Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Petr, mrože a kakapa můžeš koupit v obchodě za rama mince dokonce 2x, 1 za 250.
     
    bačkora85, -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  2. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    • Nepiš více příspěvků bezprostředně za sebou. Pokud chceš ještě něco doplnit, použij u již napsaného příspěvku možnost "upravit". Děkuji Skali
    Ahoj má někdo ziskové dekorky co něco dávají třeba bedny atd děkuji vyměním za jiné

    já děkuji moc

    Já bych chtěla děkuji
    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 8/10/22
  3. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Ahoj všem, sháním věci na výměnu a seznam bude dlouhý :)

    SHÁNÍM
    - broskvoň, kaštan, zlatý list, štětkovec, meruňka, wolemie, jinan, mombín, eugénie, chlebovník (žakie), tis, lípa, pabuk jižní, drmek, olše oregonská, akácie sivozelená, sekvoj, jeřáb
    - červenka, klokan
    SHÁNÍM NEONOVÉ STÁJE
    - včela, motýl, želva, pštros, páv, bobr, tygr, křeček

    NABÍZÍM
    - tulský strom XL, jalovec skalní, slopepointský strom XL + XXL, metuzalém XXL, strom přání XXL, zakřivený strom XL + XXL, vánoční strom 2011, bombax, borovice Elliotova, dračinec rumělkový XXL, pouterie, dělový strom, žakaranda, akébie pětičetá
    - sojka chocholatá, gekon, mravenečník, žralok, krokodýl, žirafa, tygr, zebra, úhoř
    - (u barevných stájí většinou nabízím jen ten upgrade, ne základní stáj) liška – oranžová, mravenec – žlutý, činčila – žlutá a oranžová, prase – oranžové a červené, kachna – oranžová, kráva – oranžová a červená, krocan – červený, ovce – červená, netopýr – oranžový, kočka – oranžová, pes – oranžový, červený, husa – oranžová, myš – oranžová, mlok oranžový – oranžový, ryba – oranžová, kukačka – oranžová, rys – žlutý, osel – žlutý a oranžový, bobr – oranžový
    NABÍZÍM NEONOVÉ STÁJE
    - velbloud
     
    Naposledy upraveno: 9/10/22
  4. libakos

    libakos Polobůh fóra

    elaairena- promiň ale reaguješ na příspěvek na dávno skončenou tombolu kde tyto stromy byly potřeba:(
     
    fujtajblinka a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, neměl by někdo vikingský přípitek,špičkoví barmani, milujeme med?
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Ahoj, nemá někdo náhodou volnou dekorku Novorozený nublon (2x1). Chybí mi do stonku. Budu se revanšovat :).

    Děkuji moc těm, co mi poslali - mám teď dva.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/22
  7. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Ahoj všem , chtěla jsem poprosit jestli nemá někdo na výměnu okapi
     
    Honzulka05, babioli a moncicak7070 tohle ocenili.
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Farmarka777 Chtěla jsem ti poslat dekoraci píše mi to že neexistuješ tak napiš ty
     
    babioli tohle ocenil(a).
  9. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Džejninka73, poslala jsem ti nějaké stromy a zvířata. Chtěla jsem ještě tu vážku, ale ta mi nejde poslat. Poslala bych ještě další stromy, ale nevím české názvy.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/22
    nanyblacks, babioli a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    michalka59
    Koukni do pošty
     
  11. babioli

    babioli Osvícený autor

    Ahoj všem, nemá prosím někdo na výměnu stáj pro Okapi? napište co byste za ní chtěli mám i růžové stáje a nějaké výrobny. Děkuji.
    děkuji moc už je na ploše.
     
    Naposledy upraveno: 8/10/22
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  12. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Babioli,okapi už je na cestě.
     
  13. Veron!ka

    Veron!ka Rádoby autor

    Ahoj, jsem level 231, takže nabízím všechny možné staré dekorace, Johna Citrona, růžové dílny a výrobny, podivuhodné stromy a tajemné stáje.

