Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    ahojky kešu je Ledvinovník západní ráda pošlu ;):)
     
  2. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    quick42 Nejsi ty náhodou druhý nahur42? Začátek je psaný přesně jak psal on a taky vždycky chtěl nejspíš celou farmu a konec konců se tu už dlouho neukázal.
     
  3. kotule

    kotule Pilný autor

    Ahoj, mám přebytek červených králíků, kdyby někdo potřeboval :)
     
  4. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zdravím farmári :) už končím s Oad a chcem poďakovať všetkým čo so mnou obchodovali čo mi darovali veci. :) Veľmi si toho vážim. :)
     
    Pitrýsek47 a kačenka5 tohle ocenili.
  5. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    děkuji všem za výměny
    hledám vše neonové
    nevím zda jde posílat hledám nářaďoví strom
    hledám dekorace -odstíny azurové, sezonní úklid, psí fontána, fotobomba, žabí fontána
     
    Naposledy upraveno: 20/9/20
    kačenka5 tohle ocenil(a).
  6. kačenka5

    kačenka5 Pilný autor

    Ahoj všem ;) prosím nemá někdo navíc láhevník pokud ano pošli holoubka co požaduješ... snad se domluvíme díky kačenka5

    astrid moc děkuji za sladký mombín a radu ohledně podpísku
    -migos- moc děkuji za láhevník
    děkuji všem za výměnu a dárečky
     
    Naposledy upraveno: 20/9/20
    Pitrýsek47, evainfo a fujtajblinka tohle ocenili.
  7. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahoj
    Nabízím:
    pávy, čápy, bizony, krtky, křečky, lišky, mravenečníky, pandy červené, vodní dráčky, tygry, jídelní hůlky
    blahočet ztepilý, břízu, vistarii, modřín, mýdelník, salaku, blahočet čilský, mangrovník
    Xl javor, XL mandloň, XL mangrovník, XL salaku, XXL ořešák, XXL jedli
    žluté - bobry, chameleony, stříhárnu ovcí, lanýže, prachové peří
    oranžové - pštrosy, pávy, bobry, chameleony, osly, včely, netopýry, krtky, velbloudy, opice, pandy
    červené - králíky, včely
    Piště holoubkem
     
  8. knihovna1

    knihovna1 Rádoby autor

    Zdravím všechny...hledám dekorace umaštěný traktor a lehkovážný traktor....nabízím neonové stáje i červené a růžové dílny., stromy, strom přání, voskovník červený a líska největší... Stačí napsat holoubka...klidnou neděli :)
     
  9. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Ahojky.. tak jsem koukla co mám či nemám :) a nemám pouze novinky :) takový láhevník by se hodil, sklízela bych láhve, které bych pak vrátila a mohla si koupit plné láhve :)) ó jé.. to by bylo rošambo třeba naplněné červeným burčáčkem :D a mongongo... a zřejmě i nějaké chlévy nejnovějšího charakteru...
    A hlavně sháním nějaké pěkné cyklostezky na koloběžky... mírnějšího charakteru, přeci je se už musím čas od času kouknout do občanky :D
    Hezkou (pro mě pracovní) neděli přeji :)

    Edit: tak jsem si na chvilku schrupla mezi asistencemi a úúúž je mám děkuji sousedce medved222 a .večernici. :) děkuji děvčata :)
     
    Naposledy upraveno: 20/9/20
    dasa1143 a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Ráda bych požádala o papouščí stromek a křeččí pastičku, má-li někdo na výměnu
     
  11. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Dotyčného oslov a napiš zprávu - Dave Lister
    dobrý den, hledám strom přání pokud jde posílat, mám voliéru pro papoušky rúž. i neon, ze stromů dvojslivák, zmzlinovník, lísku největší, ořechovec hořký, olše oregonská

    posílala jsem holoubka s nabídkou


    *** Citace odstraněna ***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/9/20
  12. cudla

    cudla Pisálek fóra

    ahoj nabízím 2 výrobny prachového peří růžové za výrobnu jídelních hůlek růžová cudla
     
  13. Lucharlicek

    Lucharlicek Zelenáč fóra

    Ahojky,nepodaroval by mě nekdo něčím do děsivky ?Či nějakými vylepšenými chovy? :) Děkuji !
     
