archiv_deníčky

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Julinka11, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    [​IMG]
    ..Tak naposledy k nám přijel Rezo se starýma odměnama..příště už budou nové..júúú..já se těším..tak jsem pálila do balónků a udělala si zásobu žetonků..něco málo přes 1500..a jsem zvědavá..za co pěkného..je budu moci utratit..
     
    Naposledy upraveno: 17/8/16
  2. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Uličnická jízda
    (3.8. - 9.8.2016)
    [​IMG]

    Další akce, tentokrát hlavně o pěstování asi 4 druhů rostlin. Zádrhel je v tom, že je možné pěstovat pouze na třech plochách, z nichž jedna je mýtina, kterou mám trvale obsazenou chlévy a kterou nebourám. Ach jo. Takže ji teda výjimečně zbourám, ale štve mě to. Navíc díky tomu, že mám tento týden odpolední směnu, tak jsem začala s rozpěstováním až v jedenáct večer. Takže se do konce s takovým tempem asi nedoplazím. Ale to je jedno, co stihnu, to stihnu.

    9.8. - tak akci jsem nedokončila, ke stonku mi chyběl jeden level. Moc mě to nebavilo, toho pěstování bylo moc a ploch málo.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/16
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  3. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    4.8.2016

    Postup na Baha - 179
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  4. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    offi
    [​IMG]
    citace z příspěvku:

    Ahojky..hezký den..
    .. akci bych shrnula jako nekonečně dlouhou..chaotickou..ubíjející pěstovačku..stonek sice už nějaký den mám hotový..ale jak mě to nebavilo..tak jsem si říkala..že u něho skončím..ale jsem zvyklá akce dodělávat až do konce..prostě mě to nedalo...a tak jsem z posledních sil..včera večer.. dokončila komplet i tuhle akci..Jinak dekorky jsou pěkné ..stonek je fajn..nakonec jsem spokojená..

    Všem přeji úspěšné dokončení..

    [​IMG]
    tajemné:
    Farma..ptakopysk..růžoví oslíci..jeřáb xl,jeřáb xxl,jedle xxl,sakura xxl,jeřáb břek..
    Baha..tygr..papoušci xxl..baobab xl,kumquat xxl,amherstie xxl,clausena,anona šupinatá xxl..

    ......

    na nakiettě jsem udělala kompletně 3 zvířátka to 4-té..pouze do 10lvlu..ale i tak to stačí..řádek mám.. dekorky navíc také..schází myslím jedna..jinak velké překvápko z tajemných mmjn..na Baha jsem odkryla Růžovou velbloudí ohradu..2 Ledvinovníky a xxl Garcínii.. jsem moc spokojená..tak alespoň takto..když už to šlechtění stojí za houby..

    ....[​IMG]....
     
    Naposledy upraveno: 20/8/16
  5. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    Zatím ještě akci plním,jdu si hlavně pro stonek,více už asi časově nestihnu.
    Je načase aktivovat zelené kapičky - SH.
    :)

    Řádek v nebi - Uličnická jízda,už je doma.

    [​IMG]
    Bonus.
    [​IMG]
    Jsem spokojen.
     
    Naposledy upraveno: 15/8/16
  6. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    8.8.2016

    Postup na Baha - 180

    (nějak se mi nedaří printscreeny. Minule jsem postoupila, když jsem sklízela na tabletu a tam mi prtscrn nejde, teď se mi zase zasekl počítač při načítání obrazovky, takže po obnovení stránky byla levelová tabulka pryč. Tak snad příště :) )
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  7. Margziam

    Margziam Stará škola

    Uličnická jízda​

    (3. - 9. 8. 2016 v 14:00)
    ofi

    [​IMG]

    Tuto akci jsem nedělala, ani na farmu nechodila.. Dle rady matlafouska jsem raději četla Bibli.. více ležela a spala.. s bolestmi..
    Stejně to nebylo nic pro mě.
    Nahatý dětský tělíčka s hlavičkama koz a prasat.. s kopytama či paznehtama (nebo čím) na konci rukou a nohou..
    obtížnost prý střední, ale asi jen podle toho, jak to bylo obtížný pro programátory..

    Jak psal slootr při minulé akci v diskusi:
    "Jak tak koukám na to, jak kdo plní, nemohu se ubránit dojmu, že bychom si obtížnosti akce neměli všímat. Skoro to vypadá, že ta obtížnost ukazuje jen to, kolik práce měli s přípravou akce programátoři.
    Tady bylo víc animací, tak jim to holt přišlo těžší než ten vrak, kde se jenom vlnily řasy."

    Kubík si zatím trochu odpočal a teď mi dal pomocníky na 2 hodiny, tak jsem je aspoň využila na sklizení všeho všude.. a nakrmení zvířat a pár výroben na plochách.. Jestli neusnu, tak je ještě využiju na slepice na mýtině..

    Děkuji moc všem za poslané dárky a chci se omluvit všem hodným sousedům, že jsem jim neposílala padátka ani jiné dárky.. a ještě asi nějakou dobu to zvládat nebudu.. 6. 9. mám do nem. na operaci, ale je toho všeho víc, ne jen ta jedna věc, takže... ​
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  8. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    [​IMG]offi
    17./8....Koukám..že akce ještě jede.. já a myslím že už asi každý..má dávno hotovo..byla to taková jednohubka..dokonce i do globálu bylo dodáno takovým fofrem..že jsem mimo těch 10000 protihodnoty u husy..co byly navíc.. nestačila nic dalšího přihodit..ale myslím..že ten globál naskákal hlavně po splnění osobních úkolů..Hotovo na obou farmách..dekorky do řádku dostaneme po uplynutí akce..

