Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Ahoj, sháním: Jízda na kolejích, Mléčný koktejl bar, Stánek se zmrzlinou, Zmrzlinový kanón a John Citrón. Mohu nabídnout : Křeččí past ,neon. stáje: husy, koně, prase, rys, krůta, myš, žralok a anakonda. V případě zájmu pište holoubka --Sheron1-- Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/23
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Do šedivých řádků sháním:
    Útulná netopýří věž
    Kousky dortu

    Teď jsem vymetla Květinové melodie, Křeččí pasti a JC... (ale jupí, sehnala jsem ve Vzducholodi 2 dekorace Závěrečnou stromkovou zkoušku a Na farmu přichází Santa...takže jedna Větev na Stonku zezelenala :music:)
    ...ale i tak si myslím, že se něco na mé Farmě najde k Vašemu užitku ;)
     
  3. il.ja

    il.ja Pilný autor

    scháním javor babyka vyměním za jakýkoliv xxl strom nebo osiku
     
  4. enrikea

    enrikea Aktivní autor

    zdravím,nemá prosim někdo na víc strom lepidodendron?:(
     
  5. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    zdravím sháním dekorace..úžasná beruška,studená koupel,motýlí styl,koulovaná,šišvorky,cadie v utajení,kukuřičný piknik.Děkuji
     
    Naposledy upraveno: 5/8/23
  6. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    Zdravím nabídne někdo dekorace : zdobení dortu, kousky dortu
    fotobomba, žabí fontána
    sezonní úklid, psí fontána
    dále jablečnou a brusinkovou šťávu
    odstíny azurové
    když budeme mít někdo staré dekorace, pošlete holoubka a určitě se domluvíme. :)
     
    Naposledy upraveno: 5/8/23
  7. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    ahoj,
    trochu se mi nedostává švestek XXL, tak jsem dala nějaké nabídky do vzducholodi, předem díky za výměnu. kdyby chtěl někdo za řemeslné produkty, pošlete prosím holuba. příležitostně kouknu. děkuji. hezký víkend
     
  8. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Prosím, nemá někdo navíc Želvu nádhernou, popř. Olivovník sv.Heleny?


    moc děkuji : michalka59 a mituli
     
    Naposledy upraveno: 5/8/23
    michalka59 tohle ocenil(a).
  9. charina

    charina Perspektivní autor

    Ahoj,
    má někdo dekoraci "Kousky dortu?" Na kompenzaci se domluvíme, děkuji.
     
  10. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Prosím, nemám štěstí na druhého šlechtěnce, sháním růžové výrobny - krabice, parfumerie, sýrárna, houpací sítě, včelín, bio-lep laboratoř, bobří pila, butik s plavkami, koberce, keramická dílna, flabella, trezory, solární panel. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Sháním dekorace: Tancuj, tancuj, předváděj; Jednoruká gorila; Hop. Hop. Au!; Skleníková sláva; Kouzelné zahradničení; Tanec v rytmu; Osminohý poklad; Sněžný cherubín; Auvajs!; Vyvážená strava; Melounové neštěstí; Přátelé od táboráku; Hra na obě strany, Medvědova drť, Arktické prázdniny, Sezónní lahůdky, Sladké pokušení, Expres na severní pól, Vanilkové potrubí, Jahodové potrubí, Úklid hřbitova, Školení servírky, Žonglování se sudem

    Mám dost na výměnu, nové stromy a výběhy - franklinie, olivovník sv. Heleny atd. ; zakřivený strom, tekoma vzpřímená, žakaranda, strom Metuzalém, strom štětkovec, štětkovník, akácie sivozelená, stromy z děsivého světa, kukačka kohoutí, okapi, mrože, kakapo, quokka, hadilov písař, luskoun, stáj pro agamu, gekona, sojku, bílý topol, chlév pro nemrtvé ovce, kaktusovou svíci, mongongo, ořechovec hořký, láhevník, pouterii, strom přání, Slopepointský strom, bombax, boojum, kapličkový dub, opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, dvouslivák ježatý, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, havýše, biom pro strašilky, perličky, růžové stáje, červené stáje a výrobny, andulka, nártoun, dekorace křeččí past, nemrtvý poklad atd. :) T.
     
