Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jandule - ahoj, Kraken v krabici - nelze posílat (je to jackpotová dekorace z KŠ). Vlaštovková esa a Klaunovy chytací kalhoty rovněž nelze posílat - jsou to dekorace z bonusu za denní přihlášení 07/2021 a 02/2020.

    Borovice štětinatá nelze obchodovat - je ještě příliš "mladá" - budeš muset počkat ;)
     
    mituli a ldivacka tohle ocenili.
  2. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    Skali a pojde to niekedy posielat? krakena som zial nestihla ziskat a chyba mi :)

    a nahodou, nemate niekto zbytocne ginko? dakujem :)
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    PampusikLenusik, ginko máš doma, i s XXL vylepšením :)
     
  4. lekz

    lekz Pisálek fóra

    Ahoj,sháním
    dekorace : Přístřeší pro Rajče , Zeleninová svačinka , Kartáčovat s péčí , Hra na obě strany 2x , Medvědova drť , Bláznivá týmová práce , Chobotnická muška , Vanilkové kopečky , Mražené kopečky , Jablečný sraz , Přátelé od táboráku , Rychlá koulovačka , Tancující listí.

    Děkuji

    Nabízím křeččí past nebo tečkovaný deštník
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  5. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Dobrý den, chci moc poprosit nemá někdo na darování Kohouta a Mloka Skvrnitého ? předem děkuji
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  6. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Ahoj, sháním dekorku stávka a cesta ovce. Děkuji předem.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  7. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, sháním různé růžové výrobny (lepidlo, hydrant, vějíř, keramiku, koberce ...), můžu nabídnout růžová zavazadla, nějaké neonové stáje (prase, kůň, ovce), křeččí past nebo kaktusovou svíci. :)
     
  8. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Nemáte prosím někdo na darování nějaké děsivé věci? Slizkou příšeru, krvavý dub, hladový dub, rudé oko, želatinový jírovec, světélkující houbový strom, břízu soumračnou, medúzovou vrbu, páteřník... Chapadlových vrb, jabloní a třpytivých stromů mám dost (za ně bych to případně mohla vyměnit, kdybyste naopak postrádali zase tyhle).
     
    Naposledy upraveno: 6/8/22
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Přidávám se k lidem, kteří něco shánějí na děsivku
    potřebuju kočičí víly a želatinový jírovec
    jinak na baha : quokka,luskouna a na farmu : duhového pstruha

    libakos - moc ti děkuju za stromeček :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 6/8/22
  10. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Honzulka05-Když tak hezky prosíš,tak jsem ti něco poslala;);)jo a nic nechci jen se o ni starejxD
     
  11. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Hledám růžové výrobny: Továrna na trezory, Továrna na vějíře, Pštrosí farma, Továrna na jídelní hůlky, Továrna na koberce
    Nabízím za ně jinou růžovou výrobnu - Obchod se zavazadly, Rybník s jap.kapry, Výrobna prach.peří, Arašídová výrobna nebo 1 neonovou stáj + něco k tomu.
    Prosím dotazy a nabídky nejdříve holoubkem, předem nic neposílejte, děkuji.
    Všem úspěšné výměny přeji.
    hudy536
     
  12. 12monika12

    12monika12 Pisálek fóra

    Ahoj farmáři,
    dělala jsem pořádek ve stromech a sháním upgrade stromů...