    Dekorky dorazily v pořádku..a stoneček už funguje..

    [​IMG]

    [​IMG]

     
    Naposledy upraveno: 20/8/16
  9. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    [​IMG]
    ..chtěla jsem nakoupit superkrmivo .,,ale po zbytečném prošlechtění cca 300ks..co jsem měla namleto..jsem byla tak znechucena výsledky..že jsem nakonec nekoupila nic..už se to táhne několikátý Bům...a je to horší a horší..dokonce to už skoro nepřeskakuje ani u těch nižších šlechtěnců..no nic..ušetřím na superku..ale tak nějak nechápu tu strategii..pokud je to záměrné..osobně bych volila jinou..stačilo by aby mi sem tam něco vypadlo..co mě potěší a určitě nějaké superko koupím..takhle nějak nevidím důvod investovat..
     
    Naposledy upraveno: 17/8/16
  10. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    13.8.2016

    Postup na Baha - 181
    [​IMG]

    Odemčen Přístav v Opičím chrámu.
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  11. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Letní senzační hry
    (12.8. - 18.8.)
    [​IMG]

    Akce, která je o dodání zvířat nebo jejich šlechtěnců. Splněno během dvou minut. Takové akce já ráda :)
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  12. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

  13. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    14.8.2016

    Odemknuto nové řemeslo - Alchymista
    [​IMG]

    Dokončen úkol v Družstvu - Alchymista - učeň
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  14. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    15.8.2016

    Postup na Baha - 182
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  15. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Dnes se mi podařilo na Kole štěstí,vytočit přímo královské odměny,tři pokusy a z toho 2x Jackpot.
    Růžový - Bobří hrad - hurááá,můj první,radost OBROVSKÁ.
    [​IMG]
    Ptačí chaloupka,také moje první,už jsem ani nedoufal že jí získám.
    [​IMG]

    Takové štěstíčko dnes na kole štěstí.
    [​IMG]
    Velmi krásné odměny pro mou Farmu.
     
  16. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra


    [​IMG]
    Ahoj farmáři..
    offi
    od 15.8. 00:00 hod. do 21.8. 23:59 hod.
    ..bude kapitán Koruda hledat ztracený pirátský poklad a potřebuje tvoji pomoc! Vydej se na moře a získej každý den dárek zdarma. Na konci tě čeká i speciální dárek!

    ..snad nezapomenu..

    15.8. 16 parfémů..
    16.8. kupón na 24h
    17.8. 8x superkrmivo
    18.8. 20x Zuzinoultra
    19.8. 20x Zuzinosuper
    20.-21./8. 20hvězdiček
    a
    Král kořisti
    [​IMG]

    1500krejcarů/12hod


    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/8/16
  17. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    19.8.2016

    Postup na Baha - 183
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  18. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    [​IMG]
    offi
    ....Abych mohla říct..že jsem se zúčatnila.. zakoupená 1 sms..30Fl jsem měla..mmnt mám na Baha 8 sazeniček a totéž na Farmě..a uvidím..víc asi sms kupovat nebudu...spíš si počkám na hrošíka...No houby..vzhledem k tomu..že z první sms..nic..ale vůbec žádná novinka..tak jsem pochopitelně poslala ještě 1 sms..a myslím..že kdybych poslala ..3 ..4 a já nevím kolikátou..tak to bude stejné..nový strom..ani jeden..na farmě jsem na to zvyklá..ale na Baha..mě alespoň jedna ..vždy vyrostla.. tentokrát bohužel... nic.. písnu sem..zhruba.. co mi vyrostlo:

    Farma:
    5x sakura xxl
    1x kowhai xxl
    2x kowha xl
    3x dřín
    2x lokvát xl
    1x třešeň xxl
    1x hrušeň xxl
    1x kdoule xxl
    1x jedle xxl
    1x slivoně xxl


    Baha:

    8x clausena
    1x banánovník xxl
    1x mandarinovník xxl
    1x cesmína paraguayská xxl
    1x mombín xxl
    1x tomel xxl
    1x anona šupinatá xxl

    1x acai palma xxl
    1x pandánová palma xxl

    1x amherstie xxl
    1x garcinia xxl
    2x baobab xxl
    2x avocado xxl
    1x kakaovník xxl

    4x ledvinovník západní xxl
    2x rolinie

    + něco xl a něco normal..

    ..takže co se týká ceny ..dalece přesahuje mou investici..ovšem co se týká potřebnosti..nevím..
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 20/8/16
  19. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Tajemné sazeničky
    (19.8. - 21.8.2016)
    [​IMG]

    Je tu jedna z mých oblíbených miniakcí - Tajemné sazeničky. Jako už tradičně jsem neodolala a koupila balíček 15 sazenic na farmu a 15 na Baha. Tady jsou výsledky:

    Farma: kowhai XXL, 2x lokvát XL, 2x lokvát XXL, mandlovník XXL, dřín, 3x anjou hrušeň, 2x slivoň trnitá XL, 2x sakura XXL, bugenvilea - velká spokojenost, povedla se novinka (hrušeň anjou) a to hned 3x, pak jednou novinka z minula (bugenvilea) a kowhai XXL, která je vlastně novinka jako XXL, ale já ji neměla vůbec.

    Baha: amherstie XL, 5x amherstie XXL, 3x grapefruit XL, grapefruit XXL, garcinia XL, garcinia XXL, baobab XXL, clausena, nolina - tak tady to je slabší, potěšil akorát baobab XXL, teprve druhá clausena (bylo na čase, bo je v tajemkách naposled) a hlavně teda jedna novinka (nolina). Jinak se mi nějak přemnožily amherstie, asi proto, že jsou v tajemkách taky naposled.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  20. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.