  14. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    • V tomto vlákně můžeš mít aktivní jen jeden příspěvek denně. sopti
    zjevné, že jde o našeho spoluhráče "nahur42" z minulých OaD... asi mu nedošlo, že nám to dojde :-D

    Prosím, nemám štěstí na druhého šlechtěnce, sháním některé růžové výrobny - konkrétně arašídy, krabice, parfumerie, střihárna ovcí, sýrárna, houpací sítě, včelín, vějíře, bio-lep laboratoř, bobří pila, pštrosí farma, butik s plavkami, hůlky, koberce, keramická dílna, žraločí zuby. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Mám dost na výměnu, např. mongongo, ořechovec hořký, láhevník, opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, dvouslivák ježatý, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, havýše, biom pro strašilky, perličky, růžové stáje, červené stáje a výrobny, 1x dekoraci křeččí past (květinové melodie a tečk. deštník už bohužel nemám) :) T.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 20/9/20
  15. Rybedan

    Rybedan Pisálek fóra

    Dobrý den,nemá tady někdo na výměnu továrnu na gel? Děkuji za nabídku.
     
  16. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Nabízím na výměnu vetší množství neonových chlévů:p Upřednostňuji křeččí pasti, deštníky nebo melodie;)Nabídněte:D
     
  17. nanyblacks

    nanyblacks Vážený autor

    ahoj, prosím nemá někdo na výměnu "Mombín sladký" . Napište co za něj chcete. Děkuju
     
  18. Soukromi

    Soukromi Pisálek fóra

    Ahoj, sháním mlok oranžový, vydru, morče, mlok skvrnitý krunýřovec plochoústý a losa. Z baha pak jeřába, varana smaragdového, chobotnici, úhoře, tučňáka, perličky, manta, humr, gazela a agama límcová:) vím že nejsem neskromná, ale pokud by se mi splnila aspoň jedno přání budu moc ráda;)

    Nabízím:
    bizoní ranč, obydlí pro křečky, žluté, oranž, výběh pro poníka. jezevčí doupě červené lamí přístřešek oranž, liščí nora, žlutá, oranž, motýlý dům oranž, netopýří jeskyně červená příbytek pro krtka oranž, vrání hnízdo oranž, chovný rybník oranž, čapí hnízdo
    h
    nízdo pro roháče červené louka světlušek, jezírko pro havýše, liščí Nora oranž, žlutá, Motýlí dům oranž

    Dílny
    stříhárna ovcí žlutá, knírový salon, kozí mlékárna žlutá, oranž, výroba mléka, biolep,
    lanýžová
    farma žlutá, rodeo ranč žlutý, sýrárna
    továrna na vějíře žlutá, výroba netopýřího guana žlutÿ
    barvírna, hydrantová továrna, pštrosí farma, výroba vajec oranž


    Baha
    jezírko pro vodní dráčky žluté, bazén pro mořské poníky
    krokodýlí
    jezírko, nosorožčí výběh, výběh pro opice červený

    továrna na koberce. sběrna papouščího peří oranžová, butik s plavkami

    mám hodně slepic, králíků atd třeba by někomu začínajícímu pomohli ráda pošlu.
    prosím všechno do zpráv, děkuju ;)
     
    Naposledy upraveno: 20/9/20
  19. terkacheerka

    terkacheerka Vážený autor

    Ahoj nemá prosím někdo na výměnu Ořechovec hořký? napište co za něj požadujete. díky.
     
  20. Lucharlicek

    Lucharlicek Zelenáč fóra

    Ahoj lidičky,nemáte někdo nejaké neonové chovy a vránu , bizona nebo světlušku ? Moc moc prosím a děkuji ! :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.