  11. mituli

    mituli Polobůh fóra

    posílám
     
    fujtajblinka tohle ocenil(a).
  12. Jana8719

    Jana8719 Zelenáč fóra

    ahojky, nemáte prosím někdo navíc ptáka kivi, kterého byste mi mohli darovat? Děkuji
     
  13. GreenShadows

    GreenShadows Pisálek fóra

    Ahoj nemáte někdo veverku v krabici nebo lovce přízraků?
    děkuji :)
     
  14. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Do šedivých řádků sháním:
    Útulná netopýří věž
    Kousky dortu


    Včera jsem vymetla Květinové melodie, Křeččí pasti a JC... (ale jupí, sehnala jsem ve Vzducholodi 2 dekorace Závěrečnou stromkovou zkoušku a Na farmu přichází Santa...takže jedna Větev na Stonku zezelenala :music:)
    ...ale i tak si myslím, že se něco na mé Farmě najde k Vašemu užitku ;)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  15. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    Ahojte, chcela by som poprosit asi skor dlhsie hrajucich farmarov a pravdepodobne tych, ktori maju mozno viac fariem. Nie je to otazka zivota a smrti, len mam zopar sivych riadkov, ktore by som chcela zaplnit, aby tam nestrasili...;)
    Tak ak by sa niekto nasiel, kto pomoze, budem velmi rada a vdacna. Nebranim sa ani vymene, len dajte vopred vediet prosim, co by ste za dekorky chceli. Dakujem

    Riadok: Vánoce 2013 / Vianoce 2013:
    Rarášek / Vianočný čertík
    Vánoční morous / Vianočný frfloš
    Perníkový domeček / Chrumkavá chalúpka

    Riadok: Komiks #2:
    Kurz létaní / Kurz lietania
    Zuzino letadlo / Renátkino lietadlo
    Střemhlav / Strmhlavý let

    Riadok: Mazaný Lišák / ľstivý:
    Horká lázeň / Termálny kúpeľ
    Madarské barvy / Madˇarské Farby
    Vířivka / Vírivka

    Riadok: Komiks #3:
    Borsty a.s. / Dodávateľ energie
    Prírodný energetický nápoj / Bio-energetický nápoj
    Stávka! / Štrajk!

    Riadok: Narozeninová párty 2015 / Narodeniny 2015:
    Teleportační paprsek / Teleportačný lúč

    Riadok: Maják / Maják láka
    Miluji Švýcarsko / Milujem Švajčiarsko
    Alpská čokoláda / Alpská čokoláda

    Riadok: Nový Rok 2015 / Nový Rok 2015:
    Sýrové fondue / Syrové fondue
    Večeře pro tři / Večera pre troch
    Filmové myšky / Filmové myši

    Budem vdacna za ktorukolvek z tychto dekoriek. Dakujem.
     
    Mikeš tohle ocenil(a).
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    duna.duna1 kľudne pošlem,ale asi nemám ani jednu,začal som hrať o rok pozdejšie, ako je rok v poslednej.
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  17. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj, má někdo prosím Slizký mlýn nebo Žárovka černého světla a Bublinka?
     
    Naposledy upraveno: 5/8/23
  18. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Sháním Jízda na kolejích, Mléčný koktejl bar, Stánek se zmrzlinou, Zmrzlinový kanón a John Citrón. Mohu nabídnout : Křeččí past ,neon. stáje: husy, koně, prase, rys, krůta, myš, žralok a anakonda. V případě zájmu pište holoubka --Sheron1-- Děkuji.
    Kompenzace se jistě najde.

    Moc děkuji
     
    Naposledy upraveno: 5/8/23
  19. Jana8719

    Jana8719 Zelenáč fóra

    ahoj, nemáte někdo navíc na poslání ptáka dodo, ocelota nebo mrože? Strom by se mi hodil tulský. moc děkuji
     
  20. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Včera jsem ti poslala ptáka kivi a ani jsi neodpověděla
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.