ocenil(a).
  20. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Návrat recyklovacího automatu
    (31.8. - 6.9.2016)
    [​IMG]

    Tahle akce tu už dlouho nebyla, ale matně si ji pamatuju z dob před mojí roční pauzou. Nasbíráme vypadávátka v podobě nublonských baterií, pak do automatu naházíme přebytky ze stodoly a za baterie nám z něho vypadnou odměny. Hned při prvních dvou naplnění automatu mi vypadl jezevec a stonek + dvě dekorace, dneska ráno zbylá třetí, takže stonek mám komplet. Další ceny jsou většinou BZ, TBZ, krejcary, lípa, párty lístek atd.
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.