Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prosím nemá někdo kouzelné zahradničení? Třeba za deštník,nebo podobné-děkuji.Ještě mi schází auvajs-moc díky,
     
    Naposledy upraveno: 3/2/23
  2. EF78

    EF78 Pisálek fóra

    ahoj,
    prosím nemá někdo na víc výběh: Beruška, Jelen, Nártoun, Andulka, Gekon, Lasička, Jak?

    děkuji
     
  3. Rosmas34

    Rosmas34 Rádoby autor

    Hledám růžovou pštrosí farmu. Nabízím za ni výrobnu prachového peří.
    Nabídky holoubkem, děkuji.
    Rosmas34
     
  4. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Nabízím růžový rybník s japonskými kapry, vyměním za růžovou bobří pilu (dílna).
    Také nejdříve nabídky holoubkem, dříve nic neposílejte, děkuji.
    hudy536
     
  5. -spacák-

    -spacák- Zelenáč fóra

    ahoj ,, chtěla bych poprosit o jednu dekorku, závěrečná stromková zkouška ,, a nabízím hlavně začínajícím dekorky od 1000BZ
     
  6. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky sháním dekorace
    na farmu přichází santa
    závěrečná stromková zkouška
    suvenýr sezoního ovoce
    ledová hra
    zelenáč na ledu
    pokud by někdo měl navíc moc,moc prosím ,nestihla jsem v akci
    pište co zato děkuji
     
  7. Ledvinka01

    Ledvinka01 Pisálek fóra

    Ahojky, nenašla by se tu dobrá duše, která by měla v inventáři zbytečně stáj Jaka, Mloka skvrnitého nebo Kamzíka? A ještě sháním strom Sigilarie.
     
  8. jandule

    jandule Vycházející hvězda fóra

    ahojky pokud někdo má scháním komodského draka pište pokud máte co za něj
     
  9. -Martiina-

    -Martiina- Pisálek fóra

    Ahoj, ve stonku mi chybí tyhle dekorky. Kdyby někdo měl, ráda se domluvím ke spokojenosti obou :)
    Na farmu přichází Santa, Sýrová raketa, K odletu připravit, Odlet z měsíce, Kousky dortu, Fajnový stánek s květinami, Králičí testovací jízda, Hvězdné nabídky, Zmatení stopaři, Vášnivý pozorovatel ptáků, Štóla s příchutí křečka, Útulná netopýří věž, Inspirativní přízračný valčík, Pořádek musí být I, Chobotnická muška, Hra na obě strany, Kuchyňský děs, Párty hry, Pomoc! Had, Mytická noční můra, Mystický fénix, Kukaččí máma II, Bahenní koupel - rituál II, Kukaččí vejce II, Punkova mise II
     
    Naposledy upraveno: 3/2/23
  10. leika18

    leika18 Zelenáč fóra

    Zdravím všechny farmáře, s Vaší pomocí se mi při minulém od podařilo sehnat pár stromků a neonových stájí, které potěšily nejen mne, ale i mé dcery, ze kterých budou jednou asi také farmářky :) (musí ještě dorůst). Nyní jdu s prosíkem znovu. Všem třem by nám udělalo radost:
    neonová či růžová stáj pro: krávy, bobry, křečky, chameleony, rysy, kukačky, osly, želvy, pávy
    jakýkoliv neon na baha
    Základ stáj: sokol, jeřáb, ropucha, jak, bažant, mýval, pták kivi, ptakopysk, sova, ledňáček, krab, jezevec, kolibřík, nosorožec, beruška, žirafa, křeček, poník, vydra, lasička, jelen, mlok skvrnitý, pásovec, sob


