archiv_deníčky

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Julinka11, 25/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Margziam

    Margziam Stará škola

    ..:: Fotbalové finále ::..
    (8. 7. v 14:00h - 10.7.2016 v 22:00h)

    ofi

    Dali nám fotbalovou akci souběžně s nublony. Začala zároveň s BabyBoomem nublonů, mám dojem..
    Přestože jsem měla nublony hotové celkem brzy a času bylo do 22 hod. dneska dost, nezvládla jsem to.
    Ani jsem nezačínala, protože na to nemám ani tolik rostlin, ani zdraví, ani nic..

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Píšou, že obtížnost je nízká - ale na mě je příliš vysoká.
    Na 1 květinový míč, bez něhož není možná hrát, jsou zapotřebí plodiny (kterých moc nemám)
    v protihodnotě 17500, jestli dobře rozumím,
    za to můžeme získat max. 5 hvězdičkových mincí, nebo jen jednu na začátku hry výkopem z úvodního postavení
    (jestli tomu dobře rozumím)..
    V každé hře máme 5 pokusů (míčů) - tomu nerozumím, jak to myslí, ale stejně..
    V případě, že přihrávku zachytí soupeř (protihráč v červeném kruhu), míč je zničen (asi ho sežere, nebo nevím)..
    Přitom na dekoraci je zapotřebí 50 mincí a na ostatní věci: 4x15, 20, 4x30, 50 mincí...

    Někteří spoluhráči i protihráči se pohybují po stanovené trase, takže je třeba přihrávku správně načasovat
    a to já nezvládnu, když jsem zpomalený film..

    Takže sem dám aspoň animaci z ofika - na památku - abych viděla, jak to vypadalo...

    [​IMG]

    Raději mám fotbálek z minulého století a tisíciletí, který jsme hrávali, a kde nebylo zapotřebí
    načasovávání přihrávky a nebyli pohybující se protivníci..

    [​IMG]
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  2. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    [​IMG]
    offi
    Diskuse klik...hotovo komplet i na nakiettě .. tam se mi dokonce nějak povedly 4 dekorky..

    ......
     
    Naposledy upraveno: 6/8/16
  3. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    11.7.2016
    Level 25 na Baharame
     
  4. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    12.7.2016
    Level 59 na Farme
     
  5. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Štěstíčko se na mne usmálo a ze čtyř podivuhodných výběhů,z akce-Přátelští vetřelci-
    se mi vyklubal krásný a toužebně očekávaný - Výběh pro tygry!!!
    Dale pak dvakrát - Jezírko pro plameňáky,měl jsem 1x
    a žlutý Butik s plavkami.Štědrá to nadílka.
    Jsem za vše moc rád.
     
  6. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    13.7.2016
    Level 26 na Baharamě
    Při akci, ve kterém byla zvýšena šance na upgrade výroben a stáji z párty kolotoče jsem vyhrál červený upgrade na továrnu na žebříky a oranžový upgrade na vraní úkryt
     
    Naposledy upraveno: 15/7/16
    doben a krakoramaja tohle ocenili.
  7. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    14.7.2016
    červené vraní hnízdo
     
  8. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    15.7.2016
    Level 60 na farmě
    Level 27 na Baharamě
     
  9. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    [​IMG]
    15.7.2016-21.7.2016
    Akce Ztroskotaná lod, ve kterém pěstujete pohanku a z ní vyrábíte rybí krmivo, kterým pak odhalujete vrak lodi
     
  10. Branchy

    Branchy Rádoby autor

    [​IMG]
    15.7.2016-17.7.2016
    Miniakce Stájbola, ve kterém máte možnost získat speciální stromy
     
  11. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    15.7.2016

    Postup na Baha - 173
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  12. Margziam

    Margziam Stará škola

    Stájbola - Zvláštní stáje
    (15.7.v 14:00h - 17.7.v 22:00h)
    ofi

    [​IMG]

    Strom - bola, Stáj - bola,
    bola, bola, už nie je..


    Ešte nám chýba výrobňa - bola
    aby tiež bratia Slováci mali niečo
    vo svojej reči
    (jestli to překládám správně)

    U toho "bola" se mi připomíná písnička, kterou jsme kdysi zpívali, myslím ještě ve škole..:

    Anička, dušička, kde si bola,
    že si si čižmičky zarosila?

    Bola som v hájíčku,
    žala som travičku,
    duša moja, duša moja.

