Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zdravíčko farmári :) ak máte niekto záujem o tie najnovšie stromy tak mi napíšte zamením ich za 5ks nejakých starých stromov úplne starých, napr. korkový dub alebo také blbosti, ktorú sú už bezcenné.

    To isté platí aj u nových stájí. Ak chcete niekto gekona či ako sa volajú tie nové chlievy alebo neonky napíšte mi. Nové chlievy predám za 5ks nejakých starých bezcenných stajní a neonky predám za 3 staré stájne. Úplne nejaké staré bezcenné ako vlk alebo také...

    křeččí past za 6 až 8ks papouščí strom
    melodie za 10ks papouščí strom
    nemrtvý poklad za 3ks papouščí strom.
    1ks John Citrón za 15ks papouščí strom.

    Ponúkam dekorácie a zháňam papouščí stromy.

    Edit: Ak chce niekto so mnou obchodovať tak mi píšte názvy v češtine dobre.
     
  2. M.DRAHOKAM

    M.DRAHOKAM Pisálek fóra

    Ahoj lidičky má někdo na víc továrnu na hrábě .Napište co za něj .Moc dík Martina
     
  3. jeannette.mrazova

    jeannette.mrazova Vycházející hvězda fóra

    ahoj, sháním neonové výběhy: motýl, páv, včela, rys, medvěd, ovce, myš, slepice, bobr, panda a slon. Pokud by někdo měl, prosím ozvěte se, snad se na něčem domluvíme (nemrtvý poklad, květinové melodie, křeččí pasti a Johnnyho Citróna na výměnu nemám).
     
  4. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahoj
    Nabízím:
    pávy, bizony, čápy, krtky, lišky, křečky, holuby, lasičky, ježky, sokoly, včelín, vodní dráčky, mravenečníky, pandy červené, tygry, krokodýly, nosorožce, továrnu na hůlky
    žluté: bobry, chameleony, ryby, stříhárnu ovcí, výrobnu mléka, lanýže, prachové peří, včelín
    oranžové: pštrosy, osly, bobry, chameleony, pávy, netopýry,vrány, včely, velbloudy, opice, pandy
    červené: králiky, slepice
    vistarii, blahočet ztepilý, javol XL, mýdelník, salaku, zlatolist obecný
    XXL : ořešák, jedli, javor, olivu, datli, hrušku, katalpu, salaku
    Pište holoubkem
     
  5. tetateta

    tetateta Zelenáč fóra

    Dobrý den,neměl by někdo navíc Pučící a Rašíci skleník děkuji
     
  6. mergo01

    mergo01 Pisálek fóra

    Ahoj,
    sháním upgrady stájí : pavučinu červenou
    mraveniště červené

    nabízím : nenové žáby
    stromy - borovice elliotova, ravenala, blahovičník oloupaný, tulský strom, dřezovec trojtrnný
    dále různé xxl stromy

    nabídky prosím holoubkem
    Děkuji a pěknou hru.
     
  7. form22

    form22 Rádoby autor

    Ahoj.Nemá někdo dekorky: Louskáček na ořechy a stádo ovcí?Písněte holoubkem,určitě se domluvíme.
     
  8. cestovatelka1974

    cestovatelka1974 Pisálek fóra

    ahojte všichni, nemáte někdo pouterie, agamu, láhevník.
    předem děkuji
     
  9. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Prosím,prosím,mohl by mi někdo poslat flašku? Chybí mi asi 30 ks,ale ještě něco napadá.Moc děkuji předem
     
    duna.duna1 tohle ocenil(a).
  10. y.z.y

    y.z.y Stálice fóra

    pomoooc, chybí mě posledních pět padátek na stonek :oops:
     
  11. ekanagi

    ekanagi Aktivní autor

    Ahojky. taky se prosím hlásím o zaslání dárku,, flaška" Chybí mi jich 8 ks.
    Kdo pošle tak zítra pošlu mrkvojablečnou směs.
     
  12. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem;) prosím nemá někdo navíc medúzu a plcha nemám štěstí :cry:pošli holoubka co požaduješ, předem děkuji kačenka5
     
    Naposledy upraveno: 17/6/21
  13. ]Nail[

    ]Nail[ Zelenáč fóra

    sháním - strašidelná houbový chatrč, veselí kamoši, kapitán strašák, strašák pogo, želvomat, recyklační střelnice
    mám navíc různé stajé i xxl stromy
     
  14. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Proč nejde posílat dekorace Neuvěřitelná Ingrid?
     
  15. .pavlik002

    .pavlik002 Zelenáč fóra

    napiš holoubka na .pavlik002 a domluvíme se, mám broskvoň i XXL...
     
    matěj tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ]Nail[ - ahoj, s jackpotovými dekoracemi z kola štěstí obchodovat nelze (dekorace z Květinové, Strašákové a Ptačí edice, Mystické kolekce a kolekce dětských vozítek.. ) Pokud už nejsou k dispozici na kole štěstí, bývá čas od času jejich výprodej.

    .mamaz. - ahoj, není uvedena v seznamu, že by měla jít obchodovat. Co půjde a nepůjde obchodovat, je plně v kompetenci RT.
     
    Naposledy upraveno: 17/6/21
  17. Soukromi

    Soukromi Pisálek fóra

    nabízím z farmy :
    růžovÿ kurník
    červené kravín, králíkárna, chovný rybník, jezevčí doupě, kurník, obydlí pro myš, prasečí chlívek, včelí úl, hnízdo pro roháče, netopýří jeskyně

    oranžové včelí úl, motýlí dům, paví výběh, kukaččí domov, obydlí pro medvěda, kozí chlívek, koňská stáj, psí bouda, bobří hrad, chovný rybník, kravín, ovčín, výběh pro husy, rysí nora, králíkárna, kurník, netopýří jeskyně, obydlí pro křečky, obydlí pro myš, vraní hnízdo, žabí rybníček, kachny, liščí nora, obydlí pro kočky, obydlí pro želvy, prasečím chlívek, příbytek pro krtka

    v základu pak mraveniště, výběh pro bažanty, hnízdo pro roháče, holubník, jezevčí doupě, obora pro jeleny, obydlí pro skunka, sokolí hnízdo

    baha:
    krokodýlí jezírko, jezírko pro vodní dráčky, nosorožčí výběh, akvárium pro úhoře, bazén pro mořské poníky, jezírko pro chobotnice, výběh lva, žirafy, tygra

    prosím pokud budete něco chtít tak pošlete holoubka. já zítra odjíždím a nevím jak budu na příjmu;)
     
  18. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Prosím nabídne někdo medúzu a quokky?
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  19. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    pekny vecer. prosim pekne nahodou nemate niekto navyse lisky?
     
  20. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Čauky, neměl by někdo bílý topol nebo tulský strom ?
    baha : revanala
    růž. stáje - křeček,rys

    hezký večer přeji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.