Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bodlinkaMici

    bodlinkaMici Perspektivní autor

    ahoj všichni, nemá někdo navíc dekorky do stonku?
    Kukaččí máma 2,bahenní koupel - rituál 2,pořádek musí být, netopýří věž, kandidáti na upíry, závod v pytlích, mám i věci na výměnu, díky všem
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - ahoj, nevím o tom, že bychom měli na farmě upgrade tohoto stromku.

    A prosím - v tomto vlákně je možné mít jen jeden příspěvek denně - viz pravidla pro toto vlákno na 1. straně. Takže chceš-li napsat další, tak ten předchozí musíš smazat.
    Děkuji
     
    mituli tohle ocenil(a).
  3. Petr

    Petr Pisálek fóra

    Dlouhodobě sháním níže uvedené dekorky, má někdo?

    Střelba do vlastních
    Lamí kousek
    Kouzlo zimy
    Kuchyňský děs
    Párty hry
    Kluzský led
    Mráz v hlavě
    Něco je v nepořádku
    Kdo to byl?
    Bezhlavý
    Cvičení dělá mistra
    Nektarová párty.

    Nabídky na nick PeDo61
     
  4. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    sháním dekorku odstíny azurové, jablečnou a brusinkovou štávu, skunka a přízračnou vrbu, mám navíc ananasovou štávu
     
    Naposledy upraveno: 14/2/21
  5. marymary2002

    marymary2002 Pisálek fóra

    sháním dekorace Ledový domov a Ledové obydlí, pošlete holoubka
     
  6. *Kuliočko*

    *Kuliočko* Vážený autor

    Ahojky prosím nemá někdo dekorky Zkušený vejcokráslič a Panika ve křoví?Předem děkuji
     
  7. form22

    form22 Rádoby autor

    Ahoj.Sháním dekorku stádo ovcí.Nemá někdo?Děkuji za nabídky holoubkem.Určitě se dohodneme
     
  8. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Prosím, nemám štěstí na druhého šlechtěnce, sháním růžové výrobny - krabice, parfumerie, sýrárna, houpací sítě, včelín, vějíře, bio-lep laboratoř, bobří pila, butik s plavkami, hůlky, koberce, keramická dílna, žraločí zuby. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Sháním ještě dekoraci: Prázdninový duch....

    Mám dost na výměnu, např. stáj pro agamu, gekona, sojku, bílý topol, chlév pro nemrtvé ovce, kaktusovou svíci, mongongo, ořechovec hořký, láhevník, pouterii, strom přání, opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, dvouslivák ježatý, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, havýše, biom pro strašilky, perličky, růžové stáje, červené stáje a výrobny, 1x dekoraci křeččí past, 1x nemrtvý poklad (květinové melodie a tečk. deštník už bohužel nemám) :) T.
     
  9. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Ahoj,
    nemá, prosím, někdo navíc krunýřovce?
    Dále sháním stromy ledvinovník západní, mombín sladký.

    Napište, co byste za ně chtěli.

    Chtěla bych moc poděkovat
    všem za poslané věci. Snažila jsem poděkovat všem ve zprávě. Snad jsem na nikoho nezapomněla.
     
    Naposledy upraveno: 14/2/21
  10. 12monika12

    12monika12 Pisálek fóra

    Ahoj farmáři :)

    SHÁNÍM XXL STROMY: albízie, anjou hrušeň, citlivka, dřín, dub korkový, leucadendron stříbrnolistý, akácie, nektarinka a rolinie
    SHÁNÍM STÁJE: mraveniště upgrade červený, pavučina upgrade červený, krunýřovec plochoústý, poník upgrade červený

    Navíc mám spoustu stromů např.: strom přání, zmrzlinový fazolovník, líska největší, pouterie, stromovité kapradí (u některých i XXL)...
    Ze stájí mám navíc např. havýše, losí ohradu, skunk, vlk, šnek,...

    Zkus poslat holoubka s nabídkou ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/2/21
  11. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  12. 18500

    18500 Rádoby autor

    dam strom zelani za strom s kozim mliekom,papagajovy,alebo 2 stromy zelani za tovaren na vlasovy gel,vybeh pre agamy
     
  13. hudy536

    hudy536 Stálice fóra

    Vyměním růžovou barvírnu za růžové vějíře (nebo růžový či růžové koberce, pokud dříve nezmizí z lodi).
    Ze stromů hledám zlatý déšť xxl, hloh xxl a žluté lapacho xxl, pičí pomerančovník xxl, pabuk jižní xxl - vyměním za jiné vzácné stromy.
    Nabídky holoubkem, předem nic neposílejte, děkuji.
     
  14. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Nabízím Olše, Jidáše, Wolemie, Skvrnité vrby, Pekanové ořechovce, Prehistorické jedlé nebo Zmrzlinový fazol, pište si o ně, jenom mi tak leží v liště

    Sháním Sladký mombín

    A kdyby se někomu hodila nějaká z dekorací na obrázku, tak si taky pište, ale jsou většinou dost starý a poměrně bezcenný.
     
  15. Janiine

    Janiine Rádoby autor

    Zdravím všechny :)
    Sháním dekorace " Párty hry, Zelenáčská sezona, Škola včel, Asistent šéfkuchaře, Zlobivá třída, Profesionální česač jablek" :)
    Kdo by byl ochotný vyměnit tak doufám, že budu za to mít co nabídnout ?;)
    Jinak budu štastná, když to někdo daruje :D
     
  16. Soukromi

    Soukromi Pisálek fóra

    Ahoj schàním sojku, taky strašilky a i perličky, pokud by někdo buď vyměnil nebo daroval;) mám i něco málo na výměnu. :)
     
  17. Jana5252

    Jana5252 Zelenáč fóra

    • V tomto vláknu je povoleno mít jen jeden aktivní příspěvek denně. Pokud chceš napsat jiný, tak původní smaž nebo ho edituj volbou Upravit - Dave Lister
    Ahoj prosím nedaroval by mi někdo základní výběh pro morče. Předem moc děkuji.

    Strašně moc děkuji


    ***příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/2/21
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jana5252: pošlu, přidám si tě do přátel, tak vydrž :)
    Edit: rád jsem poslal , nějak se mi rozmnožili už větří jaro :)
     
    Naposledy upraveno: 15/2/21
    Jana5252 tohle ocenil(a).
  19. charina

    charina Perspektivní autor

    Ahoj, sháním výrobny gel na vlasy a louskáček na ořechy. Děkuji.
     
  20. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem ;) Chtěla bych všem poděkovat co mi poslali dárky i za nabídky... snad to někdy oplatím...:) přeji hezkou hru.

    mituli, Silver Angel, čarodějka22, Dagmar7, michalka59, farmarkast
     
    mituli a .SilverAngel. tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.