Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ninkaja1979

    ninkaja1979 Zelenáč fóra

    Ahoj, sháním vanilkové potrubí, můžu nabídnout láhevník ostnitý. Díky.
     
  2. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    sháním strom zlatý déšť
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Farma Nabízím: Poslední čoko potrubí (jiný nemám už), růžový ( vrány, křečky, ovce, koně, husy, ryby, včely, pštrosy, bobry)
    růžový výrobny ( rodeo ranč, prachové peří, vranní úkryt )
    Stromy - strom přání, kaktusovou svíci, topol bílý, hloh, téměř jakýkoliv tajemný strom a xxl upgrade

    Baha - nabízím

    chlívky - jakýkoliv chlívek skoro, (růžový pandy, velbloudy) z výroben jen sběrna papouščího peří
    Stromy
    - Téměř jakýkoliv strom, xxl upgrade

    SHÁNÍM - Křeččí pasti především, nemrtvý poklady, tečkovaný deštníky, papouščí stromy
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    elaairena - ahoj, hladový dub ani trollifantí bouda obchodovat nelze.
    Seznamy co lze posílat , najdeš TADY

    Jinak oboje lze koupit v obchodě u Jacka ;)
     
  5. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Prajem krasneho a veseleho Silvestra..a skusim este raz..neponukne niekto..RUZOVE TREZOVY A ZRALOCIE RUZOVE ZUBY???
    ponuky postou a co konkretne za ne,,dakujem
     
    michalka59 tohle ocenil(a).
  6. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Mám zájem o (chci) Mombín sladký
    zjistila jsem, že mám jen 1 ks.
    Nemáte někdo na výměnu? Napište do zpráv, jaký stromek z Baha byste za něj chtěli. Třeba ho mám v liště a s radostí vyměním 8)
    (mám tam třeba: Pouterie, Pouštní růže, Opičí pomerančovník, Láhevník, Slivák ježatý, Zmrzlinovník, Ořechovec hořký, Líska největší, Stromovité kapradí...)
     
    Naposledy upraveno: 31/12/20
  7. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Prosím, nemám štěstí na druhého šlechtěnce, sháním růžové výrobny - krabice, parfumerie, sýrárna, houpací sítě, včelín, vějíře, bio-lep laboratoř, bobří pila, butik s plavkami, hůlky, koberce, keramická dílna, žraločí zuby. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Sháním ještě dekoraci: Prázdninový duch....

    Mám dost na výměnu, např. stáj pro agamu, chlév pro nemrtvé ovce, kaktusovou svíci, mongongo, ořechovec hořký, láhevník, pouterii, strom přání, opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, dvouslivák ježatý, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, havýše, biom pro strašilky, perličky, růžové stáje, červené stáje a výrobny, 1x dekoraci křeččí past, 1x nemrtvý poklad (květinové melodie a tečk. deštník už bohužel nemám) :) T.
     
  8. chrust1

    chrust1 Perspektivní autor

    ostali nikomu vločky, zle som si to spočítala. Ďakujem
     
  9. bukotesko

    bukotesko Pisálek fóra

    Chcel by som poprosiť, ak má niekto voľný darček, chýba mi pár krompáčov. Ďakujem, vrátim.
     
  10. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Můžete mi někdo poslat srpy a kladiva na akci, prosím.... nějak mi to letos nepadá. Předem díky.... Kája
     
  11. 123456po

    123456po Zelenáč fóra

    Dobrý den, neměl by někdo navíc MJS děkuji.
     
  12. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Ahoj, sháním hedvábnou farmu. Mohu nabídnout nějaké novinky: borovice Elliotova, bílý topol, gekon. Dále nějaké neonové stáje (krůta, ovce, netopýr, husa, velbloud, papoušek), případně mám navíc i pár růžových.

    Dále sháním kaktusové svíce (ideálně XXL upgrady, ale i XL/základ). Případně i nějaké další věci dle dohody.
    Těším se na nabídky holoubkem :)
     
    Naposledy upraveno: 12/2/21
  13. mituli

    mituli Polobůh fóra

    Prosím nemá někdo náhodou -hod podkovou?-díky

    Skali-díky:inlove:
     
    Skali tohle ocenil(a).
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mituli - ahoj, Hod podkovou posílat nelze (je to bonusová dekorka za denní přihlášení - únor 2018 . Jedině nakukovat v ramaobchodě, zda se tam v budoucnu ještě třeba neobjeví)
     
    mituli tohle ocenil(a).
  15. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Nabízím: Gekony, růžový (vrány, křečky, ovce, husy, ryby, žáby, včelky, medvědy, pávy, koně, myš, oslí stáj, bobří stáj, pštrosí výběh)
    Růžový výrobny - ( Barvírna, rodeo ranč, lanýže, vejce )

    Stromy - strom přání, jakýkoliv tajemný strom co jde poslat nejspíš

    Hledám - Papouščí stromy, křeččí pasti, nemrtvý poklady, tečkovaný deštníky, květinové melodie
     
  16. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    sháním ravanelu, myrhovník, výběh pro pásovce
     
  17. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem ;) prosím nemá někdo navíc borovici Elliot a gekona, nějak se mi to pořád vyhýbá...
    prosím pošli holoubka a napiš zač vyměníš díky kačenka5
     
    Naposledy upraveno: 12/2/21
  18. deeimos1

    deeimos1 Zelenáč fóra

    Ahoj,
    Chtěl jsem se zeptat neměl by někdo květ korálovce a fík smokvoně?
    Děkuji za veškeré nabídky
    S pozdravem Deeimos1
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj deeimos1, oba stromy se dají koupit na Bahamaramě v obchodě za krejcary. Tedy pokud je máš aktivované ve Starověkém opičím chrámu. Poté budeš moci koupit i jejich plody na trhu.

    Korálovec
    Fíkovník smokvoň


    upload_2021-2-12_18-30-54.png upload_2021-2-12_18-31-27.png




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    .SilverAngel. a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  20. pinkpop7

    pinkpop7 Pisálek fóra

    Ahoj,
    sháním poslední dekoraci do stonku Vánoce 2013 - Rarášek.
    Léta mám ten stonek prázdný a nedaří se mi tu dekorku sehnat, tak kdyby někdo náhodou.... :)
    Děkuji

    Edit: Děkuji moc tonda333 za U-rampu, anvan za Raketovou vědu a moncicak7070 za Teleportuj mě! :)
     
    Naposledy upraveno: 14/2/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.