    A ja som po tri dni trávu kosil,
    ešte som si čižmy nezarosil.

    A ja som hrabala,
    Teba som čakala,
    duša moja, duša moja...

    **************************************************************

    Pouliční prodejce doktor Marigold se u Poláků jmenuje Nagietek a nevím, jak v jiných zemích..
    Marně si lámu hlavu, kterému zvířeti patří ta jeho hlava.. jestli hrochovi.. nebo kterému???

    Ale tentokrát mě potěšil. :)
    Měla jsem nastřádáno 33 FL, tak jsem mu dala 30 na 2 stáje a on mi za to dal:
    1x jezevčí doupě (moje první) a 1x kotec pro sviště (můj třetí)
    Tak moc a moc díky!!! :)

    P. S.
    Trochu hodně mi ten domek na kolečkách s těmi stájemi připomíná králíkárnu
    u babičky, i co jsme kdysi měli na zahradě u domu taky..
    Akorát, že ta neměla kolečka, ale nožičky.. :)

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 15/7/16
    mamča50 tohle ocenil(a).
  13. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Ztroskotaná loď
    (15.7. - 21.7.2016)
    [​IMG]

    Tuhle akci jsem zatím neměla moc čas pochopit, takže si pěstuju akční kytky a snažím se dodávat do úkolů. Podle všeho ale musím napěstovat, pak z napěstovaného a vypadávátka koupit rybí krmivo a díky tomu se mi otevřou nové okýnka, do kterých to dodám. Uf. No tak vzhůru do toho.

    17.7. - musím přiznat, že tahle akce jde plnit extrémně pomalu. Červi vůbec nepadají, a to jich má být, pokud nechci projet úplně všechno, tak nejmíň přes 1000. To v životě nemůžu zvládnout, zvlášť když z akční kytky to nepadá. Pěstování je o něco lehčí, zvlášť, když jsem si včera vytočila na párty kole 100 % do stodoly. Tak jsem zvědavá, kam se dostanu, zatím mám hotovo 24 %.

    20.7. - nejde to. Tahle akce je opravdu hodně nepovedená. Dodávání nemá konce, navíc červi nepadají. Den před koncem akce jsem na 42 % a to přeskakuju odměny, které nepotřebuju. To zase RT něco vymyslel :(

    21.7. - akce je už skoro u konce a já končím na 53
    %. Stonek je v nedohlednu, i když přeskakuju co se dá. Takže to vzdávám a končím.
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  14. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    16.7.2016

    Postup v řemesle - Marmeládník 4. stupeň
    [​IMG]

    Dokončen úkol v Družstvu - Marmeládník 4
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  15. Pachmina

    Pachmina Komisař fóra

    [​IMG]
    offi
    Celkem zajímavá akce o Hledání pokladů..ovšem také dost náročná na pěstování a vypadávání padátek..v tomhle případě červíků..tentokrát..zcela poprvé jedu akci jen na pachmině..a to hlavně kvůli kombajnu..který nemám..na nakiettě dokonce ani žádné kupóny..a kombajny z akcí mám také vybrané..a pěstovat kolem 40.000 akční kytky ručně..to bych nezvládla..na pachmině mám nějaké kupóny a také v úkolech se něco najde..takže tady to půjde v pohodě..akce je objemná..proto se budu snažit splnit nejprve svoje priority..což je nálepka..stonek..2-hé dekorace..a ještě jednu starou dekorajdu..i když ji mám...a pak eventuelně další..pokud zůstane čas..uvidíme..je zcela dobře možné..že neudělám ani to..co jsem si předsevzala..Je 2 den akce..jde to pomaloučku..mám hotových prozatím pouhých 22 procent..a mmnt jsem si zcela pitomě posuperhnojila zbytečně celou hlavní Bahamu...no co se dá dělat..připíši to ke ztrátám..nebyly první..ani poslední..