    A chybí nám mnnoho stromů - pokud by někdo mohl postrádat jakýkoliv z následujícího (dlouhého) výčtu, budeme Vám vděčné. :)
    Albínská sekvoj, Sekvoj, Pouterie, Ořechovec, Voskovník, Opičí pomeranč, Líska nevětší, Mahgonovník, Eugénie, Sigillarie, Jasan, Sladký kaštan, Prehistorická jedle, Blahočet ztepilý, Hřebíčkovec, Citronovník, Kowhai, Anjou hrušeň, Grapefruit, Vistárie, Citlivka, Vrba černá, Jilm, Tisovec montezumův, Žakie, Zlatolist obecný, Čínská datle, Lokvát, Blahočet Chilský, Pomelo, Mangrovník, Kananga vonná, Akébie pětičetná, Muškát, Rakytník, Grcínie, Dračinec, Baobab, Akácie, Santalovník, Durian, Ledová jedle, Samara, Lapacho, Granátovník, Vrba jíva, Pabuk jižní, Modřín, Myrhovník, Lepidodendron.

    Můžeme na oplátku darovat: palmu rajkovitou, žakarandu, dělový strom...případně napište by Vás zajímalo a zkusím se podívat zda to náhodou nemáme.:)

    Moc děkuji za jakoukoliv pomoc a přeji pohodovou hru!
     
  11. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahoj, nenajde sa u niekoho prosím navyše rybník pre pstruha dúhového ? ďakujem veľmi pekne :)
     
  12. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Zdravím,
    neměl by prosím někdo navíc Ropuší jezírko a Domeček pudlí můry? ze stromů -Opičí pomerančovník, Květ Jidášova stromu , Květ Vistárie, Modřínová šiška , Šiška blahočetu ztepilého ,List Noliny ?Předem moc děkuji ,moc by mi cokoliv ze seznamu pomohlo.
     
  13. Ledvinka01

    Ledvinka01 Pisálek fóra

    Ahojky, neměl by někdo nějaký z těchto výběhů na Baha zbytečně v liště?

    Luskou, Strašilka, Lva, Jeřába, Smaragdového Varana, Komodský drak, Gazelu, Kolibřík nebo Mořský koník.

    Moc děkuji všem :)
     
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    [QUOTE="máťochov, obě mám. Piš holoubka
     
  15. 12monika12

    12monika12 Pisálek fóra

    Ahoj, sháním dekoraci "NAČECHRANÁ PANDA"... Nemá náhodou někdo navíc? :) Ráda pošlu nějakou růžovou, neonovou stáj nebo nějaký stromek.
     
  16. .timajz.

    .timajz. Zelenáč fóra

    Ahojky :),
    sháním následující:

    Farmerama chlévy:
    Jezírko pro pstruha duhového

    Farmerama stromy:
    Nářaďový strom

    Baharama chlévy:
    Výběh pro agamu límcovou
    Výběh pro komodského draka
    Výběh pro luskouny

    Baharama stromy:
    Mombín sladký


    Mám všechny ostatní stromy a chlévy, tak z toho mám i dost na výměnu, také nějaké dekorace.

    Pokud máte zájem vyměnit, prosím písněte ;).

    Díky a přeji krásné farmaření 8).
     
  17. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Sháním dekoraci triky na u rampě,pokud někdo máte, prosím, pošlete holoubka co za tu dekoraci chcete. Děkuji.
     
  18. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Mám prosbu nemá někdo dekoraci květinové dělo?
     
  19. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Ahojte. Máte niekto na požičanie zvieratko Rybárik?
     
  20. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    tak rybarik je ledňáček, tzn. Habitat pro ledňáčky, PampusikLenusik - posílám

    Zdravím, chybí mi tyto dekorky: sháním Úžasné žonglování, Na farmu přichází Santa, Závěrečná stromová zkouška
    Ze stromů páteřník
    Nabídky prosím holoubkem, nabízím Tečkovaný deštník či melodie nebo neonové krůty či koně či prasátka - za jednu dekorku jedna stáj či melodie či deštník
    Předem děkuji moc, přeji úspěšné Obchodování a darování
     
    Naposledy upraveno: 4/2/23
    PampusikLenusik tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.