Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Džejninka73

    Džejninka73 Pilný autor

    Ahojte dakujem všetkým za darčeky, nenasli by sa ešte u niekoho tieto stajne ?
    Hroch, Axolotl, Salamandra, Tuleň, červienka, Tučniak, medúza, Sokol, Morča, Homár, vážka, Varan, modlivka, gekon, plch, papagajec, dikobraz, kakapo. Dakujem moc pekne
     
    Naposledy upraveno: 3/6/22
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  2. milada29

    milada29 Pisálek fóra

    Všechny Vás moc zdravím .Chtěla bych moc poprosit nemáte někdo na darování stromy -Květ Jidášova stromu, Šiška sekvoje ,Plod palouku jižního, Pakanový ořech, Semínko amerického topolu, Anjou hrušku, Květ tekomy vzpřímené, a Šišku borovice štětinaté ?Moc by mi to pomohlo. Předem děkuji -
     
  3. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    milada29 Napiš mi na farmu, kromě dvou posledně jmenovaných ti pošlu všechny
     
  4. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    sháním obydlí pro trolifanty, chrchliče
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  5. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj všem!
    Sháním: růžovou bio-lep laboratoř, růžovou hydrantovou továrnu, růžovou továrnu na flabella, růžovou solární elektrárnu, růžovou továrnu na kartonové krabice
    Nabízím na výměnu 1:1 - John Citrón, růžová továrna na vějíře, růžová výrobna prachového peří, hnízdo pro kakapa
    Pište holoubka
     
    ivetakuc tohle ocenil(a).
  6. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    někomu jsem slíbila,ale zapoměla komu.Prosím přihlaš se,pošli holoubka
     
    Naposledy upraveno: 3/6/22
    moncicak7070 a ivetakuc tohle ocenili.
  7. ]Nail[

    ]Nail[ Zelenáč fóra

    daruji nějaké věci začátečníkovi napiš holoubkem
     
  8. chumla

    chumla Zelenáč fóra

    chumla
     
  9. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahoj
    Moc prosím nemá někdo navíc Luskouny, mohla bych za ně nabídnout třeba Kakapu. Moc děkuji
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  10. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    prosím nemá někdo nepotřebnou dekorku MRAZIVÝ SUVENÝR -POPŘÍPADĚ CO ZA TO dík
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  11. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    mija.kecka
    MRAZIVÝ SUVENÝR nejde posílat
     
    -Jara05-, bačkora85 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  12. il.ja

    il.ja Pilný autor

    nabízím křeččí past za okapi nebo kakapo
     
  13. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    ahoj chtěla bych se zeptat zda by někdo neměl tyto dekorky a nebo prosím budou někdy možné zakoupit?
    Rybí překvapení, vikingský přípitek, celý mentor systém,milujeme med,špičkoví barmani,párty hry,uvolněné pandy,bláznivá věda,bahenní párty,šlofík,kaštanový farmář,punková mise,perníkový domeček, stánek se zmrzlinou,zmrzlinový kanon. To jsou dekorky které nemám a mám prázdná místa na stonku, a kolotoč(opět si nepamatuji jak se přešně jmenuje) který dává tiki masku, děkuji za odpověď :)
     
    marketka47 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Prosím, má někdo na výměnu půlnoční dub XXL? Moc by mi to pomohlo, mám jen základní...
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  15. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj!
    Sháním: růžovou bio-lep laboratoř, růžovou hydrantovou továrnu, růžovou továrnu na flabella, růžovou solární elektrárnu, růžovou továrnu na kartonové krabice
    Nabízím na výměnu: John Citrón, růžová továrna na vějíře, růžová výrobna prachového peří, hnízdo pro kakapa
    Dále sháním neonové kukačky, vyměním za jinou neonovou stáj
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  16. vaccis

    vaccis Pisálek fóra

    ahoj nema někdo jezirko pstruha duhoveho...vymenim za jiny chlivek
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  17. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    ahoj sháním jezírko pro pstruha duhového. Mám okapi nebo kakopa a jiné písněte holoubka
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  18. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny sobotny podvecer...

    zhanam
    :ruzovu dielnu na papierove vejare..

    ponuky postou..dam aj viac veci...a ked nic,,tak zajtra to zlava istixDxDlen sa mi nedari ju postavit:cry:
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    sháním obydlá pro trolifanty a chrliče,hladový dub
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  20. Tomren

    Tomren Zelenáč fóra

    Ahoj, nemůže mi někdo darovat půlnoční dub? Mohu nabídnout neonové nebo růžové stáje. Děkuji. Tomren
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.