    SHÁNÍM na klasické farmě
    -> albízie XXL, anjou hrušeň XXL, bugenvilea XXL, dřín XXL, hloh XXL, jeřáb břek XXL, kapličkový dub XXL, lípa XXL, slopepointský strom XXL, zlatý déšť XXL a žluté lapacho XXL
    SHÁNÍM na baha
    -> bismarckova palma XXL, dračinec XXL, kananga vonná XXL, karyokar XXL, kustovnice XXL, myrhovník XXL, nektarinkový strom XXL, rolinie XXL, růžový banánovník XXL a tiki strom XXL
    SHÁNÍM na děsivce
    -> bříza soumračná XXL, kaktusová svíce XXL, medúzová vrba XXL a strašidelná vrba XXL

    NABÍZÍM
    - různé stromy a upgrade napište holoubka s nabídkou
    - různé stáje a dílny základy až upgrade červený, napište holoubka s nabídkou

    Dále nabízím růžové a neonové stáje... Vyměním za dekorace (nemrtvý poklad, john citron, květinové melodie nebo křeččí past) nebo za luskouna nebo komodského draka. Nebo pošlu více stájí a ráda vyměním za růžový upgrade dílny.

    růžové -> včelí úl, chameleon, husy, krůtník, pštrosí výběh, rybník, kozí chlívek, králíkárna, kravín, koňská stáj, netopýří jeskyně, oslí stáj, ovčín, psí bouda, prasečí chlívek A Z BAHA -> anakonda, krab, opice, panda, papoušek, slon, velbloud a žralok

    neonové -> anakonda, žabí rybníček, kachník, krůtník, kukaččí domov, pštrosí výběh, kurník, rybník, kravín, koňská stáj, netopýří jeskyně, psí bouda a prasečí chlívek

    Nabídky prosím posílejte holoubkem:).
     
  13. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    prosím farmáře/ky , zda nemají na výměnu:
    mýval - oranžové vylepšení
    Nabízím neon krůty,koně, prasátka či růžové papoušky

    Nabídky prosím holoubkem. Předem moc děkuji

    Děkuji moc
    Tímto chci poděkovat hráčům .Večernice. , Apachie1, -Jara05- , Tonda333 za stáje a dekorky potřebné do stonku, Erča101 za stromy XXL a petz, Michalka59 za prima výměnu.
     
    Naposledy upraveno: 6/8/22
    pezt, Erča101 a moncicak7070 tohle ocenili.
  14. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky při nedávné akci mi utekla dekorka "Medvědova drt"
    nemá někdo?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  15. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Po prohlídce farmy jsem vyhodnotila, že většina stromů, stájí a výroben ke mně nějak přijde,
    ale v Nebi hledím na 3 nedokončené Větve.
    Chybí mi dekorace:
    Hortikulturní robotika II (z akce Veselé záplaty IV) - vlastně mi chybí 1 upgrade; pokud vím, nejde posílat
    Útulná netopýří věž (z akce Děsivý krok v čase II) - jsem před chvílí zjistila, že toto je upgrade dekorace Netopýří věž, tu už mám, takže mi vlastně chybí také upgrade
    a
    Kousky dortu (z akce Procházka do nebe).

    Nemáte někdo navíc? Pošlete holoubka, ať se domluvíme, co za to.
    Nějaké "nadupané" dekorace Tečkovaný deštník, Květinová melodie a Křeččí past se ještě najdou ;)
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  16. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Moc prosím nemáte někdo květinové dělo a mohli by jste ho postrádat? Tak květinové dělo asi neseženu, tak bych poprosila jestli někdo z vás nemá kakapu.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  17. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj, sháním růžovou hydrantovou továrnu a růžovou solární elektrárnu.
    Výměnou nabízím: John Citrón, Jezírko pro pstruha duhového, Mombín sladký, Květinové melodie, Tečkovaný deštník, Křeččí past, Nemrtvý poklad, růžová továrna na prachové peří, růžová továrna na vějíře
    Pište holoubka ;)
     
    Naposledy upraveno: 6/8/22
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  18. Pajuska.67

    Pajuska.67 Pisálek fóra

    Ahojky nemá někdo prosím moc prosím duhový pstruh moc prosím
     
    Naposledy upraveno: 7/8/22
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Nemá prosím někdo navíc na darování Vážku, Tuleně a nebo Mloka skvrnitého? Předem děkuji
     
  20. il.ja

    il.ja Pilný autor

    milada2

    napiš mi pošlu ti to
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.