Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    • Prosím nevkladaj viac príspevkov pod seba.Keď chceš niečo dopísať alebo zmeniť,použi u svojho príspevku voľbu upraviť,ďakujem
    Prosím chybí mi 20 komiksových knih kdo mi pošle prosím nick pinda-ada. Moc díky všem

    Murko24 mě chýba keď by si bol taký laskavý, ďakujem pekně.

    Květa54 kdyby si byla tak hodná, mě chybí ještě asi 10 knih, díky moc
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  2. Murko24

    Murko24 Pisálek fóra

    Komu chýba kniha ešte 1 mám pošlite holuba.
     
  3. kouboj01

    kouboj01 Pisálek fóra

    Ak niekto potrebuje ešte knihu nech pošle holúbka
     
  4. hudjana

    hudjana Zelenáč fóra

    Ahoj, moc prosím, může mi někdo poslat komiksové knihy, ještě mi jich pár chybí. Moc děkuji. hudjana
     
  5. Radoslav-Vrabel

    Radoslav-Vrabel Rádoby autor

    Ahojte ešte mam 4 volné darčeky.Kto potrebujete napíšte.
     
  6. ondra.309

    ondra.309 Zelenáč fóra

    Prosím, může mi někdo poslat komiksové knihy, ještě mi jich pět kusů chybí.
    Děkuji, ondra.309
     
  7. Evina270

    Evina270 Rádoby autor

    Také prosím o 5 kousků knížeček..moc děkuji,oplatím při příštím úkolu.
     
  8. Pogi526

    Pogi526 Zelenáč fóra

    Ahojte kto má ešte voľný komix chýba mi už len 6 ks, pomôžte prosím... nick Paholok
     
  9. karinkakarinkova

    karinkakarinkova Zelenáč fóra

    prosim chy bi mi 5 knih moc dekuji
     
  10. rastislavvarga

    rastislavvarga Zelenáč fóra

    prosím, prosím, ještě chybí několik knih, kdo má volný dárek, můžete poslat? díky všem
     
  11. eufrozka

    eufrozka Rádoby autor

    Ahoj,
    mám ještě 3 volné dárky tak do potřebuje pošlete mi holoubka
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
  12. teta65

    teta65 Pisálek fóra

    Ahoj, moc prosím o komiksy, ještě mi jich chybí 5. Každému kdo pomůže moc děkuji. :)

    Děkuji všem, kdo pomohli a poslali komiks. Nakonec sem musela dokoupit 4 knihy, protože jsem měla vyčerpaný počet dárků. Ještě jednou děkuji všem kdo na mé SOS odpověděli. ;)
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
  13. jandak

    jandak Rádoby autor

    mám ještě 6 volných dárků pošlete holoubka
     
  14. karinka20

    karinka20 Zelenáč fóra

    chybi mi jeste 6 knih kdo muzete prosim poslete moc dekuji
     
  15. Maauu

    Maauu Pisálek fóra

    • Povolené je mať tu jeden aktívny príspevok za deň.Ak sa rozhodnete napísať ďalší príspevok v ten istý deň, tak si ten predošlý zmažte, ďakujem
    Pokud je nějaký dobrodinec, kterému ještě přebývá komiks, nepohrdnu jím :)
    Děkuji moc předem.

    Moc děkuji všem přispěvatelům....DÍKY VÁM JE HOTOVO :-D
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  16. haloween

    haloween Pisálek fóra

    • Povolené je mať tu jeden aktívny príspevok za deň.Ak sa rozhodnete napísať ďalší príspevok v ten istý deň, tak si ten predošlý zmažte, ďakujem
    Ahoj lidičky. Chybí mi 47 komiksů. Prosím...prosím....posílejte.....jinak to nedám... :-( Děkuji

    prosím...prosím...ještě pár knih...jinak to nedokončím...děkuji

    prosím...ještě 4 knihy...SOS
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  17. Bílíjoe01

    Bílíjoe01 Zelenáč fóra

    • Povolené je mať tu jeden aktívny príspevok za deň.Ak sa rozhodnete napísať ďalší príspevok v ten istý deň, tak si ten predošlý zmažte, ďakujem
    Ahoj moc prosím o komiksy,chybí mi jich 30 :/ . Díky

    Akci jsem nestihla kvůli 3 knihám,dnes vůbec nepadaly (z brokolice 17 kusů).. Posílali jste ,ale limit na dárky vše zmařil.Chci Vám všem moc poděkovat, takovou solidaritu jsem nečekala. Moc děkuji.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 16/9/14
  18. Lenka*14

    Lenka*14 Pisálek fóra

    ahojte farmári, chcem sa Vám poďakovať : janibu1, evulik011, kouboj01, Radoslav-Vrabel, 1quick, marublaha, ziggystardust, Květa54, -kolča-, .hrach. a -Lenka34- za knihy, ktoré ste mi poslali, veľmi mi to pomohlo, no nakoniec som si 6 dokúpila (nabudúce takto floreny míňať nebudem, nestojí to zato) a päť minút pred 14 som komix dokončila ... bez Vás by to nešlo ... :)
    jandak a Pavlahan - aj Vám ďakujem aspoň za snahu mi poslať knihu
    Bílíjoe01 a haloween - Vám už sa nedalo poslať knihy, asi ste už mali za dnešok viac ako 20 darčekov ... mrzí ma to :(
     
  19. Adamiste

    Adamiste Perspektivní autor

    • Povolené je mať tu jeden aktívny príspevok za deň.Ak sa rozhodnete napísať ďalší príspevok v ten istý deň, tak si ten predošlý zmažte, ďakujem
    Ahoj, také posílám velké díky Golicka, lenka290e, 6luc001, princeznaHrdlicka, princMesiac, princeznaHviezda, hajas, Simonecka a také všem svým sousedům. Díky vám všem, vyšlo to!!! Ale BP bych ráda vzkázala, že takovou mizérii s vypadávátky jsem ještě nezažila. nechápu to - jsem lvl 93, poháry mám na 29/30, snědla jsem kdejakou zavařeninu, hrála a sklízela jsem fakt poctivě - tak proč tak utažené kohoutky? Opravdu vám těch pár florenů za dokupované komiksy stojí za ty hrou zklamané hráče?
    Každopádně ale znovu díky všem - nejen za komiksy, ale také za to vědomí, že pořád jsou na světě hodní lidi, ochotní pomoct. Jste bezva!!
     
    Naposledy upraveno: 16/9/14
  20. losiksobik

    losiksobik Komisař fóra

    Hledám hráče z trhu BG na výměnu 7 bílých nevinností za jednu velikonoční marmeládu nebo MJS nebo MPS :)))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.