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 18/7/16
  16. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    [​IMG]
    Před rokem jsem do jednoho vlákna psal radostnou zprávu.
    Postup do stého levelu,nyní po roce navýšil o krásných-
    45.Lvl,mé předsevzetí je k tomuto datu,rok 2017.
    Dosáhnout dvoustý lvl.
    :)

     
    Naposledy upraveno: 17/7/16
  17. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    19.7.2016

    Postup na Baha - 174
    [​IMG]
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  18. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ztroskotaná loď
    (15. - 21. 7. 2016 v 14:00 hod)
    ofi

    [​IMG]
    [​IMG]

    Obtížnost akce "střední"? Ne. "Pro mnohé nesplnitelná a od prvního pohledu odrazující akce"

    Napěstovat 37.800 ks pohanky [​IMG] a nasbírat 1.820 stonožek (červů na háčku) [​IMG] ([​IMG] )..
    abychom za ně koupili 140 ks krmiva pro ryby [​IMG] od prasečího potápěče Hamiltona [​IMG] ..
    abychom za ně odstranili řasy [​IMG] a pořídili klíče [​IMG] na odemknutí truhliček s poklady [​IMG] ..
    se podařilo jenom některým vzácným jedincům - zde od jednoho z nich: [​IMG] ...

    Koukala jsem se na ten celý herní plán vraku lodi - hodně zmenšený - a bylo mi z toho na nic..:
    [​IMG]

    V diskusi na 4. str. BigClick nám dal k dispozici kratší cestu ke stonku (díky moc!!):
    [​IMG]

    Tak po začátku klikání "rovnou za nosem" a přečtení si tohoto návodu na foru (kde už bylo mnohem více stránek)
    jsem zkusila v té téměř nekonečné spleti všeho možného hledat tu nejkratší cestu (bez tužky a čtverečkovaného papíru
    - nevím, kde a jestli vůbec ho někde mám -.

    Ale - včera večer (19. 7.) utáhli kohoutky a dneska (20. 7.) v tom pokračovali..
    Zatímco ze začátku ze 4 ploch pohanky byly červi na 3 krmiva, včera večer už byli jen na 1 krmivo.
    A dnes ze 3 ploch růži a 1 plochy mochyně nebo čeho (už nevím jistě, bylo to z nejdelších) byly jen 4 krmiva.. :(

    Takže - blaze těm, kteří skončili rychle a mají už hotovo.. chudáci my, kteří dřeme až do konce.. :(

    Krabíci [​IMG] a chobotničky [​IMG] jsou fajn,
    dávají ty nejlepší dárky - spolu s bedničkami s řádkem stonku a dekorkami na něj,
    ale cesta k nim je svízelná a stojí mnoho rybího krmiva a na ně asi většinu požadovaných červů a pohanky.. :(

    ******************************************************

    Z 1 TCH v pralese jsem dostala oranžový výběh s opicemi..... lišta akce ukazuje 59 % (20.7.2016 v 23:10)

    Závěr - 21. 7. 2016 v 13:23h:

    Vrak lodi "téměř" vyklizen, stonek už stonkuje (jak tu začali někteří pěkně říkat :) ),
    podařilo se získat i TS na Baha a 10 SK na konci vraku,
    Ještě tam ale zůstali 1 krabík s 6 SK, 1 chobotnička s 8 SK a poslední chobotnička s 2 ZB
    a klíče s bedničkami, které nebyly tak nutné a daly se vynechat bez lítosti
    (1 starší dekorku jsem na začátku omylem vzala, když jsem myslela, že je potřebná do stonku)
    a docela velké množství pěkné travičky, které tu říkají "mořské řasy" (ty, které jsem vídala v moři, vypadaly úplně jinak).

    Zůstalo 9 stonožek ("červů na háčku" s mnoha tlustýma nohama a bez háčku) a 1.814 pohanky.
    Zkoušela jsem ještě pšenici a třtinu, ale z několika sklizní pšenice a 2 skl. třtiny jen 3 červi před koncí akce.
    A už je za 2 minuty konec.
    Ztroskotaná loď je vyklizená z 68 % - jak mi ukazuje pašík ve skafandru v levé liště nahoře..

    Děkuji moc a moc všem, kteří mi posílali padátka. Bez nich bych to vše neměla..
    Příště bych prosila akci s obtížností "nízkou", když "střední" vypadá takto..
     
    Naposledy upraveno: 21/7/16
    mamča50 tohle ocenil(a).
  19. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    Děsivá noc
    (20.7. - 21.7.2016)
    [​IMG]

    Je tu úplněk a s ním další Děsivka. Pokračuju v plnění Strašidelného zámku, zatím mám hotovy tři úkoly plus jeden podúkol u čtvrtého.
     
    Julinka11 a mamča50 tohle ocenili.
  20. Janie83

    Janie83 Pilný autor

    22.7.2016

    Postup na Baha - 175
    [​IMG]
     
    Julinka11, Pachmina a mamča50 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.