Archiv - Zasílání a výměna dárků

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem Johnny, 30/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Dobre lósie pódia som už získal, dekorácie išli na dračku s OAD už končím tak prajem každému všetko naj a hlavne veľa úspechov
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  2. petanik

    petanik Zelenáč fóra

    Ahoj, sháním dekorky pomoc! had!, fanoušci s ocasem, fandíme!, hvězdný hráč, křeččí past. Můžu vyměnit za mravence, dvuslivák ježatý, prehistorická jedle, jasany, zmrzlinový fazolovník, sigilarie, růžová nádrž pro žraloky, růžový výběh pro opice, případně si napište
     
  3. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,,,
    Neměl by někdo navíc -,,Továrnu na hrábě,,Výrobna bublinek

    Stáje-Jezírko pro vodní dráčky

    Stromy.Kešu oříšek,,Jeřabina,,Merunka,,​
     
  4. nejlepsichovatel07

    nejlepsichovatel07 Pisálek fóra

    Krásnou neděli nemá někdo navíc strom mambín sladký předem děkuji
     
  5. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, nemáte někdo přebytečné děsivé stromy, které se vám jenom válí na liště? Mám dost Temných jabloní a Chapadlových vrb, ale od ostatních mám jenom semtam nějaký strom.

    Můžu za ně nabídnout třeba MJS nebo nějaký starší strom či stáj. ;)
     
  6. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    ještě zkusím - nabízím - úhoře -agama -motýl - mořský koník - mantu - jezírko pro bílé dráčky - díly - žebříky -parfumerie - kartáčky - kužeky - totem - klapky na uši

    nemá někdo zbytečnou hedvábnou farmu ne krunýřovce

    když - pošlete holuba- dík
     
  7. Terkasp89

    Terkasp89 Rádoby autor

    Ahoj, prosím, sháním tyto dekorace: Zkušený vejcokráslič, Fanoušci s ocasem, Fandíme!, Hvězdný hráč, Přihraj míč!, Párty hry, Chabá ochrana, Pomoc! Had!, Odšpuntovat špunty!, Ztracen v labyrintu.

    Dále sháním některé růžové výrobny - konkrétně arašídy, krabice, parfumerie, střihárna ovcí, sýrárna, houpací sítě, včelín, vějíře, bio-lep laboratoř, bobří pila, pštrosí farma, butik s plavkami, hůlky, koberce a keramická dílna. Za výrobnu dám i více věcí :)

    Mám dost na výměnu, např. opičí pomerančovníky, lísku největší, zmrzlinovník, stromovité kapradí, jezírko pro havýše, kudlanku, agamu, úhoře, olši oregonskou, dvouslivák ježatý, továrna gel na vlasy, továrnu na kužely, výrobnu bublinek, xxl stromy, strašidelné stromy a stáje, mraveniště, všechny stromy, stáje a výrobny ze Strašidelného světa, vč. upgradů, růžové stáje, červené stáje a výrobny, dekoraci křeččí past a věčný lov pokladů (květinové melodie a tečk. deštník už bohužel nemám) :)

    Napište mi, prosím, do zprávy rovnou, co byste chtěli za výměnu a za co....řešit půl hodiny přes zprávy, ať napíšu, za co konkrétně něco vyměním, když nevím, co máte na farmě, mě jednak neba, jednak na to čas.... prosím proto konkr. nabídky. A nic neposílat předem bez domluvy, děkuji 8) T.
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Sháním Kaktusové svíce a Půlnoční duby.

    Pokud máte na výměnu, napište herní poštou, co za ně požadujete.
    ;)
     
  9. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    nabízí někdo JC ? jestli ano napište co za něj :)
     
  10. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    elaairena
    máš je doma
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Dakujem za vymeny a za vsetky obdarovania,, vsetkym co poslali a vymenili..Krasnu nedelnu noc;);)
     
    Naposledy upraveno: 21/6/20
  12. repson

    repson Zelenáč fóra

    prosim potřebuji 3 kanistry dekuji
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Na trh AA můžu poslat křečky:p;)
     
  14. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    potřebuji spis pro alchymistu trh je prázdný. Udělá někdo výměnu kus za kus ? pošlete holoubka co by jste chtěli za jeden spis. díky

    Moc děkuji všem za spisy. :) Já blbec myslel že spis je základní meziprodukt 2 stupně pro výrobu dalších produktu. spis mohu vyrábět jsem ve druhém. Děkuji všem
     
    Naposledy upraveno: 18/8/20
  15. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    napis mi spravu..poslem :))
     
  16. Loublancmajeste

    Loublancmajeste Pisálek fóra

    moc prosim o dnesni darek do akce, chybi mi par padatek....
    zaslu take.moooc dekuji
     
  17. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    ahojky kdo může a pomůže chybí padátka prosím pošlete dík
    wallik68
     
    zahradnice4 tohle ocenil(a).
  18. hviezdička

    hviezdička Rádoby autor

    Ahojte, veľmi rada by som poprosila o zaslanie nástroja na hviezda66
    Chýba mi už iba 15 ks na získanie riadku. Veľmi pekne ďakujem
     
  19. Mel161

    Mel161 Pisálek fóra

    Pomoooc :D ...... potrebujem archit. náčinie ....... :D ..... chcela by som 1 stonku :D
     
  20. karolinada

    karolinada Pisálek fóra

    Ahojte mohla by som poprosiť o poslanie mi darčeka v podobe letného brehu? dakujem...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.