    Sháním pouze:

    Útulná netopýří věž
    Inspirativní přízračný valčík
    Pořádek musí být 1
    Hortikulturní robotika II

    Všem moc děkuji!
     
    Naposledy upraveno: 9/10/22
  14. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Ahoj všichni ,chtěla bych moc poprosit jestli by neměl někdo navíc k darování Vážku, jeřába, Humra ,tučňáka ,ropuchu a klokana.Ze stromů by mi moc pomohlo -Plod lapacha, plod lokvátu ,opičí pomeranč, jehličí albínské sekvoje, klas citlivky okurkový plod.Na oplátku pokud budu mít něco navíc já ,co hledáte tak pošlu. Předem moc děkuji
     
  15. .timajz.

    .timajz. Zelenáč fóra

    Ahojky :),
    ráda bych si doplnila chybějící stromy a stáje, které se mi prozatím nepodařilo získat :).
    Pokud by měl někdo na výměnu něco z následujícího, klidně písněte a snad se domluvíme :).
    Předem moc děkuji za možné nabídky :).


    Farma stáje:
    Domeček pudlí můry
    Hnízdo sojky chocholaté
    Jezírko pro krunýřovce plochoústé
    Jezírko pro mrože
    Jezírko pro pstruha duhového
    Ropuší jezírko
    Výběh pro dikobrazy
    Výběh pro plchy
    Výběh pro poníka

    Baha stáje:
    Akvárium pro úhoře
    Hnízdo pro andulku
    Jezírko pro manty
    Kurník pro perličky
    Obydlí pro nártouna
    Výběh pro agamu límcovou
    Výběh pro gazely
    Výběh pro komodského draka
    Výběh pro luskouny
    Výběh pro okapi
    Výběh pro quokky
    Výběh pro surikaty
    Výběh vombatů

    Farma stromy:
    Albínská sekvoj
    Borovice štětinatá
    Nářaďový strom
    Tis

    Baha stromy:
    Bramborový strom
    Durian
    Mombín sladký
    Santalovník
    Vistárie šarlatová


    Přeji mnoho štěstí na Farmě všem ;).
    .timajz.
     
    Naposledy upraveno: 9/10/22
    libakos a moncicak7070 tohle ocenili.
  16. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Hezký den, sháním dekorku Nejmodernější styl na doplnění stonku. Děkuji
     
  17. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    Ahojky máte někdo navíc ziskové dekorky co dávají bedny s drahokamy? Ráda vyměním za něco jiného děkuji
     
  18. form22

    form22 Rádoby autor

    Krásný sluneční den pro Všechny farmáře-farmářky,nemá někdo dekorku Louskáček na ořechy?Na výměně se domluvíme.Díky
     
    elaairena tohle ocenil(a).
  19. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahoj
    Jestli někdo potřebuje nejěkou normální stáj, stromek nebo vylepšení, napište si.
    Novinky nemám.
     
  20. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ďakujem vám pekne,nejako som to zmenila na češtinu a pozrela čo mi ešte chýba, tak to skúsim napísať po česky. Pozrela som ešte aj stajne po česky. To je už extrem :⁠-⁠)
    Chlivek pro kamziky, jezyrko pro kruyrocve, lami pristresek, obydlí pro sneka, ropusi jezyrko, výbeh pre ponika, jezyrko pro humry, kurnik pro prepelicky, okapi, qoukky.
    Prehistoricka jedla, skvrnita vŕba, vŕba jiva, briza soumracna, chlebovnik, hladovy dub, opici pomerancovnik, pomelovnik, santalovnik, Ospravedlňujem sa za diakritiku pisem na tablete. A ešte raz veľká vďaka všetkým co ste mi poslali stromy či stajne, veľmi to pomôže pri všetko pri plnení úloh....veľa toho chýba..dakujem
    Prosím ak máte veveričky navyše prosím si, akosi som menila za lepšie ale neuvedomila som si že mi už nedostali. Dakujem
     
    Naposledy upraveno: 9/10/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.