Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -anaj-

    -anaj- Zelenáč fóra

    Dobrý večer, do stonku mi chybí dekorace "Bláznivá týmová práce",nemá prosím někdo? díky moooc
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  2. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Dobrý večer, prosím nemá někdo na darování Lasičku, Lišku ,nebo Klokana? Předem děkuji

    ***přesunuto z diskuze k O/D
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahoj, za chvíli Ti kukačky v liště odkukají půlnoc, papa :)
     
  4. il.ja

    il.ja Pilný autor

    nabízím křeččí past za kakapo
     
  5. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahojky.
    Nabízím: bizony, sokoly, červenky, krtky, čápy, křečky, bažanty, vodní dráčky, mraveněčníky, krokodýly, žirafy
    Žluté: skoro vše
    Oranžové: osly, pštrosy, bobry, chameleony, pávy, vrány, netopýry, velbloudy, opice, pandy, slony, červenky
    Červené: králíky, slepice
    Dílny: skoro všechny základní a žluté
    Blahočet ztepilý i chilský, vistárie, bříza, modřín, slivň mirabelka, voskovník červený, jasan, magnolie, vrba jíva, zlatolist obecný, mýdelník, mangrovník
    XL: skoro vše
    XXL: ořešák, jedle, javor, mandle
    Sháním:
    čokoládové potrubí, S jako sýr, stávka
    Pošlete holoubka
     
    Naposledy upraveno: 5/6/22
  6. fejfinka

    fejfinka Pisálek fóra

    Ahooooj! Marně sháním pstruha :( Nabízím nějaké neonky nebo třeba tečkovaný deštník <3
     
  7. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    ahojte. nahodou nemate niekto navyše strom magnólie a nektarinku? a hrošiu jamu?
    dakujem :)
     
  8. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Děkuji ivetakuc a Y_n_O za kukačky :inlove:

    Sháním: růžovou bio-lep laboratoř, růžovou hydrantovou továrnu, růžovou továrnu na flabella, růžovou solární elektrárnu, růžovou továrnu na kartonové krabice
    Nabízím na výměnu: John Citrón, růžová továrna na vějíře, růžová výrobna prachového peří, hnízdo pro kakapa
     
  9. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Čauky - měl by prosím někdo pithayatu XXL,akácii sivozelnou
    Stáje : hadilova písaře,Luskouny Quokky
    růžové křečky,růžové rysy,růžové chobotnice
    s dekoracemi do stonku to vzdávám - děkuji za případné poslání
     
  10. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    prosím nemáte někdo tyto dekorace: poznač datum a Borsty, špinavý továrník, načechraná panda
    Ze stájí luskouna, biom pro strašilk a kurník pro perličky, z výroben:hedvábná farma
    Ze stromů Moďoul trojlaločný XXL a želírovec základ
    Nabídky prosím holoubkem. Předem moc děkuji
    Nabízím tečkovaný deštník či květinové melodie nebo neon krůty , koně, prasátka
    Děkuji moc
    Edit:
    Tímto děkuji Y_n_O , .Večernice. , -Jara05- za poslání chybějících dekorací , děkuji moc Tonda333 a Večernici za chybějící stáje a stromy a dekorace, petz za prima výměnu
     
    Naposledy upraveno: 5/6/22
    pezt a moncicak7070 tohle ocenili.
  11. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Prosím, nemám štěstí na druhého šlechtěnce, sháním růžové výrobny - krabice, parfumerie, sýrárna, houpací sítě, včelín, vějíře, bio-lep laboratoř, bobří pila, butik s plavkami, hůlky, koberce, keramická dílna, žraločí zuby, flabella, trezory, solární panel. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Sháním dekorace: Přátelé od táboráku, Prázdninový duch, Kartáčovat s péčí, Hra na obě strany, Medvědova drť, Arktické prázdniny, Sezónní lahůdky, Sladké pokušení, Expres na severní pól, Čokoládové potrubí, Vanilkové potrubí, Jahodové potrubí, Úklid hřbitova, Školení servírky, Žonglování se sudem, Z obliga

    Mám dost na výměnu, např. zakřivený strom, žakaranda, strom Metuzalém, strom štětkovec, stromy z děsivého světa, kukačka kohoutí, hadilov písař, stáj pro agamu, gekona, sojku, bílý topol, chlév pro nemrtvé ovce, kaktusovou svíci, mongongo, ořechovec hořký, láhevník, pouterii, strom přání, Slopepointský strom, bombax, boojum, kapličkový dub, opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, dvouslivák ježatý, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, havýše, biom pro strašilky, perličky, růžové stáje, červené stáje a výrobny, za růž. výrobnu - např. i něco z toho : andulka, nártoun, 2x dekoraci křeččí past, 1x nemrtvý poklad (květinové melodie a tečk. deštník už bohužel nemám) :) T.
     
    Naposledy upraveno: 5/6/22
  12. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky prosím o denní dárek lodička kdo mám volný dárek prosím mám málo děkuji
     
  13. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj, mohu se prosím připojit a poprosit o denní dárek lodička, nějak nepadají, děkuji
     
  14. muchotrávka22

    muchotrávka22 Pisálek fóra

    Prosím kto by mal na poslanie lodičku HankaKollarova velmi pekne ďakuem. Ked bude obchodovanie odmením sa ale treba si pýtať čo by bolo potreba.


    ***Přesunuto z diskuzního fóra. O dárky žádáme tady***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 31/7/22
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. *micka74*

    *micka74* Zelenáč fóra

    Ahoj, píše mi, že neexistuješ....
     
  16. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    muchotrávka22 ani to co máš v těxtě mi píše že neexistuješ
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Také jsem zkoušela, nick jsem zkopírovala a dopadla jsem stejně. To je pak těžké pomoci ...:(

    Edit: Tak funguje nick HankaKollárová ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/7/22
  19. .keiro.

    .keiro. Zelenáč fóra

    Přeji hezký den. :) Děkuji všem, co mi v minulém (vlastně předminulém :D) OaD pomohli a poslali věci. Je mi to sice trapné, ale bohužel je stále dost stromů či zvířat, které mi chybí, a některé stromy se už buď nedají sehnat nebo za šílenou pálku florenů. Dlouhá pauza se bohužel projevila jako velký problém, takže pokud seženu aspoň něco budu moc ráda. :) Bohužel toho nemám moc co nabídnout na oplátku, ale nějaké dekorky bych možná našla.
    Co sháním - stromy: pomelo, smuteční vrba, kaštan, wolemie, jasan, prehistorická jedle, jilm, ambroň, eugénie a juvie ztepilá.
    zvířata a dílny či upgrady: vlci, růžové slepice, luskoun, quooky, krunýřovec plochoústý, výrobna - bublinky, bezpečnostní kužel, gel na vlasy, hrábě.
    Stromy co můžu nabídnout - dračinec rumělkový, chlebovník, dělový strom, ravenala, žakaranda.
    Moc děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 4/8/22
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    ahojky, potřeboval bych tyto dekorace do stonku - svačinobraní, turistické oči, Pomoc! Had! , párty hry, fanoušci s ocasem, hvězdný hráč, Fandíme! , ledová hra, zelenáč na ledu, Vyhoď! Otoč! Skóruj! - popř. kdyby někdo měl vikingský připitek a Slavnostní levitace
    Jinak shání butik na bikiny, růžové křečky, růžové rysy, růžové chobotnice, růžové žraloky
    mějte se hezky :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.